
matisf [ X ]
Trackmania Nations cz2
Gra okazała się bardzo ciekawa pełna dynamiki i doczekała się drugiej cześć zobaczymy co będzie dalej …
Link do watka na Golu
https://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=24258
Jak grac z nami? :
Tu ściągamy grę
https://download.nvidia.com/downloads_emea/Trackmania_Nations/TmNationsESWC_Setup.exe
I teraz ze są problemy z rejestracja na serwerze i dzięki misztel’owi który dal linka do programu który emuluje siec przez neta będziemy mogli grac po LANie.
Tu mamy linka do programu emulującego siec
https://files.hamachi.cc/HamachiSetup-0.9.9.9-pl.exe
Po ściągnięciu gry instalujemy ustawiamy wszystko z godnie z naszymi upodobaniami (jedyny szkopuł nie ma polskiej flagi). Instalujemy program Hamachi i czytamy krotki przewodnik.
Następnie jeśli zbierze się odpowiednia liczba nas jeden z nas zrobi siec w tym programie reszta się dołączy i będziemy mogli zagrać po „kabelku”
Mysle ze wystarczy nas ok 5-ciu
Ale zapraszam wszystkich :)
Lista szalonych kierowców:
piokos
eJay
misztel
matisf
Stary wątek :

master53 [ Czarnobyl 86 ]
A mnie to już zapomniałeś dodać do listy kierowców :/
DeLordeyan [ The Edge ]
jaka jest nazwa sieci i hasło?

matisf [ X ]
powoli kazdy bedzie na liscie :)
Watek sie narazie rozkreca...
eJay [ Gladiator ]
GOLarnia
pass: gol

matisf [ X ]
nazwa: GOLarnia
pass: gol
ja juz ide grac

Obscure [ ExcalibuR ]
Ej gdzie mam to wpisac aby z wami grać ??
DeLordeyan [ The Edge ]
jak klikam w grze Internet wywala mi napis Invalid key. co mam z tym zrobić?

Obscure [ ExcalibuR ]
Też mam taki sam problem jak DeLordeyan.
W login wpisuje: GOLarnia
A w hasło: gol
dobrze robie ??

misztel [ Admirał ]
ehhh...
master53 [ Czarnobyl 86 ]
Wy gracie czy nie ?? Wszyscy mi w Hamachi migają na zielono ale jak wchodzę w Lan to sam jestem :/

Obscure [ ExcalibuR ]
Napiszcie w co trzeba wejść i co gdzie wpisać, aby z wami grać ??
DeLordeyan [ The Edge ]
Obscure--> już do tego doszedłem, kliknij LAN i graj

Obscure [ ExcalibuR ]
Ale ja chce grac z wami.
To i jak was mam znależć
I gdzie wpisać te dane
GOLowania
hasło: gol
?????????????????????????/
Hitmanio [ KG 21 ]
Obscure ==> W Hamachi to wpisz ;)
Obscure [ ExcalibuR ]
Tam takiej opcji nie ma.
Pomoże ktoś ??

Diobeuek [ Pretorianin ]
Też bym chętnie zagrał :]
Jak się nazywa ten serwer GOLarnia, GOLowania czy jak ?? :)
Obscure [ ExcalibuR ]
GOLarnia
A gdzie wpisac to GOLarnia
??????????????????????????
eJay [ Gladiator ]
W Hamachi!
Diobeuek [ Pretorianin ]
Kurcze jutro moge pograć - bedzie nowy transfer, teraz grac się nieda na limicie :)
Obscure [ ExcalibuR ]
A gdzie to jest ?? nie mam tam takiej opcji

eJay [ Gladiator ]
Boze, czytaj wstepniak!

krejas [ Pretorianin ]
czy zna ktoś może pełną klawiszologię ? :/
eJay [ Gladiator ]
kursory - sterowanie
Enter - restart

Obscure [ ExcalibuR ]
eJay ---> NIe moge znależć takiego coś jak Hamachi.
Patrze w opcjach w lan, internecie i w pozostałych i tego nie ma.

