GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebny grafik - Dni Bezpieczeństwa Internetowego.

02.02.2006
23:40
[1]

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]

Potrzebny grafik - Dni Bezpieczeństwa Internetowego.

Potrzebuję osoby, która byłaby w stanie udzielić mi pomocy przy kolorowaniu komiksu, który przygotowuję w związku z DBI dla serwisu którego link znajduje się przy moim nicku. Jesteśmy niekomercyjnym serwisem i gronem zapaleńców, którzy nic oprocz własnej satysfakcji nie mają - tak więc robota byłaby darmowa, oczywiście stosowne podziękowania pojawią się przy komiksie.

03.02.2006
01:14
[2]

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]

CHodziło ofkoz o Dni Bezpieczeństwa Informatycznego :>

03.02.2006
10:25
[3]

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]

UP

03.02.2006
13:17
[4]

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]

Ostatni UP

03.02.2006
13:25
[5]

Zapruder [ Testament ]

A jaka technika konkretnie? Bo jesli wektorowo to ja bym się mógł podjąć ewentualnie :>

https://www.deviantart.com/view/27207295/ - taki mój mały refer jesli o wektory chodzi.

03.02.2006
13:32
[6]

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]

Coś w tym stylu ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.