
Łukip [ Legionista ]
Jakie macie komy
Jak w temacie napiszcie jakie macie komy i w jakiej sieci jeśli planujecie zmienić telefon to terz napiszcie na jaki i dlaczego.
Ja na przykład mam Sony Ericsoona k700i i jestem z niego zadowolony.Mam go w Orange.

Chmielek [ Warrior of the World ]
Było !
WeRdAs [ Pretorianin ]
Ja mam najnowsza nokie 4,1 megapixela.
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
COM1
COM2
COM3
COM4
chyba tylko te :)

Janczes [ You'll never walk alone ]
Nokia 3200. Jest Git. Sieć: Era TT
.:VeGo:. [ Dragon ]
tja juz pisze, a potem poszukasz, watek, w którym pisaliśmy gdzie, kto mieszka miasto i mnie znajdziesz i mnie skroisz :P
reksio [ B l u e s jest królem ]
Grrr... morderco polskiego języka! Gnij!
Siemens C60 - śmieć zupełny, nie kupujcie tego gniota.

Narmo [ nikt ]
Było i jest dalej:
tygrysek [ behemot ]
najlepszy -->
szatan [ Konsul ]
tygrysek -> true.
cronotrigger [ Rape Me ]
siemens c55

Caine [ Książę Amberu ]
Ave Tygrysek!

Mazio [ Mr Offtopic ]
lekarz Cię oszukuje Tygrysku!
master53 [ Czarnobyl 86 ]
Masz całą listę kto jaką ma komórkę w wątku o Komórkach :/
WeRdAs [ Pretorianin ]
--->tygrysek
Ja mam lepszy od twojego. Bo ma aparat i 4.1 megapixela:D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-02-03 14:08:04]
MAROLL [ United Offensive ]
Nokia 3510, Heyah. Na serio ;)

E_G300 [ Konsul ]
SE T630
Idea POP
leszo [ Legend ]
nokia 3210 ... na sprzedaż :P na jakis pak piwa bedzie
a sam mam jakąs tam nowszą Nokie ...
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Ja mam Nokię 6030... :)

Mazio [ Mr Offtopic ]
WeRdAs - co zaglądam do tematu to masz o parę megapikseli więcej o_O
Molpi [ Konsul ]
Ja mam Motorole E398

Ace_2005 [ The Summer ]
Siemens CXT70 - nie planuje zmiany na nowszy w najbliższym czasie. Jeszcze rok temu zmieniałem telefony jak głupi, a teraz mi to wisi! Ważne, że mogę dzwonić i pisać SMSy, tel. działa bez zarzutu, nie zależy mi ma polifonii, ani gierkach - wyrosłem z tego!