matisf [ X ]
obscure -> specjalnie dla ciebie prosze...
Link do watka na Golu
https://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=24258
Jak grac z nami? :
Tu ściągamy grę
https://download.nvidia.com/downloads_emea/Trackmania_Nations/TmNationsESWC_Setup.exe
I teraz ze są problemy z rejestracja na serwerze i dzięki misztel’owi który dal linka do programu który emuluje siec przez neta będziemy mogli grac po LANie.
Tu mamy linka do programu emulującego siec
https://files.hamachi.cc/HamachiSetup-0.9.9.9-pl.exe
Po ściągnięciu gry instalujemy ustawiamy wszystko z godnie z naszymi upodobaniami (jedyny szkopuł nie ma polskiej flagi). Instalujemy program Hamachi i czytamy krotki przewodnik.
Następnie jeśli zbierze się odpowiednia liczba nas jeden z nas zrobi siec w tym programie reszta się dołączy i będziemy mogli zagrać po „kabelku”
Mysle ze wystarczy nas ok 5-ciu
Ale zapraszam wszystkich :)

misztel [ Admirał ]
OMFG ...
Człowieku to jest osobny program ktory tworzy sieć lan..
I teraz ze są problemy z rejestracja na serwerze i dzięki misztel’owi który dal linka do programu który emuluje siec przez neta będziemy mogli grac po LANie.
Tu mamy linka do programu emulującego siec
https://files.hamachi.cc/HamachiSetup-0.9.9.9-pl.exe
Po ściągnięciu gry instalujemy ustawiamy wszystko z godnie z naszymi upodobaniami (jedyny szkopuł nie ma polskiej flagi). Instalujemy program Hamachi i czytamy krotki przewodnik.
Następnie jeśli zbierze się odpowiednia liczba nas jeden z nas zrobi siec w tym programie reszta się dołączy i będziemy mogli zagrać po „kabelku”
Mysle ze wystarczy nas ok 5-ciu
Co za koleś..
eJay [ Gladiator ]
Obscure--->Czy ja ci kazalem wlaczac gre? Nie. Kazalem ci przeczytac wstepniak watku. Tam jest wszystko wyjasnione.

Crash8462 [ ]
Zagrałbym z wielką chęcią z wami, bo pobrałem i gram w ta wersje, ale ten program emulujący sieć mi nie działa :/, nie moze polaczyc czy cos... connecting i reconnecting i tak w kółko.
misztel [ Admirał ]
Zapraszam za 2 minuty do mojej gry.
Hitmanio [ KG 21 ]
Kto widział moje autko (cfaniak) :D Sry, że isę chwalę, ale to moje 1 :) A giera przednia, dodajcie mnie w cz. 3 :)
Molpi [ Konsul ]
Juz mam 65% .
1-Ile zajmuje Hamachi ?
2-I czy latwo sie robi samochody?
misztel [ Admirał ]
Molpi:
1) 350 MB
2) Jak umeisz PHP i Flash to nawet łatwo..
BTW ZApraszam do mojej gry ! Caly czas gramy ! Ja Hit i Ama !

master53 [ Czarnobyl 86 ]
Ludzie pomocy! Nie mogę tego skonfigurować. Włączam Hamachi (screen) potem grę i Lan i widzę tylko siebie i nikogo więcej :(
Molpi [ Konsul ]
Hamachi sciagnae jutro mo to troche zajmie

Zalogowany [ Niezalogowany ]
Obscure hahahh :D:D
Gracie teraz? Dołącze się :)

eJay [ Gladiator ]
Nie panikujcie, musialem wylaczyc Hamachi, a iwec cala siec stworzona preze mnie poszla w ....:) Stworzcie wlasna i grajta dalej.

TelRad [ Senator ]
1-Ile zajmuje Hamachi ?
1) 350 MB
LOL
przeciez to nawet nie ma 1MB
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Zna sie ktos na robieniu modow? zrobcie Polska flage :) gre wlasnie sciagam, jutro jesli mi sie spodoba moge sobie z Wami pograc jesli tylko pozwolicie :) hehe
przepraszam za ten post w tym drugim watku, zaszla duuuuza pomylka...po prostu czytalem sobie rozne watki o tej grze i sie pomylilem...

Obscure [ ExcalibuR ]
Ej ja nawet tego programu Hamachi nie mam ściagniętego jutro dopiero sciagne dziś nie mam czasu.

