GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie hurtowo kupic gumki?

01.02.2006
22:11
[1]

Azzie [ bonobo ]

Gdzie hurtowo kupic gumki?

W ramach oszczednosci chcialbym kupic prezerwatywy hurtowo, zeby ciagle nie musiec latac na stacje i przeplacac jak dziki osiol.
Tylko ze nie bardzo mam pomysl gdzie.

W markecie najwieksze opakowania zbiorcze np Durexow to 12 szt za okolo 20 zl.
Na stacji opakowanie 3 szt Durexow to cos okolo 8-9 zl. Wiec juz by sie oplacalo w markecie, ale mam nadzieje ze znajdzie sie jeszcze taniej :)

Interesowalaby mnie ilosc powiedzmy 100 szt, bylby spokoj na 2-3 miesiace ;)
Na allegro wcale jakos za specjalnie tanio nie jest, zwlaszcza ze mam nastepujace wymagania:
- Interesuja mnie tylko Durexy, ewentualnie RFSU. Jakies MIGi, Unimile - sorry ale nie
- Tylko w opakowaniach fabrycznych, do kupowania gumek na sztuki bez pudelek rowniez nie mam przekonania...

Najchetniej bym kupil 10 pudelek po 12 sztuk Durexow, jesli by byly w okolicy 15 zl za pudelko. Tylko gdzie?



Co sadzicie o poszczegolnych markach ogumienia? :)

01.02.2006
22:29
[2]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

Azzie - A jaki model tych Durexów z marketu po 20? Ze spermicydem? Bo to i tak niezła cena.

Z ogumienia preferuję Yokohamy, Toyo i Durexy :)

A poważnie - niczego poza Durexami nie dotykam, robiłem kiedyś testy wytrzymałościowe - nadmuchiwanie, napełnianie wodą, wykręcanie, rozciąganie itd. i Durexy tak na oko się spisały najlepiej. Ale ponieważ i tak gnojkom nie ufam, zawsze biorę model ze środkiem plemnikobójczym. A i Postinor gdzieś się czai w okolicy.

01.02.2006
22:33
[3]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

No i oczywiście zapomniałem o najważniejszym - sprawdzałeś w hurtowniach farmaceutycznych? W przypadku jeśli by nie chcieli sprzedać "zaledwie" stu, zawsze możesz pogadać z kumplami i wziąć więcej. Powinni się zgodzić, bo w końcu obrót dźwignią handlu.

01.02.2006
22:39
[4]

Misiak [ Pluszak ]

Może spytaj się na forum podrywaczej lub podrywaczy? Tam na pewno kupuja gdzieś hurtowo :D
W sumie też jestem zainteresowany, bo prawdopodobnie moja kuzynka będzie miała w tym roku ślub i by się przydało jakiś prezent dać :D Co myślicie: 100 stuk + książka "Sztuka kochania" lub coś w tym stylu? :D

01.02.2006
22:48
[5]

Azzie [ bonobo ]

Ezrael: Te w markecie po 20 to classic, pozostale po okolo 23.

Ja jade tylko na Arouser :)

Znalazlem hutownie gdzie sa Arouser po 20,97 zl

szukam dalej :)

01.02.2006
22:49
smile
[6]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

Misiak - Jeśli będą chcieli szybko skombinować dzieciaka, to nie trafisz za bardzo z tym prezentem. Najpierw będzie nieużyteczny, a potem niepotrzebny :)
Mówię oczywiście o jego pierwszej części składowej.

I rozumiem, że to była literówka i nie chcesz im osobiście zrobić 100x stuk? :P

01.02.2006
22:53
smile
[7]

Arcy Hp [ Legend ]

Tak czytam te nazwy tych gumek i nie za bardzo łapie :)

Macie gdzieś jakiś spis tych wszystkich RODZAJÓW Durexów? Bo widze że tego jest od cholery :)

Które są wg Was najskuteczniejsze?

01.02.2006
22:57
smile
[8]

Misiak [ Pluszak ]

Ezrael--> 100 sztuk prezerwatyw :)
Właśnie ten prezent ma być by nie było dzieciaka. Oboje kończą w tym roku LO i Technikóm (kuzynka i jej luby) i zapewne będzie ślub. A mnie, który mówi, że poczekać ze ślubem i iśc na studia nikt nie słucha :( W sumie bardziej liczy się dla nich gospodarka (mieszkają na wsi). Więc trzeba im pomóc w kontroli urodzeń i jakoś urozmaicić życie :D

01.02.2006
22:58
smile
[9]

Misiak [ Pluszak ]

Arcy hp-->
durex.pl
www.aptecus.pl - to apteka :D sprawdzona (tania witamina C i vitaral)

01.02.2006
23:03
[10]

Azzie [ bonobo ]

Durexy mi znane sa w nastepujacych wersjach:

