GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Trackmania Nations cz2

31.01.2006
17:46
smile
[1]

matisf [ X ]

Trackmania Nations cz2

Gra okazała się bardzo ciekawa pełna dynamiki i doczekała się drugiej cześć zobaczymy co będzie dalej …


Link do watka na Golu
https://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=24258

Jak grac z nami? :

Tu ściągamy grę
https://download.nvidia.com/downloads_emea/Trackmania_Nations/TmNationsESWC_Setup.exe

I teraz ze są problemy z rejestracja na serwerze i dzięki misztel’owi który dal linka do programu który emuluje siec przez neta będziemy mogli grac po LANie.


Tu mamy linka do programu emulującego siec
https://files.hamachi.cc/HamachiSetup-0.9.9.9-pl.exe


Po ściągnięciu gry instalujemy ustawiamy wszystko z godnie z naszymi upodobaniami (jedyny szkopuł nie ma polskiej flagi). Instalujemy program Hamachi i czytamy krotki przewodnik.

Następnie jeśli zbierze się odpowiednia liczba nas jeden z nas zrobi siec w tym programie reszta się dołączy i będziemy mogli zagrać po „kabelku”
Mysle ze wystarczy nas ok 5-ciu
Ale zapraszam wszystkich :)

Lista szalonych kierowców:

piokos
eJay
misztel
matisf


Stary wątek :

31.01.2006
17:48
smile
[2]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

A mnie to już zapomniałeś dodać do listy kierowców :/

31.01.2006
17:48
[3]

DeLordeyan [ The Edge ]

jaka jest nazwa sieci i hasło?

31.01.2006
17:48
smile
[4]

matisf [ X ]

powoli kazdy bedzie na liscie :)
Watek sie narazie rozkreca...

31.01.2006
17:49
[5]

eJay [ Gladiator ]

GOLarnia
pass: gol

31.01.2006
17:49
smile
[6]

matisf [ X ]

nazwa: GOLarnia
pass: gol


ja juz ide grac

31.01.2006
17:51
smile
[7]

Obscure [ ExcalibuR ]

Ej gdzie mam to wpisac aby z wami grać ??

31.01.2006
17:56
[8]

DeLordeyan [ The Edge ]

jak klikam w grze Internet wywala mi napis Invalid key. co mam z tym zrobić?

31.01.2006
17:57
smile
[9]

Obscure [ ExcalibuR ]

Też mam taki sam problem jak DeLordeyan.
W login wpisuje: GOLarnia
A w hasło: gol

dobrze robie ??

31.01.2006
18:00
smile
[10]

misztel [ Admirał ]

ehhh...

31.01.2006
18:01
[11]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Wy gracie czy nie ?? Wszyscy mi w Hamachi migają na zielono ale jak wchodzę w Lan to sam jestem :/

31.01.2006
18:04
smile
[12]

Obscure [ ExcalibuR ]

Napiszcie w co trzeba wejść i co gdzie wpisać, aby z wami grać ??

31.01.2006
18:04
[13]

DeLordeyan [ The Edge ]

Obscure--> już do tego doszedłem, kliknij LAN i graj

31.01.2006
18:10
smile
[14]

Obscure [ ExcalibuR ]

Ale ja chce grac z wami.
To i jak was mam znależć
I gdzie wpisać te dane
GOLowania
hasło: gol

?????????????????????????/

31.01.2006
18:23
[15]

Hitmanio [ KG 21 ]

Obscure ==> W Hamachi to wpisz ;)

31.01.2006
18:28
[16]

Obscure [ ExcalibuR ]

Tam takiej opcji nie ma.
Pomoże ktoś ??

31.01.2006
18:29
smile
[17]

Diobeuek [ Pretorianin ]

Też bym chętnie zagrał :]
Jak się nazywa ten serwer GOLarnia, GOLowania czy jak ?? :)

31.01.2006
18:30
[18]

Obscure [ ExcalibuR ]

GOLarnia


A gdzie wpisac to GOLarnia
??????????????????????????

31.01.2006
18:34
[19]

eJay [ Gladiator ]

W Hamachi!

31.01.2006
18:36
[20]

Diobeuek [ Pretorianin ]

Kurcze jutro moge pograć - bedzie nowy transfer, teraz grac się nieda na limicie :)

31.01.2006
18:36
[21]

Obscure [ ExcalibuR ]

A gdzie to jest ?? nie mam tam takiej opcji

31.01.2006
18:38
smile
[22]

eJay [ Gladiator ]

Boze, czytaj wstepniak!