ADEK24 [ Konsul ]
bylo gry 2h xD nonstop..ale najlepsze pytanie bylo jednego Goscia - "Kto to jest Nadeo?" <lol2>
jutro moze replay na drugim serwerku :D

eJay [ Gladiator ]
Obscure---->ROTFL:D
Hitmanio [ KG 21 ]
snopek ==> Mój samochód to jedna wielka polska flaga :D Jeszcze zrobię przeróbki, ale nie dziś :)
Amadeusz ^^ [ tool ]
Nie widze ZADNEGO serwa :\
misztel [ Admirał ]
Zaczynam edytować grę, spodziewajcie sie niedlugo "spolszczenia" ;]
vult-q3 [ Konsul ]
ADEK24 - teraz juz wiem ze to producent ale myslalem ze to koles jakis jak ktos napisal ze pobil rekord nadeo :| bez kitu beka na maksa :|

Obscure [ ExcalibuR ]
I co w tym programie Hamachi chodzi nie moge nic tam wpisać ??

ADEK24 [ Konsul ]
vult-q3 --> to dobrze ze juz wiesz :]

DeLordeyan [ The Edge ]
Obscure--> umiesz czytać? bo na prawo od okienka programu masz instrukcje
Molpi [ Konsul ]
Mam problem z naklejaniem naklejek na samochod . jak to zrobic?

Molpi [ Konsul ]
To moja bryka niezbyt orginalna , ale mi sie podoba

Molpi [ Konsul ]
Nie dodalo

piokos [ Mr Nice Guy ]
Obscure => czy Ty cokolwiek w życiu zrobiłeś samodzielnie? Nad czymś się zastanowiłeś? POMYŚLAŁEŚ?
Panowie dzięki za granko :)

matisf [ X ]
jak co to
GOLarnia
pass: gol
Zalogowany [ Niezalogowany ]
Nooo fajnie się grało dzisiaj na sieci :)
Zwała z A1, A2 itp :P
Amadeusz ^^ [ tool ]
Gra ktoś jeszcze :P?
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Chyba graja bo nie mozna sie dostac, ja to chwile temu zassalem...nie wiem jeszcze o co biega...ale jest napisane ze za duzo osob gra na tym ich serwie :)
nie, juz nic :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-01-31 23:57:00]
Molpi [ Konsul ]
Tez mam problem z tym Hamachi nie wiem gdzie to wpisac
Zalogowany [ Niezalogowany ]
Molpi -->> Musisz dołączyc do istniejącej juz sieci i podac login i hasło
Molpi [ Konsul ]
Jakim samochodem jezdzice ?
Ja jezdze Holandia i Chinami
Molpi [ Konsul ]
Jak wlaczam pokazuje mi ze nie mozna skonfigurowac sieci

eJay [ Gladiator ]
Ja Pakistanem:)Fajne, zielone autko z gwiazda na gorze - taka fajna metafora:)
Molpi [ Konsul ]
Jaki najlepszy trik zrobiliscie ?
Ja na trasie E4 zrobilem Aerial 1260

piokos [ Mr Nice Guy ]
ja poruszam się takim :)
Molpi [ Konsul ]
Zaj...... . Ja nie umiem naklejek przyklejac . Jak wklejic swoj samochod na forum bo ja nie moge ?
Molpi [ Konsul ]
Moj jest taki sobie , ale jest orginalny

Molpi [ Konsul ]
Noi znowu mi nie przyjelo
gowno!!!!
Molpi [ Konsul ]
Moze teraz doda . Co o nim sadzicie , tylko szczerze
Molpi [ Konsul ]
.
Zalogowany [ Niezalogowany ]
Molpi -> Daj na luz...
Molpi [ Konsul ]
Ale chce go wklejic . wstawilem pytanie czmu nie moge wklejic obrazka w watku Prosby i pytania do Admina
eJay [ Gladiator ]
Za duzy rozmiar.
Molpi [ Konsul ]
.
Molpi [ Konsul ]
Nie moge sie polaczyc z
GOLarnia
haslo-gol
pisze ze za duzo osob jest

krejas [ Pretorianin ]
a to moje autko (nie było Polski to sam zrobiłem, w końcu Polak potrafi :P)
wcześniej miałem samochód-krowę ...
Molpi [ Konsul ]
A to moj maly tygrysek

Diobeuek [ Pretorianin ]
A to moja maszyna :)
Molpi [ Konsul ]
A to samochod zrobinony z okazji 200 posta

misztel [ Admirał ]
@ molpi na 79 postów w tym temacie napisałes 38..
snopek9 [ Legia mistrz! ]
mam taki sam problem jak Molpi/// nie moge wejsc do GOLarni bo jest ze za duzo osob wczoraj w nocy to samo..), ale jk robilem swoj serwer to wszystko dziala i ludzie moga sie dolaczac...
Kiedy gramy? tylko niech ktos zrobi inny serwer...

