GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

-s-a-m-s-u-n-g- -x200-

03.02.2006
12:17
smile
[1]

Kurol [ Centurion ]

-s-a-m-s-u-n-g- -x200-

Jeżeli tu wszedłeś i znasz sie w miarę na telefonach, to bardzo Cię proszę o opinie na temat tego telefonu. Niema aparatu i tych wszystkich innych badziewiów, ale telefon jest mi potrzebny do rozmawiania :)

Dzięki za wypowiedzi! POZDRAWIAM Forumowiczów!!!

03.02.2006
12:46
smile
[2]

Kurol [ Centurion ]

no no no - ile odpowiedzi ;/

03.02.2006
13:34
[3]

Kurol [ Centurion ]

!@#$%^^^^^up^^^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.