maVes [ Konsul ]
Nokia N-gage
Lord Deemon [ Visca el Barca! ]
SE k300i

wilqu [ Centurion ]
Motorolla V550
Zalogowany [ Niezalogowany ]
1. Golmann: SE k 300i || Operator: Heyah
2. Łyczek: Nokia 6030 || Operator: Orange
3. master53: Sony Ericsson T610 || Operator: Simplus (PlusGSM)
4. Ozor: Sony Ericsson T630; Siemens CF62 i Nokia 6600 || Operator (ERA)(Moja 140 vip)
5. kkazz: Siemens CX65 || Operator: POP (Orange)
7. robson6781741: Siemens CXV70 || Operator: Orange
8. .:[ Kocioł ]:. : Siemens M55 || Operator: Simplus (Plus GSM)
9. Snopek: Siemens SL 45i || Operator: Orange
10. Gresek: Nokia 3410 (niedługo Nokia N-gage) | | (ERA)
11. Genzo: Samsung X450 || Operator: Orange
12. Espen: Siemens MT-50 || Operator: Orange
13. Legrooch: SPV C600 || Operator: Orange
14. Kuzi2: Siemens S65 || Operator: Orange (Nowa Idea Dla Firm + Orange GO)
15. ziomek01: Siemens CX65 || Operator: Orange
16. Goozys: Nokia 3100 || Operator: Orange (POP)
17. -imperator-: SE T630, Siemens SL45i, niedługo N3650 || Operator: Orange
18. Brutal007 : LG L341i || Operator : Era
19. Kuba_3: Sony Ericsson K700i || Operator: Plus GSM
20. hubs : Nec e228 || Operator: Plus GSM
21. Skrz@t : Samsung X100 || Operator : Plus GSM (mixplus)
22. Kapitan KloSs : Nokia 6820 || Operator: Era
23. Regis: Nokia 6610i || Operator: Orange
24. Radosh: Siemens CXT70 || Operator: Era
25. Master_2: LG B2050 || Operator: Era
26. N2, negroz: Nokia 6030 || Operator: Orange (Jedna Idea 50)
27. W_O_D_Z_U : Motoroloa E398 ( do sprzedania 470 zł ) || Operator : Era (Moja 40 )
28. pecet007: Nokia 3660 || Operator: Orange POP
29. Wybor: Siemens C65 || Operator: Heyah
30. Gromfacer: Siemens cxv70 || Operator: Orange
31. Smoczek:Siemens cx65 || Operator: Orange
32. rrrr- Sony Ericsson K300, Siemens A52 i Samsung C100 || Operator: Simplus (Plus GSM)
33. Narmo: SonyEricsson T610 || Operator SimPlus (Team7), Nokia 5110 || Operator Heyah
34. MNemezis: Nokia N-gage || Operator: Era (EraMix)
35. ExistoR: Motorola E398 || Operator: Era
36. Przemq 09: Nokia 3100 || Operator: Era
37. mrEdDi: Samsung C100 || Operator: Orange
38. Guzol: Sony Ericsson T630 || Operator : Orange (Firma Mix 40)
39. Zdzisiek: Siemens S65 ll Operator: Era
40. shabso: Nokia 6230 || Operator: Orange
41. mycha921: Nokia N-Gage QD || Operator: Simplus (PlusGSM)
42. SirZawisza: Siemens SL55 || Operator: Heyah
43. .:Jj:. : Siemens sl45i || Operator: Orange
44. cycu2003 : Sony Ericsson T610 || Operator: Orange
45. goldenSo: Siemens CXT70 || Operator : Era
46. .:VeGo:. : Sagem My-X 1 || Operator: Simplus (PlusGSM)
47. Excess : Motorola MPx200 || Operator: Orange
48. KmP : Sony Ericsson K700i || Operator: Heyah
49. viesiek : Sony Ericsson K300i || Operator PlusGSM
50. kasztaneczuszek : Sony Ericsson T310 || Operator: Era (tak tak)
51. Buli : Sony Ericsson P910i || Operator: Era
52. Robert542 : Sony Ericsson T630 || Operator: Era (Tak Tak)
53. zoor!n : Siemens SL45i || Operator: Orange (POP)
54. Skype : Motorola E398 || Operator: Era
55. volvo95 : Motorola E398 || Operator: Era
56. MrD : Sony Ericsson T630 || Operator: Orange (Twój Mix 25)
57. Nec e808s || Operator: Simplus (PlusGSM)
58. Maliniarz : Motorola E398 || Operator: Era
59. eMMeS : Nokia 6100 || Operator: Heyah
60. Dziubek90 : Nokia 6100 || Operator: Orange
61. sapri: Sony Ericsson K700i || Operator: Era
62. aliment: Nokia 3100 || Operator: Orange
63. Mogur: Sony Ericsson K700i || Operator: Era
64. brutu: Nokia 3220 || Orange (POP)
65. Jamkonorek : Nokia 6030 || Era (MIX)
66. tomek@rick : Siemens s55 || Era
67. Krystian: Motorola C205 || Orange
68. An0x: Nokia 6030 || Operator: Era
69. prezes_krzychu: Nokia 6020 || Operator: Era
70. sergi: Motorola E398 || Operator: Era
71. Garbizaur: Nokia 6100 || Operator: Orange
72. dziki666: LG L3100 || Operator: Orange (POP)
73. Staniol89: Sony Ericsson K300i || Operator: Plus
74. endrzi: Nokia 3100 || Operator: Orange (POP)
75. Misiolo: Nokia 3510i || Operator: Era (Tak Tak)
76. loksp: Siemens C60 || Operator: Orange (Idea Mix)
77. hohner111: Nokia 6020 || Operator: PlusGSM
78. Michlos: Siemens C75 || Operator: Heyah
79. Łysack: Sagem MyX5-2 i Philips Ozeo || Operator: PlusGSM
80. Stranger: Sagem MY X5-2V || Operator: Era
81. Yossarian: Sagem MyX6-2 || Operator: Orange
82. Cho : Motorola E398 || Operator: Era
83. awzserszen: Sony Ericsson P910i i HP iPAQ h6340 || Operator: Orange
84. Tofik 20: Sagem myx-7 || Operator: Orange (pop)
85. GBreal: SIEMENS C75 || Operator: Orange
86.adus13: Motorolat720i ll Operator: Orange
87.Gepard206:Nokia 3410||Operator:Orange
88. Deemon: Sony Erocsson k300i ll Operator: PlusGsm (MixPlus)
89. bles: SAMSUNG D600 E || Operator: Orange dla firm
90. szymon_majewski : Phillips fizz i nokia 6210 ll Operator :orange i (stara) era gsm
91. ejpi: MOTOROLA L6 || Operator: ERA
92. skiper9: SonyEricsson k300i || Operator: PlusGsm (MixPlus)
93. Potężny Kleszcz: Sony Ericsson K700i & K750i, Sagem MyX 5-2 ll Operator: (stara Idea) MIX, Heyah & PlusGSM MIX
94. DeXX: Sony Ericsson K700i || Operator: Era ( Moja 80 czy jakoś tak )
95. brzuza: Panasonic SA6 || Operator: Orange
96. Amadeusz ^^ : Nokia 3100 || Operator: Plus GSM (MixPlus)
97. Klivert: Sony Ericsson K700i || Operator: Heyah
98. Tomus : Nokia 3100 , Nokia 6020 || Operator Plus GSM ( Plus85 )
99. pajkul: Sony Ericsson K700i || Era Tak Tak Happy
100. peners: Nokia 3100 || Operator: Plus GSM ( Simplus )
101. Wieslaw2: Siemens S55 || Operator: Era Tak Tak Happy
102. mariaczi : Sony Ericsson K700i || Operator: Era (Medium 40)