31.01.2006
18:43
smile
[23]

krejas [ Pretorianin ]

czy zna ktoś może pełną klawiszologię ? :/

31.01.2006
18:44
[24]

eJay [ Gladiator ]

kursory - sterowanie
Enter - restart

31.01.2006
18:46
smile
[25]

Obscure [ ExcalibuR ]

eJay ---> NIe moge znależć takiego coś jak Hamachi.
Patrze w opcjach w lan, internecie i w pozostałych i tego nie ma.

31.01.2006
18:48
smile
[26]

matisf [ X ]

obscure -> specjalnie dla ciebie prosze...

Link do watka na Golu
https://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=24258

Jak grac z nami? :

Tu ściągamy grę
https://download.nvidia.com/downloads_emea/Trackmania_Nations/TmNationsESWC_Setup.exe

I teraz ze są problemy z rejestracja na serwerze i dzięki misztel’owi który dal linka do programu który emuluje siec przez neta będziemy mogli grac po LANie.


Tu mamy linka do programu emulującego siec
https://files.hamachi.cc/HamachiSetup-0.9.9.9-pl.exe


Po ściągnięciu gry instalujemy ustawiamy wszystko z godnie z naszymi upodobaniami (jedyny szkopuł nie ma polskiej flagi). Instalujemy program Hamachi i czytamy krotki przewodnik.

Następnie jeśli zbierze się odpowiednia liczba nas jeden z nas zrobi siec w tym programie reszta się dołączy i będziemy mogli zagrać po „kabelku”
Mysle ze wystarczy nas ok 5-ciu
Ale zapraszam wszystkich :)

31.01.2006
18:49
smile
[27]

misztel [ Admirał ]

OMFG ...

Człowieku to jest osobny program ktory tworzy sieć lan..

I teraz ze są problemy z rejestracja na serwerze i dzięki misztel’owi który dal linka do programu który emuluje siec przez neta będziemy mogli grac po LANie.


Tu mamy linka do programu emulującego siec
https://files.hamachi.cc/HamachiSetup-0.9.9.9-pl.exe


Po ściągnięciu gry instalujemy ustawiamy wszystko z godnie z naszymi upodobaniami (jedyny szkopuł nie ma polskiej flagi). Instalujemy program Hamachi i czytamy krotki przewodnik.

Następnie jeśli zbierze się odpowiednia liczba nas jeden z nas zrobi siec w tym programie reszta się dołączy i będziemy mogli zagrać po „kabelku”
Mysle ze wystarczy nas ok 5-ciu


Co za koleś..

31.01.2006
18:49
[28]

eJay [ Gladiator ]

Obscure--->Czy ja ci kazalem wlaczac gre? Nie. Kazalem ci przeczytac wstepniak watku. Tam jest wszystko wyjasnione.

31.01.2006
18:51
smile
[29]

Crash8462 [ ]

Zagrałbym z wielką chęcią z wami, bo pobrałem i gram w ta wersje, ale ten program emulujący sieć mi nie działa :/, nie moze polaczyc czy cos... connecting i reconnecting i tak w kółko.

31.01.2006
18:59
[30]

misztel [ Admirał ]

Zapraszam za 2 minuty do mojej gry.

31.01.2006
19:01
[31]

Hitmanio [ KG 21 ]

Kto widział moje autko (cfaniak) :D Sry, że isę chwalę, ale to moje 1 :) A giera przednia, dodajcie mnie w cz. 3 :)

31.01.2006
19:26
[32]

Molpi [ Konsul ]

Juz mam 65% .
1-Ile zajmuje Hamachi ?
2-I czy latwo sie robi samochody?

31.01.2006
19:36
[33]

misztel [ Admirał ]

Molpi:

1) 350 MB
2) Jak umeisz PHP i Flash to nawet łatwo..

BTW ZApraszam do mojej gry ! Caly czas gramy ! Ja Hit i Ama !

31.01.2006
19:59
smile
[34]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Ludzie pomocy! Nie mogę tego skonfigurować. Włączam Hamachi (screen) potem grę i Lan i widzę tylko siebie i nikogo więcej :(

31.01.2006
20:14
[35]

Molpi [ Konsul ]

Hamachi sciagnae jutro mo to troche zajmie

31.01.2006
20:15
smile
[36]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

Obscure hahahh :D:D

Gracie teraz? Dołącze się :)

31.01.2006
20:25
smile
[37]

eJay [ Gladiator ]

Nie panikujcie, musialem wylaczyc Hamachi, a iwec cala siec stworzona preze mnie poszla w ....:) Stworzcie wlasna i grajta dalej.