ADEK24 [ Konsul ]
spooko ja zaloze serwer wieczorkiem:) robie teraz wlasne trasy xD

Diobeuek [ Pretorianin ]
Ja mam za to inny problem - wchodzę na GOLarnie widze ludzi ale w grze widze tylko siebie i jedną osobę, żadnego pokoju. Znacie jakieś rozwiązanie ?? Wczoraj normalnie widziałem wszystkich i mogłem się dołaczyć a teraz tylko refresh i create :/
Molpi [ Konsul ]
Nie liczy sie ilosc ,ale jakosc .
Jak wam sie podoba samochod 2-setnego posta ?
ADEK24 [ Konsul ]
moj pokoj bedzie ok 18 :)

misztel [ Admirał ]
Nie liczy sie ilosc ,ale jakosc . (1)
Jak wam sie podoba samochod 2-setnego posta ? (2)
1) No właśnie.. ( 'Moze teraz doda . Co o nim sadzicie , tylko szczerze' , 'Noi znowu mi nie przyjelo gowno!!!!'
2) omg . . .
Molpi [ Konsul ]
Serwer - Molpi
Haslo - molpi
Molpi [ Konsul ]
misztel - nie pisz omg... tylko napisz szczerze co myslisz
Maxblack [ MT ]
Molpi - hmm a jak znajde ten serwer? nie ma tam chyba Polski?
Molpi [ Konsul ]
tego serwera juz nie ma niby byly 3 osoby a byle mtylko ja
Zalogowany [ Niezalogowany ]
Molpi ->> Tylko spamujesz. Nie obchodzi mnie, jak wygląda twój samochód, ani że nie możesz dodac obrazka. Nie pomagasz, nie rozmawiasz o grze - nie odzywaj się.
Gramy wieczorem? Kto będzie? Na GOLarni?
ADEK24 [ Konsul ]
ja bede od okolo 18 chyba:)
snopek9 [ Legia mistrz! ]
s: GOLasy
h: gol
czekam...
lo0ol [ Jónior ]
wlasnie sciagnelem gre i instaluje :> mam nadzieje ze cos ciekawego ^^
Molpi [ Konsul ]
no to porozawiajmy o grze
eJay [ Gladiator ]
Molpi--->Ni spamuj.
snopek9---->zaraz tam bede.

piokos [ Mr Nice Guy ]
a o czym tu rozmawiać? Konstrukcja gry jest tak prosta jak cepa :D
bede ok. 17
Amadeusz ^^ [ tool ]
->

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Dzieki za gre, jakby co to serwer caly czas jest

eJay [ Gladiator ]
Mozna wydac jakiś MapPack pod naszym szyldem::)
Edytor jest banalny. Opanowac go mozna w 20 minut. A efekty moga byc powalajace. W 10 minut mozna utworzyc debesciascki tor:)

Amadeusz ^^ [ tool ]
Dobre translate nie jest złe :D
Amadeusz ^^ [ tool ]
Gra ktoś? Snopek? eJay? Piokos? misztel?

Zalogowany [ Niezalogowany ]
A mnie to się nie spytają :D
Amadeusz ^^ [ tool ]
Całej listy wymieniał nie będę :p

stg+ [ Generaďż˝ ]
ile ten hamachi się instaluje?????????????????????
Amadeusz ^^ [ tool ]
Pół minuty jakieś.
Amadeusz ^^ [ tool ]
Dołączaj Zalogowany. Gramy u eJay'a
lo0ol [ Jónior ]
hm ... moze ktos podac zalecane wymagania gry ? bo wydaje mi sie ze powinienem miec wiecej fps
P.S.
kiedy gramy ? xD

piokos [ Mr Nice Guy ]
co uruchamiam to cholerne hamachi to nie mogę się połączyć
teraz jakiś inny błąd mi wywalił :/

stg+ [ Generaďż˝ ]
Hamachi to jakiś szajs.Popsuł mi pare programów
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Gralismy i sie rozlaczylo, ale chodzilo bardzo dobrze :)
dzieki za gre, musze cwiczyc bo nie mam szans na wiekszosci mapach :)

Amadeusz ^^ [ tool ]
Dzięki za grę.