Arouser - prazkowane [moj typ]
Select - smakowe [testowalem, taki bajer, jakos sie nie przyjal]
Elite - supercienkie scianki [fajne w noszeniu, ale niewygodne w zakladaniu]
ComfortXL - powiekszone [najdrozszy model, ze niby tyle gumy wiecej potrzeba ;) ]
Classic - zwykle [najtansze, bez bajerow]
CloseFit - pomniejszone [nie probowalem ;) ]
Sensation - z wypustkami [j.w.]
Performa - opozniajace [nie wiem jak Durexa ale kiedys sprobowalem opozniajace Unimila... koszmar]
Pleasuremax - wypustki i prazki [po testach okazaly sie jednak gorsze od Arouser]
Extra Safe - nie wiem z jakiego powodu one takie ekstra bezpieczne niby maja byc ;)

To chyba wszystkie :)

01.02.2006
23:06
[11]

Arcy Hp [ Legend ]

I wszystkie mają środki plemnikobójcze panie Azzie?

01.02.2006
23:08
smile
[12]

Misiak [ Pluszak ]

Azzie--> Ostatnio dosżły nowe modele :D Sprawdź.

01.02.2006
23:08
[13]

Azzie [ bonobo ]

A jednak nie wszystkie. Lecimy dalej, tych nie probowalem, nawet pierwszy raz je widze:

Tingle - silnie mietowe [to chyba jak pannie ewidentnie jedzie z..... ust ;) ]
Avanti - dla alergikow

01.02.2006
23:10
[14]

Azzie [ bonobo ]

ArcyHP: nie, zadne nie maja. Cos slyszalem o jakiejs dyrektywie unijnej ktora wlasnie zaleca bez tego srodka [czemu??]. Bardzo malo gumek ma teraz srodek plemnikobojczy. Z Durexow chyba zaden. Inne firmy maja takie modele, ale jakos nie moge sobie teraz przypomniec konkretow.

01.02.2006
23:11
smile
[15]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

Azzie widze ze z ciebie to spec pierwsza klasa, zamow ze Stansonem, bedzie jeszcze taniej

01.02.2006
23:12
[16]

Misiak [ Pluszak ]

Arcy--> W tej aptece internetowej masz wypisane które mają. Z tego co sie oriętuję to unimile mają na pewno. Durexy też miały (extra safe) ale ten środek został wycofany z użycia. W sumie zamiast tego to lepiej uzywać gumki + środek plemnikobójczy. Raz bezpiecznie, dwa dodatkowy lubrykant.

01.02.2006
23:12
[17]

Azzie [ bonobo ]

Dobry pomysl, musimy sie zgadac ;)

01.02.2006
23:14
[18]

Azzie [ bonobo ]

Misiak: a jakie sa nowe modele? Bo strona durexa niestety mi dziala jakby byla wysmarowana srodkiem opozniajacym :) Nie moze skonczyc ladowac ;)

01.02.2006
23:21
smile
[19]

Misiak [ Pluszak ]

Azzie--> Już je wymieniłeś :) Ostatnio doszły te miętowe. I jakieś bajery, chyba nowy żel czy coś :)

01.02.2006
23:24
smile
[20]

Misiak [ Pluszak ]

A nie, są inne, a raczej jedne poza tymi, ktore wymieniles: Select temptations i jakiś nowy żel "Play" :D Nie wspomnę o wibrach, ale to już stare :D

01.02.2006
23:39
[21]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Tylko nie kupujcie w Lidle'u :)
Mimo, ze sa po 30 gr, ale za to pakowane po 100 sztuk :P

01.02.2006
23:49
[22]

Azzie [ bonobo ]

Te z lidla to pewnie maja konkurs: Wygraj 1000 zl :) [sponsorem nagrod jest Prawo i Sprawiedlowsc]

01.02.2006
23:52
smile
[23]

Misiak [ Pluszak ]

Cody--> Ciekaw jestem ile kosztuje wyrpodukowanie tylu?

Azzie--> Podchodzi facet do kobiety i pyta sie:
-Chce Pani zarobić 1000 zł?
-No pewnie, a jak?
- Słyszała Pani o becikowym? :D

02.02.2006
00:15
smile
[24]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

Misiak - Dwie stare opony :)

02.02.2006
00:21
smile
[25]

gofer [ ]

02.02.2006
00:52
[26]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Azzie ---> Taniej Cię wyjdą tabletki lub plastry.

02.02.2006
01:02
[27]

Azzie [ bonobo ]

Cainoor: Wiem, bo korzystalem. Z roznych wzgledow ta metoda aktualnie odpada.

