Potężny Kleszcz [ Konsul ]
Antywirus
Szukam dobrego antywira... możecie mi jakis polecić??
Hitmanio [ KG 21 ]
Kaspersky, Avast, Norton AntiVirus pełno tego :P
tygrysek [ behemot ]
NOD32 firmy ESET
Potężny Kleszcz [ Konsul ]
chyba zdecyduje się na Kaspersky'ego - jest dość popularny
tygrysek [ behemot ]
WeRdAs [ Pretorianin ]
Ja używam ArcaVir i jestem zadowolony.
WeRdAs [ Pretorianin ]
Jezeli masz slabego kompa to radze nieuzywac Nortona. Jezli uzyjesz to ci gwarantuje ze zaraz go usuniesz.

anksma [ BloodRayne ]
Popatrz sobie w tym wątku jakich ludzie używają antywirusów.Nie którzy nie znają słowa wyszukiwarka:-/