GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam informatyka/serwis komputerowy.

01.02.2006
13:50
smile
[1]

mikmac [ Senator ]

Szukam informatyka/serwis komputerowy.

Mam takie zamowienie:
- serwer, ktory bedzie zarzadzal programem magazynowo - ksiegowym. Do serwera musza byc podlaczane przez vpn komputery z zewnatrz. lacznie bedzie obslugiwal do 15 komputerow w firmie i na zewnatrz. Dodatkowo musi byc na nim zainstalowany serwer plikow.

Dobrze jak by to chodzilo na linuksie (raz wydajniej, dwa tanszy system).

- router, regulujacy ruch sieciowy w calej firmie. mam do tego jakis stary komputer, wiec zapewne tez linuks.

- zainstalowanie systemu RAKS (magazynowo-ksiegowy) i skonfigurowanie go odpowiednio.

Potrzebuje wycene serwera (komputera) wraz z zalecana konfiguracja sprzetu. Wycene zaisntalowania systemu i RAKSA, skonfigurowanie programow. Wycene postawienia routera.
Wycene ew modyfikacji na komputerach klienckich (vpn, raks)
Wycene 2 letniego serwisu takiego serwera.

Moze ktos z uzytkownikow tego forum prowadzi firme, ktora zajmuje sie instalowaniem sieci komputerowych w firmach, albo chociaz pracuje w takiej.
Calosc musi zostac najpierw zrobiona dobrze i szybko, a dopiero potem tanio.

03.02.2006
16:31
[2]

mikmac [ Senator ]

Ok, zawezam poszukiwania i teraz potrzebuje mlodego informatyka co plynnie zna linuxa i postawi mi router i serwer linuksowy.
Jak ktos chce dorobic kilka stowek to czekam na szybki kontakt na email lub gg (oba w moim info).
Oferta dot. Warszawe, studenci dorabiajacy mile widziani :)

P.S. Nie szukam osoby, ktora liznela linucha bo tyle to ja sam sobie moge zlozyc. Musze postawic we wlasnej firmie stabilny serwer oraz maksymalnie bezpieczny router obslugujacy vpn. Ma do tego 2 komputery - mocny i slaby.

03.02.2006
18:13
[3]

mikmac [ Senator ]

skoro nikt sie nie zglasza to opcje sa 2:
- albo z tutejszych userow nikt sie na tym nie zna (watpie, bo wsrod graczy jest masa informatykow)
- kazdy kto sie na tym zna ma juz tyle kasy, ze 1000 zeta w te czy we wte nie robi roznicy....

03.02.2006
18:19
smile
[4]

Mazio [ Mr Offtopic ]

jak skompletujesz ekipę i będziesz szukał trolla daj znać ile płacisz ;)

03.02.2006
18:37
[5]

fanlegii79 [ Konsul ]

Przekaze komus kto pewnie bedzie zainteresowany

03.02.2006
18:41
smile
[6]

alex17a [ Konsul ]

mikmac, nie, po prostu sie kur#^ robic nie chce.

03.02.2006
20:09
[7]

Isam [ Generaďż˝ ]

ciagle toto aktualne ? :›

03.02.2006
20:20
[8]

Isam [ Generaďż˝ ]

zreszta niewazne wyslalem zapytanie na maila

04.02.2006
00:11
[9]

mikmac [ Senator ]

uff, po 3 dniach od zgloszenia tego na forum dostalem 2 !!!! odpowiedzie na maila. Nie ma co zainteresowanie ogromne :)
Nie mniej, od zainteresowanych czekam na wycene.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.