piokos [ Mr Nice Guy ]
stg => to nie wina programu, że masz syf a nie system. Jakoś nikomu innemu nic nie popsuł tylko tobie :D
ADEK24 [ Konsul ]
fajnie hamachi nie dziala a chcialem zalozyc serwer;]

piokos [ Mr Nice Guy ]
po godzinie prób udało mi się połączyć!
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Szczerze prawde mówiąc to nie moge wejść do sieci golowskiej hamachi, nadal jest Golarnia i hasło gol?
snopek9 [ Legia mistrz! ]
D:-->K@jon<--:D --> nie, wchodz na:
serwer: GOLasy
haslo: gol
zaraz gramy :)
Amadeusz ^^ [ tool ]
Dzięki za grę. Grało się świetnie! Ładnie się kosiło dupy ;> :p

misztel [ Admirał ]
EHE EHE :P

piokos [ Mr Nice Guy ]
dziekuje za gre prosze panów

ADEK24 [ Konsul ]
kurcze 1h grania i hamachi padlo:| eh
krejas [ Pretorianin ]
nie ma jakiegoś innego emulatora sieci? pytam, gdyż z hamachi są same jeb@#$ problemy ... połączyć się nie da !! na pewno jest coś innego

snopek9 [ Legia mistrz! ]
dzieki za gre :)
do nastepnego razu :)
Molpi [ Konsul ]
Na Hamachi mam GOLasy z zielonom kroka , wchodze do gry klikam w LAN potem w refresh i nie ma serwera . Co z tym zrobic?

Amadeusz ^^ [ tool ]
Kto by grał dziś ok. 22-23?
Molpi [ Konsul ]
Ja mam czas do 22:30

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Niech ktoś serwer postawi, chce zobaczyc co to za gra :P
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Ja tez moge zagrac, tylko na prostych mapach...
Molpi [ Konsul ]
Amadesz^^ kiedy gramy ?
Mam 13 zielono-złotych medali
Azazell22 [ Civ IV ]
a są misje na single player?
Amadeusz ^^ [ tool ]
Azazell - Są.
Molpi - Niemal cala ekipa GOLa wlasnie gra. :P

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Bardzo przyjemna gra, kto sie zastanawia nad ściąganiem, niech zaraz to uczyni :)

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Dzieki za gre!!
Molpi [ Konsul ]
Hamachi nie chce nie polaczyc . A jak polaczy i wejde na jakis serwer to w grze go nie ma
snopek9 [ Legia mistrz! ]
GOLasy
gol
czekam, hamachi dziala..
hugo [ v4 ]
Połączyłem się, wchodze w LAN... eeek, nikogo nie ma...
snopek9 [ Legia mistrz! ]
hugo --> bo czekalem na odzew w programie hamachi, Ciebie na liscie widzialem, juz zakladalem i nagle...rozlaczyles sie ;) minute mogles wytrzymac :]
czekam dalej, tym razem caly czas jest///
hugo [ v4 ]
No ja widziałem cię ale nie było żadnych serwerow postawionych, a teraz na hamatchi mam cię jako offline.
Molpi [ Konsul ]
Ja mam ten sam problem co hugo , na hamachi jestescie a w grze nie ma serwera
eJay [ Gladiator ]
Jak nie ma serwera to znaczy, ze nikt nie zalozyl gry. proste.
Hitmanio [ KG 21 ]
Ok to ja se zrobiem teram, tor :) Dam znać jak skończe i przetestuję :P

SnT [ U R ]
Witam! Włąsnie zaczołęm sciagac tą gre...i mam dwa pytanka:
1. Jakie są wymagania sprzetowe (ruszy na Athlon XP 2000+, 256 DDR, Radeon 9200 SE ??)
2. Czy wymaga DirectX 9.0 C
z gory dzieki za odp. pozdrawiam !
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Panowie, albo moje neo swiruje, albo avast zwariowal, albo padl mi system...jedno jest pewne, ja robie reset...nie wiem czy to wam gry nie popsuje...jesli tak to zrobcie inny serwer i dajcie znac na GOLu...
Zalogowany [ Niezalogowany ]
SnT -->> Jasne że ruszy, na Duronie 1.0 i GF4MX działa mi płynnie :)

SnT [ U R ]
Zalogowany >>> uff wreszcie jakas normalna gra :D
Zalogowany [ Niezalogowany ]
Tzn wiesz, na niskich dość detalach, ale nie przycina.