06.02.2006
14:43
smile
[28]

Misiak [ Pluszak ]

Azzie--> I jak, dowiedziałeś się czegoś? :D

03.03.2006
16:53
smile
[29]

Misiak [ Pluszak ]

up :)

03.03.2006
17:16
smile
[30]

hilander [ ]

Pamiętam jak na rynku pokazała sie "seria" easy on i niewiedziec czemu myslałem, że to poprostu jakis kolejny nowy model (mysle trza wypróbowac) wiec po pracy myk do apteki i pytam młodą Panią "magister" czy ma easy on ona na to zaraz poszukam i tak z dobre 10 - 15 min. zauwazylem ze z minuty na minute pani robi sie coraz bardziej pąsowa - tylko czemu ?

oczywiscie nie znalazła i dopiero potem gdzie na zakupionych później gumkach zobaczylem ze to poprostu nowa seria a nie model

03.03.2006
17:50
smile
[31]

stanson [ Szeryf ]

Azzie odezwij sie :) Dostałeś cos hurtowo>?

03.03.2006
23:11
smile
[32]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Mozna kupic reklamowki zamiast gumek.

03.03.2006
23:38
[33]

AMDD [ Dwory Unia ]

Ja jednam z wielu powodów byłbym bardziej skłonny do tableteczek. Tylko, że jak wyżej wspomniałeś tabletki nie są możliwe. Domyślam się, że kobieta jakoś się leczy, uczulenie czy tym podobne. Jednak warto było by udać się do ginekologa i pogadać o takowych możliwościach lub ich braku. Sprawa niestety ma się nieco inaczej w momencie, kiedy nie uprawiasz "stosunków" tylko z jedną kobietą. Wtedy jedynie prezerwatywy, ale prezerwatywa= mniejszy komfort+ mniejsze bezpieczeństwo. Nie ma jak bez

Czemu nie ma tabletek antykoncepcyjnych dla mężczyzn?

03.03.2006
23:40
[34]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

AMDD-------> Czemu nie ma tabletek antykoncepcyjnych dla mężczyzn?

Są, ale raczej nie sa zbyt akceptowalne :D

03.03.2006
23:47
smile
[35]

rvc [ Konsul ]

chcesz tanoi to kup 3 i je pierz

03.03.2006
23:49
[36]

AMDD [ Dwory Unia ]

KRIS_007---> ooo masz jakieś namiary, artykuły? Chętnie o tym poczytam. Jeżeli nie niszczą moich cennych jąderek, są skuteczne i przy tym nie za drogie to się chyba zaopatrze. Pomysł genialny

04.03.2006
00:07
smile
[37]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

kup lasce tabletki :> wyjdzie ci taniej niz gumy kupowac :>

04.03.2006
00:16
[38]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

właśnie, ja tez nie słyszałem o tabletkach dla mężczyzn. dla mnie byłoby to idealne rozwiązanie.
jakies namiary, dostępność ?

04.03.2006
00:16
smile
[39]

Misiak [ Pluszak ]

Panowie, czytajcie cały wątek , dobra? :D

04.03.2006
00:19
smile
[40]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

jeszcze nie ma dla mezczyzn



ale sa dla kobiet :P chyba ze codziennie inna walisz :> ja mam stala partnerke wiec nie mam problemu :P

04.03.2006
00:19
[41]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

przeczytałem, nie ma tam nic na ten temat. I tak, wiem, że jest z początku lutego.
Na temat antykoncepcji w pigułkach znalazłem tyle:

"Obecnie zalecana kombinacja to 200 ng enanthanu, testosteronu podawanego 1 raz w tygodniu domięśniowo, oraz przyjmowanie codziennie doustnie 150 ľg dezogestrelu. Cykl antykoncepcyjny trwa 6 miesięcy, ale płodność powraca dopiero 4 miesiące od zaprzestania przyjmowania preparatu."

brzmi niewygodnie i drogo. są jakieś inne sposoby ?

04.03.2006
00:20
smile
[42]

hilander [ ]

a cha faktycznie nie odpowiedziłem na pytanie

sprobuje w MAKRO - realy !

jeszcze kiedys były w hurcie

04.03.2006
00:22
smile
[43]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

BIGos --> sterylizacja :>

04.03.2006
00:23
[44]

craym [ Senator ]

w makro nie dostaniesz gumek po hurtowych cenach ~~

04.03.2006
00:25
smile
[45]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Mobii - dobre sobie :) dzieci to ja chce miec :) ale za jakies 15 lat ;)
a na razie chce miec komfort i spokój, a gumki mnie denerwują ;) i są cholernie drogie, szczególnie jak sie ma nieregularne, niskie dochody.

04.03.2006
00:58
smile
[46]

Cangoor_K [ Centurion ]


... a teraz coś ... z zupełnie tej samej beczki ;P:D



--->


04.03.2006
09:10
[47]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Jestem mężczyzną i chciałbym dowiedzieć się więcej o możliwych dla mnie do zastosowania środkach antykoncepcji. Usłyszałem swego czasu o antykoncepcji hormonalnej dla mężczyzn - co to takiego? Gdzie zdobyć o tym informacje? Do jakiego lekarza się udać?

Mówi Pan o lekach, które nie wyszły jeszcze poza sferę badań, a więc poza prezerwatywą innych możliwości dla mężczyzn nie ma (sterylizacja w Polsce jest zabroniona!).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.