
Kurol [ Centurion ]
-s-a-m-s-u-n-g- -x200-
Jeżeli tu wszedłeś i znasz sie w miarę na telefonach, to bardzo Cię proszę o opinie na temat tego telefonu. Niema aparatu i tych wszystkich innych badziewiów, ale telefon jest mi potrzebny do rozmawiania :)
Dzięki za wypowiedzi! POZDRAWIAM Forumowiczów!!!

Kurol [ Centurion ]
no no no - ile odpowiedzi ;/
Kurol [ Centurion ]
!@#$%^^^^^up^^^^