GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najgłupsza rzecz którą zrobiliście

02.02.2006
17:45
smile
[1]

Raiben [ Centurion ]

Najgłupsza rzecz którą zrobiliście

Wpisujcie najgłupsze rzeczy jakie zrobiliście w życiu.
Olśniło mnie żeby napisać ten temat prze to że poraz kolejny zjadłem całe jabłko (łącznie z ogryzkiem itp.).

02.02.2006
17:46
[2]

hum4ncry [ Konsul ]

Najglupsza rzecza w zyciu jest zakochac sie, mowie powaznie teraz calkiem=]

02.02.2006
17:47
smile
[3]

darek_dragon [ 42 ]

Kliknąłem na nazwę tego wątku :)

02.02.2006
17:47
smile
[4]

Raiben [ Centurion ]

Zrobiłem ten wątek

02.02.2006
17:48
[5]

adus13 [ Konsul ]

klikniecie na ten watek

02.02.2006
17:48
[6]

Szympans51 [ Generaďż˝ ]

zobaczyłem ksywke Raiben i \/
darek_dragon ----> mamy tą samą najgłupszą rzecz

02.02.2006
17:49
smile
[7]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

Dobrze, że nie zjadłeś jabłka z drzewem

02.02.2006
17:52
[8]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Heh, ja tez tak calkiem powaznie to musze sie zgodzic z hum4ncry.

02.02.2006
17:53
smile
[9]

William_Wallace [ Konsul ]

Ja najgłubszą rzecz jaką zrobiłem, to Nie powiedziałem pewnej kobiecie jak bardzo mi na niej zależy, każdego dnia tego żałuje od kilku lat...

02.02.2006
17:59
[10]

Maxblack [ MT ]

William_Wallace - spoko maroko, głowa do góry i tak by od ciebie odeszła ;]

02.02.2006
18:02
[11]

PatriciusG. [ GAMBLE ]

William_Wallace --> łącze się z tobą w cierpieniu... =( Wiem co czujesz...

Poza tym zgadzam się z hum4ncryem i ja z najgłupszych to skoczyłem ze sporej wysokości na bark... długi czas miałem problemy z ręką...

02.02.2006
18:08
smile
[12]

EspenLund [ Live For Speed ]

William_Wallace-> wiem co czujesz:(

02.02.2006
20:00
smile
[13]

deTorquemada [ Alone Wolf ]

William_Wallace ...... Współczuje ... ja powiedziałem za póżno .... :|

02.02.2006
20:03
smile
[14]

matisf [ X ]

William_Wallace -> wspolczuje....
tez tego zaluje a mialem okazje :(

[*]

02.02.2006
20:03
smile
[15]

Kumavan [ child of KoRn ]

Najgłupsza rzecz? Zaufałem komuś z Internetu (przy okazji też z gola). Pewnie do końca zycia będę żałował.

02.02.2006
20:49
[16]

matip [ Legionista ]

W grudniu było bardzo dużo sniegu wiec postanowilem wyjsc ze szkoly i z ziomami porzucac sie sniezkami . Gdy był dzwonek na przrwe chcielismy wejsc do szkoly ale stal tam dyrektor. Troche sie spenialismy ale zobaczylismy ze okno od stolowki otwarte wiec sie przez nie wtoczylismy. I wtedy zobaczyl na wozny zaprowadzil do dyrka i dostalem nagane :( . Ale było fajnie :)

02.02.2006
20:59
smile
[17]

weiland66 [ Pretorianin ]

usypalem kopiec z brązu

02.02.2006
21:04
smile
[18]

Fifura [ RHCP ]

Hmmm... najgłubsza to chyba zakochać się w tym wieku :P (mam 15 lat), chociaż obecnie raczej nie jestem zakochany :P

02.02.2006
21:04
[19]

techi [ Legend ]

Kumavan=?:)

02.02.2006
21:14
[20]

Maxblack [ MT ]

hmmm a ja... ostatnio zerwałem lusterko w samochodzie... parkowałem pod górkę na "styk" i jak ruszałem to jedynka mi nie weszła... samochód się cofnął 20 cm... i trach... strasznie mi głupio było... bo po 2 latach jazdy samochodem... taki obciach ;]

02.02.2006
21:16
smile
[21]

.:Jj:. [ The Force ]

"poraz kolejny zjadłem całe jabłko (łącznie z ogryzkiem itp.)."