31.01.2006
20:28
smile
[38]

TelRad [ Senator ]

1-Ile zajmuje Hamachi ?
1) 350 MB


LOL
przeciez to nawet nie ma 1MB

31.01.2006
20:28
[39]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Zna sie ktos na robieniu modow? zrobcie Polska flage :) gre wlasnie sciagam, jutro jesli mi sie spodoba moge sobie z Wami pograc jesli tylko pozwolicie :) hehe


przepraszam za ten post w tym drugim watku, zaszla duuuuza pomylka...po prostu czytalem sobie rozne watki o tej grze i sie pomylilem...


31.01.2006
20:28
smile
[40]

Obscure [ ExcalibuR ]

Ej ja nawet tego programu Hamachi nie mam ściagniętego jutro dopiero sciagne dziś nie mam czasu.

31.01.2006
20:29
smile
[41]

ADEK24 [ Konsul ]

bylo gry 2h xD nonstop..ale najlepsze pytanie bylo jednego Goscia - "Kto to jest Nadeo?" <lol2>
jutro moze replay na drugim serwerku :D

31.01.2006
20:29
smile
[42]

eJay [ Gladiator ]

Obscure---->ROTFL:D

31.01.2006
20:29
[43]

Hitmanio [ KG 21 ]

snopek ==> Mój samochód to jedna wielka polska flaga :D Jeszcze zrobię przeróbki, ale nie dziś :)

31.01.2006
20:32
[44]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Nie widze ZADNEGO serwa :\

31.01.2006
20:33
[45]

misztel [ Admirał ]

Zaczynam edytować grę, spodziewajcie sie niedlugo "spolszczenia" ;]

31.01.2006
20:39
[46]

vult-q3 [ Konsul ]

ADEK24 - teraz juz wiem ze to producent ale myslalem ze to koles jakis jak ktos napisal ze pobil rekord nadeo :| bez kitu beka na maksa :|

31.01.2006
20:41
smile
[47]

Obscure [ ExcalibuR ]

I co w tym programie Hamachi chodzi nie moge nic tam wpisać ??

31.01.2006
20:43
smile
[48]

ADEK24 [ Konsul ]

vult-q3 --> to dobrze ze juz wiesz :]

31.01.2006
20:49
smile
[49]

DeLordeyan [ The Edge ]

Obscure--> umiesz czytać? bo na prawo od okienka programu masz instrukcje

31.01.2006
21:46
[50]

Molpi [ Konsul ]

Mam problem z naklejaniem naklejek na samochod . jak to zrobic?

31.01.2006
22:03
smile
[51]

Molpi [ Konsul ]

To moja bryka niezbyt orginalna , ale mi sie podoba

31.01.2006
22:03
smile
[52]

Molpi [ Konsul ]

Nie dodalo

31.01.2006
22:48
smile
[53]

piokos [ Mr Nice Guy ]

Obscure => czy Ty cokolwiek w życiu zrobiłeś samodzielnie? Nad czymś się zastanowiłeś? POMYŚLAŁEŚ?

Panowie dzięki za granko :)

31.01.2006
23:00
smile
[54]

matisf [ X ]

jak co to


GOLarnia
pass: gol

31.01.2006
23:02
[55]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

Nooo fajnie się grało dzisiaj na sieci :)
Zwała z A1, A2 itp :P

31.01.2006
23:47
[56]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Gra ktoś jeszcze :P?

31.01.2006
23:49
[57]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Chyba graja bo nie mozna sie dostac, ja to chwile temu zassalem...nie wiem jeszcze o co biega...ale jest napisane ze za duzo osob gra na tym ich serwie :)

nie, juz nic :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-01-31 23:57:00]

01.02.2006
08:58
[58]

Molpi [ Konsul ]

Tez mam problem z tym Hamachi nie wiem gdzie to wpisac

01.02.2006
10:03
[59]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

Molpi -->> Musisz dołączyc do istniejącej juz sieci i podac login i hasło

01.02.2006
10:15
[60]

Molpi [ Konsul ]

Jakim samochodem jezdzice ?
Ja jezdze Holandia i Chinami

01.02.2006
10:18
[61]

Molpi [ Konsul ]

Jak wlaczam pokazuje mi ze nie mozna skonfigurowac sieci

01.02.2006
10:18
smile
[62]

eJay [ Gladiator ]

Ja Pakistanem:)Fajne, zielone autko z gwiazda na gorze - taka fajna metafora:)

01.02.2006
11:43
[63]

Molpi [ Konsul ]

Jaki najlepszy trik zrobiliscie ?
Ja na trasie E4 zrobilem Aerial 1260

01.02.2006
11:54
smile
[64]

piokos [ Mr Nice Guy ]

ja poruszam się takim :)

01.02.2006
12:09
[65]

Molpi [ Konsul ]

Zaj...... . Ja nie umiem naklejek przyklejac . Jak wklejic swoj samochod na forum bo ja nie moge ?