sebekg [ Generaďż˝ ]
LG B2050 nie narzekam
hermin [ Senator ]
SE K300i

tyrol [ trespass ]
ja mam cegłę w centertelu i szpanuje w autobusie :)))

szymon_majewski [ Komandor ]
Juz jest napisane ale dodam jeszcze zdjecie mego Philipsa
szymon_majewski [ Komandor ]
Dodam jeszcze nokie
Anduril [ Pretorianin ]
To moja
WeRdAs [ Pretorianin ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4628018&N=1
^Tam znajdziesz posiadaczy komórek.
Requiem [ has aides ]
Philips Twist

endrzi®reloaded [ Konsul ]
kto ma jakas naprawde gites tapetka lub .gifa na kome ??moje mnie nudza a te sciagane sa w 90% lipne.
alex17a [ Konsul ]
Jaki to jest model ten phone Tygryska i ile kosztuje? Kumpel taki mial spadl mu z trzeciego pietra i nic :D Mocna maszyna.

endrzi®reloaded [ Konsul ]
alex17a --> www.mobile.inspiracja.com :P

Fifura [ RHCP ]
Nokia 3100
Requiem [ has aides ]
Fifura: A.D.I.D.A.S - All Day I Dreams About Sex
I DREAM. "I" to pierwsza osoba.