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Chętni do grania są?
mineral [ Guild Wars Factions ]
Ja jestem chętny! :)
lo0ol [ Jónior ]
Zalogowany ... wiec wydaje mi sie ze na lepszym sprzecie tj. procek bo karta graf to ten sam shit ;d powinienem miec troche wiecej fps niz 22 ;(
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Jak ktoś chce grać niech wchodzi na mój serwer
lo0ol [ Jónior ]
yea wlasnie mialem swoj pierwszy raz na servie kajona xD
Molpi [ Konsul ]
Wczoraj robilem serwer gdy mialem zaznaczyc trasy zaznaczylem wszystkie PRO i jedna swoja . Gdy gralem nie bylo jej . Co z tym zrobic?
Molpi [ Konsul ]
Juz wiem jak to zrobic . Zapraszam do gry .
Serwer zrobie o 11:00 . Beda tam wszystkie trasy PRO i moja pierwsza trasa

Hitmanio [ KG 21 ]
Hejka!
Może zrobimy sobie turniej he? Każdy zrobi sobie trasę, zrobimy turniej na każdej z nich i ... tyle? :D

Fifura [ RHCP ]
No wstawać i idziemy grać :D szybciusio :D
Molpi [ Konsul ]
Hitmanio --> dobry pomysl . Ja trase juz mam , jest na niej kilka trudnych zakretow ;)
Fifura [ RHCP ]
Ide sobie pograć i medale jakieś zdobyć :)

Molpi [ Konsul ]
Zrobilem dzisiaj 2 trasy . Jedna jest dluga i taka sobie :\ . Druga jest bardzo szybak i bardzo ladna , czas jesdnego kolka wynosi okolo 18sek . Oficjalny test tras odbedzie sie o 15 00 , chetnych zapraszam .
Hitmanio [ KG 21 ]
Molpi ==> Z chęcia MOŻE zbadam Twoje dzieła, bo brat będzie prawdopodobnie na kompie siedział... ale postaram się :) A mi nie wychodzi żadna trasa, nie wiem jak dać kierunek wyścigi - tzn. Dam miejsce startu ale jak dam Enter to mnie wywalili byle gdzie, co zrobić, bym startował od startu, nie od trawy? :P
Molpi [ Konsul ]
Ja gram caly czasn tych trasach na LANIE wiedz i graj ze mna
Hitmanio [ KG 21 ]
Molpi ==> A nazwa, haslo? :P
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Jako tester tras Molpiego, moge z góry powiedzieć, ze będzie ostra rywalizacja :)
o 15 gramy
Molpi [ Konsul ]
nie trzeba nazwy i hasla wlaczsz Hamachi na GOLsy haslo gol wlaczsz gre i grasz na lanie ale teraz mnie nie ma bo jem obiad . wpadnij o 15 00 no oficjalne proby . Pamietajcie 15 00
Azazell22 [ Civ IV ]
jak tam sie steruje? tzn czy procz klawiszami gora,dol,lewo,prawo sa jakies inne klawisze?
gdzie hamulec?

...NathaN... [ The Godfather ]
Jak tylko dociągne Lost'a (zostały mi 4 odcinki ;]) to biore se za trackmanie =]
Arxel [ Dj Arxel ]
dobra zaczynam sciagac.. :) za chwilke bedize i tez sobie zagram z wami :]
Molpi [ Konsul ]
Azazel22 hamuje sie strzalka w dol czyli wstecznym , a na klawiaturze numerycznej przycisk 0 to tak zwany klakson
Arxel [ Dj Arxel ]
dobra dolaczylem do sieci :)
gierka za 5min bedize :)
Azazell22 [ Civ IV ]
witam,, fajna gra ale nie dziwie sie ze to darmowa;P myslalem ze multi bedzie lepsy :)
lo0ol [ Jónior ]
hmm jest jakis server ? czemu niczego nie widze :(
Molpi [ Konsul ]
lol nie widzisz nikogo w grze ? ja w grze nie widze ale o 15 bedzie serwer
lo0ol [ Jónior ]
fajnie by bylo gdyby kajon postawil serva ^^ bo z nim mam najmniejsze opuznienie ;p 100-
Arxel [ Dj Arxel ]
hmm... czemu nikogo niema na hamachi?...
a zagralbym se z kims..
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Arxel --> gralismy troche przed chwila, moze jeszcze zostalo diwe osoby...sprawdz teraz...
serwer GOLasy
haslo gol
Ja Cie na liscie nie widze, wiec moze nie do tego wchodziles :D
matisf [ X ]
Koniec wątka
Nastepna cześć: