
Raiben [ Centurion ]
Najgłupsza rzecz którą zrobiliście
Wpisujcie najgłupsze rzeczy jakie zrobiliście w życiu.
Olśniło mnie żeby napisać ten temat prze to że poraz kolejny zjadłem całe jabłko (łącznie z ogryzkiem itp.).
hum4ncry [ Konsul ]
Najglupsza rzecza w zyciu jest zakochac sie, mowie powaznie teraz calkiem=]

darek_dragon [ 42 ]
Kliknąłem na nazwę tego wątku :)

Raiben [ Centurion ]
Zrobiłem ten wątek
adus13 [ Konsul ]
klikniecie na ten watek
Szympans51 [ Generaďż˝ ]
zobaczyłem ksywke Raiben i \/
darek_dragon ----> mamy tą samą najgłupszą rzecz

Zalogowany [ Niezalogowany ]
Dobrze, że nie zjadłeś jabłka z drzewem
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Heh, ja tez tak calkiem powaznie to musze sie zgodzic z hum4ncry.

William_Wallace [ Konsul ]
Ja najgłubszą rzecz jaką zrobiłem, to Nie powiedziałem pewnej kobiecie jak bardzo mi na niej zależy, każdego dnia tego żałuje od kilku lat...
Maxblack [ MT ]
William_Wallace - spoko maroko, głowa do góry i tak by od ciebie odeszła ;]
PatriciusG. [ GAMBLE ]
William_Wallace --> łącze się z tobą w cierpieniu... =( Wiem co czujesz...
Poza tym zgadzam się z hum4ncryem i ja z najgłupszych to skoczyłem ze sporej wysokości na bark... długi czas miałem problemy z ręką...

EspenLund [ Live For Speed ]
William_Wallace-> wiem co czujesz:(

deTorquemada [ Alone Wolf ]
William_Wallace ...... Współczuje ... ja powiedziałem za póżno .... :|

matisf [ X ]
William_Wallace -> wspolczuje....
tez tego zaluje a mialem okazje :(
[*]

Kumavan [ child of KoRn ]
Najgłupsza rzecz? Zaufałem komuś z Internetu (przy okazji też z gola). Pewnie do końca zycia będę żałował.
matip [ Legionista ]
W grudniu było bardzo dużo sniegu wiec postanowilem wyjsc ze szkoly i z ziomami porzucac sie sniezkami . Gdy był dzwonek na przrwe chcielismy wejsc do szkoly ale stal tam dyrektor. Troche sie spenialismy ale zobaczylismy ze okno od stolowki otwarte wiec sie przez nie wtoczylismy. I wtedy zobaczyl na wozny zaprowadzil do dyrka i dostalem nagane :( . Ale było fajnie :)

weiland66 [ Pretorianin ]
usypalem kopiec z brązu

Fifura [ RHCP ]
Hmmm... najgłubsza to chyba zakochać się w tym wieku :P (mam 15 lat), chociaż obecnie raczej nie jestem zakochany :P
techi [ Legend ]
Kumavan=?:)
Maxblack [ MT ]
hmmm a ja... ostatnio zerwałem lusterko w samochodzie... parkowałem pod górkę na "styk" i jak ruszałem to jedynka mi nie weszła... samochód się cofnął 20 cm... i trach... strasznie mi głupio było... bo po 2 latach jazdy samochodem... taki obciach ;]

.:Jj:. [ The Force ]
"poraz kolejny zjadłem całe jabłko (łącznie z ogryzkiem itp.)."
Jesteśmy dumni! Tak trzymaj!
|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]
Najglupsza moja rzecz co zrobilem dziewczyna sie we mnie kocha juz od 1 tygodnia jestladna a ja ja omijam :(((((((((((

Hitmanio [ KG 21 ]
"poraz kolejny zjadłem całe jabłko (łącznie z ogryzkiem itp.)."[i/]
Pozdrów robaczka w żołądku :)

Fifura [ RHCP ]
|LoW|Snajper ---> sory ale <hahaha> bierz się za nią :D ... powodzenia :D

ruchający w zbożu [ Legionista ]
Uprawiałem sex w zbożu

Maxblack [ MT ]
ruchający w zbożu - wyglądasz raczej na owoc tego...

.:Jj:. [ The Force ]
ruchający w zbożu==> dożywocie dla takich to i tak za mało.
p_e_p_s_i [ Legend ]
WW ---> przyłączam się do przedmówców... eeeech :(
Sn33p3r [ Luca Brasi ]
Dopuscilem, do tego, ze po ponad 2 latach moja dziewczyna, ktora bardzo kocham rzucila mnie dzisiaj:(
Totalna zwala

katrin20 [ Kati ]
r.w.z. mam nadzieję, że się na coś nadziałeś

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Flashowałem BIOS z poziomu Windowsa.

ruchający w zbożu [ Legionista ]
katrin20 ---> To się tak niewinnie zaczęło - najpierw wspólne buszowanie w zbożu a potem jak się roz'ochociliśmy, słonko przygrzało i alkohol zaczął działać to...;)

Sandro [ Grafoman ]
Powiedzialiem Chuckowi Norrisowi, ze kopniaki z polobrotu to nienajlepszy sposob na to, aby kogos kopnac.