Jesteśmy dumni! Tak trzymaj!

02.02.2006
21:17
[22]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Najglupsza moja rzecz co zrobilem dziewczyna sie we mnie kocha juz od 1 tygodnia jestladna a ja ja omijam :(((((((((((

02.02.2006
21:18
smile
[23]

Hitmanio [ KG 21 ]

"poraz kolejny zjadłem całe jabłko (łącznie z ogryzkiem itp.)."[i/]

Pozdrów robaczka w żołądku :)

02.02.2006
21:27
smile
[24]

Fifura [ RHCP ]

|LoW|Snajper ---> sory ale <hahaha> bierz się za nią :D ... powodzenia :D

02.02.2006
21:29
smile
[25]

ruchający w zbożu [ Legionista ]

Uprawiałem sex w zbożu

02.02.2006
21:34
smile
[26]

Maxblack [ MT ]

ruchający w zbożu - wyglądasz raczej na owoc tego...

02.02.2006
21:54
smile
[27]

.:Jj:. [ The Force ]

ruchający w zbożu==> dożywocie dla takich to i tak za mało.

02.02.2006
21:59
[28]

p_e_p_s_i [ Legend ]

WW ---> przyłączam się do przedmówców... eeeech :(

02.02.2006
21:59
[29]

Sn33p3r [ Luca Brasi ]

Dopuscilem, do tego, ze po ponad 2 latach moja dziewczyna, ktora bardzo kocham rzucila mnie dzisiaj:(
Totalna zwala

02.02.2006
22:03
smile
[30]

katrin20 [ Kati ]

r.w.z. mam nadzieję, że się na coś nadziałeś

02.02.2006
22:04
smile
[31]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Flashowałem BIOS z poziomu Windowsa.

02.02.2006
22:06
smile
[32]

ruchający w zbożu [ Legionista ]

katrin20 ---> To się tak niewinnie zaczęło - najpierw wspólne buszowanie w zbożu a potem jak się roz'ochociliśmy, słonko przygrzało i alkohol zaczął działać to...;)

02.02.2006
22:06
smile
[33]

Sandro [ Grafoman ]

Powiedzialiem Chuckowi Norrisowi, ze kopniaki z polobrotu to nienajlepszy sposob na to, aby kogos kopnac.

02.02.2006
22:06
smile
[34]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

Zabiłem 13 osób, w piątek :/

02.02.2006
22:09
smile
[35]

Ko [ Sepultura ]

ta, zerwałem z dziewczyną po 2-óch miesiącach, bo oczarowała mnie inna dla której nie warto było tego robić, żałuje do dzisiaj... człowiek był młody i głupi

02.02.2006
22:33
smile
[36]

hum4ncry [ Konsul ]

Widze ze wiele osob ma podobny probem, raz tez nie zaryzykowalem, teraz zaryzkowalem i dostalem taki wpierdol od zycia, jeszcze sa inne problemy, eh w kurwe jebana rasa.

02.02.2006
22:35
smile
[37]

katrin20 [ Kati ]

r.w.z. wszystko zawsze się niby niewinnie zaczyna ;)

02.02.2006
22:41
smile
[38]

$heyk [ Konsul ]

pociąłem sobie palec pudełkiem po lodach =) A jabłka też czasami jem z ogryzkami - kiedy mi sie nie chce wstać i iść wyrzucać do kosza :)

02.02.2006
22:44
smile
[39]

Pvt. Creak [ Criav ]

Sheyk ---> nie martw się, mój kumpel za każdym razem jak otwiera Tymbarka rozcina sobie rękę :) a jabłka też jadam z ogryskami, ale nie zawsze - czasami mi jakoś nie pochodzi, to wywalam do kubła :)

02.02.2006
22:44
[40]

Fett [ Avatar ]

jakby nie patrzył najgłupszą rzeczą jest ta o której wspomniał hum4ncry na poczatkku watku:) Ja nie żałuje zadnej decyzji w zyciu. Co mnie nie zabije to mnei wzmocni :)

02.02.2006
22:49
[41]

.:Jj:. [ The Force ]

Pvt. Creak==> myśłałem że tylko ja tak umiem. Kiedyś jak otwierałem Tymbarka to rozciąłem sobie kciuk, myślałem że się wykrwawie :]

02.02.2006
22:50
smile
[42]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

No ja moge powiedzieć, ze rzeczą której sie wstydze i bynajmniej jest głupie, jest, że szedłem do domu z imprezy przez pola. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, ze szedłem 4h, a normalnie sie idzie 1h; te 3h brakujące godziny poświęciłem na sen, sen na polu, środku pola :| ...

02.02.2006
22:53
smile
[43]

Kumavan [ child of KoRn ]

techi ---> powiedzmy że się z kimś zaprzyjaźniłem, a ten ktoś wykorzystał tę przyjaźń chwilowo (no może trochę dłużej, bo przez rok czasu) a później pokazał się z "trochę" innej strony. Jak się ktoś mocno przywiązuje do ludzi, to przeżywa coś takiego pół roku. Powoli mi przechodzi. Sorry że tak późno odpisuję, nie zauważyłem wcześniej pytania.

02.02.2006
23:02
smile
[44]

dzejkob_ [ Junior ]

Najgłupsza... hmm.. zacząłem myśleć... :| no i zacząłem palić... papierosy... kurde ale jestem szczery... jak zwykle z reszta... no to też jest czasem jedna z najglupszych rzeczy... ale co tam.... zdarza sie kazdemy(?) ... Pozdro...

02.02.2006
23:02
smile
[45]

dzejkob_ [ Junior ]

kazdemu* :P

02.02.2006
23:55
smile
[46]

gregol [ Junior ]

Pomijajac urodzenie sie :) bo to chyba poczatek wszystkiego..
potem pojscie do szkoly do ktorej chodze.. bo potem to juz tylko glupoty robilem :)

ale jestem szczesliwy!

03.02.2006
01:17
smile
[47]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

Raiben --> wpisalem sie do tega watku.... :D to jest najglupsze :P

03.02.2006
01:50
smile
[48]

QrKo [ ]

Cainoor: Flashowałem BIOS z poziomu Windowsa.

Moze jakies skutki na przestroge bo ja zawsze flashuje bios spod windowsa :-)

03.02.2006
02:51
[49]

Van Gray [ taki szary freestyler ]

Wsadziłem palec do gniazdka USB.

03.02.2006
04:21
[50]

settogo [ Nie zgadzam się ]

Nie wyrwałem dziś na imprezie laski:(:/

03.02.2006
16:07
[51]

$heyk [ Konsul ]

Dodam jeszcze parę:
-dzisiaj walnąłem się zszywaczem w palec (tzn. zszyłem sobie kciuk)
-stopiłem buty narciarskie (dosłownie)
I czy to nie jest głupie?

03.02.2006
16:09
smile
[52]

ribik [ Konsul ]

Urodziłem się

03.02.2006
16:10
[53]

misztel [ Admirał ]

Śpiewałem pod prysznicem

03.02.2006
16:12
smile
[54]

koko spoko [ Konsul ]

wszedłem na lód i rozbiłem głowe! dzisiaj

03.02.2006
16:13
[55]

Bullzeye_NEO [ Satanic Surfer ]

A ja powiedziałem komuś co do tej osoby czuję. Przez dwa miesiące było zajebiście. Do wczoraj. I chuj.

03.02.2006
16:13
[56]

Lord Deemon [ Visca el Barca! ]

udawalem Chucka Norrisa... jeszcze mnie boli jak mi przy*** z polobrotu

03.02.2006
16:31
smile
[57]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

To było jakiś czas temu. Byłem z kolegami na przerwie na palarni. No i ja sobie stałem, a oni kucali oparci o ścianę. W pewnym momencie wstali, tak po prostu, żeby rozprostować kości, lecz ja myślałem, że już wracamy, więc wykonałem obrót 180 stopni w stronę szkoły. Kątem oka zobaczyłem jednak, że wcale jeszcze nie skończyli palić, toteż dopełniłem do obrotu 360 stopni. Tak zupełnie bez sensu, pełny obrót! Do tej pory ciężko mi się z tym pogodzić.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.