GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Antywirus

03.02.2006
11:55
[1]

Potężny Kleszcz [ Konsul ]

Antywirus

Szukam dobrego antywira... możecie mi jakis polecić??

03.02.2006
11:55
[2]

Hitmanio [ KG 21 ]

Kaspersky, Avast, Norton AntiVirus pełno tego :P

03.02.2006
11:57
[3]

tygrysek [ behemot ]

NOD32 firmy ESET

03.02.2006
11:57
[4]

Potężny Kleszcz [ Konsul ]

chyba zdecyduje się na Kaspersky'ego - jest dość popularny

03.02.2006
11:57
[5]

tygrysek [ behemot ]

03.02.2006
12:10
[6]

WeRdAs [ Pretorianin ]

Ja używam ArcaVir i jestem zadowolony.

03.02.2006
12:40
[7]

WeRdAs [ Pretorianin ]

Jezeli masz slabego kompa to radze nieuzywac Nortona. Jezli uzyjesz to ci gwarantuje ze zaraz go usuniesz.

03.02.2006
12:42
smile
[8]

anksma [ BloodRayne ]

Popatrz sobie w tym wątku jakich ludzie używają antywirusów.Nie którzy nie znają słowa wyszukiwarka:-/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.