Zalogowany [ Niezalogowany ]
Zabiłem 13 osób, w piątek :/

Ko [ Sepultura ]
ta, zerwałem z dziewczyną po 2-óch miesiącach, bo oczarowała mnie inna dla której nie warto było tego robić, żałuje do dzisiaj... człowiek był młody i głupi

hum4ncry [ Konsul ]
Widze ze wiele osob ma podobny probem, raz tez nie zaryzykowalem, teraz zaryzkowalem i dostalem taki wpierdol od zycia, jeszcze sa inne problemy, eh w kurwe jebana rasa.

katrin20 [ Kati ]
r.w.z. wszystko zawsze się niby niewinnie zaczyna ;)

$heyk [ Konsul ]
pociąłem sobie palec pudełkiem po lodach =) A jabłka też czasami jem z ogryzkami - kiedy mi sie nie chce wstać i iść wyrzucać do kosza :)

Pvt. Creak [ Criav ]
Sheyk ---> nie martw się, mój kumpel za każdym razem jak otwiera Tymbarka rozcina sobie rękę :) a jabłka też jadam z ogryskami, ale nie zawsze - czasami mi jakoś nie pochodzi, to wywalam do kubła :)
Fett [ Avatar ]
jakby nie patrzył najgłupszą rzeczą jest ta o której wspomniał hum4ncry na poczatkku watku:) Ja nie żałuje zadnej decyzji w zyciu. Co mnie nie zabije to mnei wzmocni :)
.:Jj:. [ The Force ]
Pvt. Creak==> myśłałem że tylko ja tak umiem. Kiedyś jak otwierałem Tymbarka to rozciąłem sobie kciuk, myślałem że się wykrwawie :]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
No ja moge powiedzieć, ze rzeczą której sie wstydze i bynajmniej jest głupie, jest, że szedłem do domu z imprezy przez pola. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, ze szedłem 4h, a normalnie sie idzie 1h; te 3h brakujące godziny poświęciłem na sen, sen na polu, środku pola :| ...

Kumavan [ child of KoRn ]
techi ---> powiedzmy że się z kimś zaprzyjaźniłem, a ten ktoś wykorzystał tę przyjaźń chwilowo (no może trochę dłużej, bo przez rok czasu) a później pokazał się z "trochę" innej strony. Jak się ktoś mocno przywiązuje do ludzi, to przeżywa coś takiego pół roku. Powoli mi przechodzi. Sorry że tak późno odpisuję, nie zauważyłem wcześniej pytania.

dzejkob_ [ Junior ]
Najgłupsza... hmm.. zacząłem myśleć... :| no i zacząłem palić... papierosy... kurde ale jestem szczery... jak zwykle z reszta... no to też jest czasem jedna z najglupszych rzeczy... ale co tam.... zdarza sie kazdemy(?) ... Pozdro...

dzejkob_ [ Junior ]
kazdemu* :P

gregol [ Junior ]
Pomijajac urodzenie sie :) bo to chyba poczatek wszystkiego..
potem pojscie do szkoly do ktorej chodze.. bo potem to juz tylko glupoty robilem :)
ale jestem szczesliwy!

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
Raiben --> wpisalem sie do tega watku.... :D to jest najglupsze :P

QrKo [ ]
Cainoor: Flashowałem BIOS z poziomu Windowsa.
Moze jakies skutki na przestroge bo ja zawsze flashuje bios spod windowsa :-)
Van Gray [ taki szary freestyler ]
Wsadziłem palec do gniazdka USB.
settogo [ Nie zgadzam się ]
Nie wyrwałem dziś na imprezie laski:(:/
$heyk [ Konsul ]
Dodam jeszcze parę:
-dzisiaj walnąłem się zszywaczem w palec (tzn. zszyłem sobie kciuk)
-stopiłem buty narciarskie (dosłownie)
I czy to nie jest głupie?

ribik [ Konsul ]
Urodziłem się
misztel [ Admirał ]
Śpiewałem pod prysznicem

koko spoko [ Konsul ]
wszedłem na lód i rozbiłem głowe! dzisiaj
Bullzeye_NEO [ Satanic Surfer ]
A ja powiedziałem komuś co do tej osoby czuję. Przez dwa miesiące było zajebiście. Do wczoraj. I chuj.
Lord Deemon [ Visca el Barca! ]
udawalem Chucka Norrisa... jeszcze mnie boli jak mi przy*** z polobrotu

Gangsta_^ [ Latin Lover ]
To było jakiś czas temu. Byłem z kolegami na przerwie na palarni. No i ja sobie stałem, a oni kucali oparci o ścianę. W pewnym momencie wstali, tak po prostu, żeby rozprostować kości, lecz ja myślałem, że już wracamy, więc wykonałem obrót 180 stopni w stronę szkoły. Kątem oka zobaczyłem jednak, że wcale jeszcze nie skończyli palić, toteż dopełniłem do obrotu 360 stopni. Tak zupełnie bez sensu, pełny obrót! Do tej pory ciężko mi się z tym pogodzić.