01.02.2006
12:14
[66]

Molpi [ Konsul ]

Moj jest taki sobie , ale jest orginalny

01.02.2006
12:14
smile
[67]

Molpi [ Konsul ]

Noi znowu mi nie przyjelo
gowno!!!!

01.02.2006
12:17
[68]

Molpi [ Konsul ]

Moze teraz doda . Co o nim sadzicie , tylko szczerze

01.02.2006
12:18
[69]

Molpi [ Konsul ]

.

01.02.2006
12:18
[70]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

Molpi -> Daj na luz...

01.02.2006
12:22
[71]

Molpi [ Konsul ]

Ale chce go wklejic . wstawilem pytanie czmu nie moge wklejic obrazka w watku Prosby i pytania do Admina

01.02.2006
12:28
[72]

eJay [ Gladiator ]

Za duzy rozmiar.

01.02.2006
12:29
[73]

Molpi [ Konsul ]

.

01.02.2006
12:30
[74]

Molpi [ Konsul ]

Nie moge sie polaczyc z
GOLarnia
haslo-gol
pisze ze za duzo osob jest

01.02.2006
13:25
smile
[75]

krejas [ Pretorianin ]

a to moje autko (nie było Polski to sam zrobiłem, w końcu Polak potrafi :P)
wcześniej miałem samochód-krowę ...

01.02.2006
13:49
[76]

Molpi [ Konsul ]

A to moj maly tygrysek

01.02.2006
14:10
smile
[77]

Diobeuek [ Pretorianin ]

A to moja maszyna :)

01.02.2006
14:13
[78]

Molpi [ Konsul ]

A to samochod zrobinony z okazji 200 posta

01.02.2006
14:16
smile
[79]

misztel [ Admirał ]

@ molpi na 79 postów w tym temacie napisałes 38..

01.02.2006
14:31
[80]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

mam taki sam problem jak Molpi/// nie moge wejsc do GOLarni bo jest ze za duzo osob wczoraj w nocy to samo..), ale jk robilem swoj serwer to wszystko dziala i ludzie moga sie dolaczac...

Kiedy gramy? tylko niech ktos zrobi inny serwer...

01.02.2006
14:32
smile
[81]

ADEK24 [ Konsul ]

spooko ja zaloze serwer wieczorkiem:) robie teraz wlasne trasy xD

01.02.2006
14:34
smile
[82]

Diobeuek [ Pretorianin ]

Ja mam za to inny problem - wchodzę na GOLarnie widze ludzi ale w grze widze tylko siebie i jedną osobę, żadnego pokoju. Znacie jakieś rozwiązanie ?? Wczoraj normalnie widziałem wszystkich i mogłem się dołaczyć a teraz tylko refresh i create :/

01.02.2006
14:36
[83]

Molpi [ Konsul ]

Nie liczy sie ilosc ,ale jakosc .
Jak wam sie podoba samochod 2-setnego posta ?

01.02.2006
14:38
[84]

ADEK24 [ Konsul ]

moj pokoj bedzie ok 18 :)

01.02.2006
14:48
smile
[85]

misztel [ Admirał ]

Nie liczy sie ilosc ,ale jakosc . (1)
Jak wam sie podoba samochod 2-setnego posta ? (2)


1) No właśnie.. ( 'Moze teraz doda . Co o nim sadzicie , tylko szczerze' , 'Noi znowu mi nie przyjelo gowno!!!!'
2) omg . . .

01.02.2006
14:49
[86]

Molpi [ Konsul ]

Serwer - Molpi
Haslo - molpi

01.02.2006
14:51
[87]

Molpi [ Konsul ]

misztel - nie pisz omg... tylko napisz szczerze co myslisz

01.02.2006
15:04
[88]

Maxblack [ MT ]

Molpi - hmm a jak znajde ten serwer? nie ma tam chyba Polski?

01.02.2006
15:14
[89]

Molpi [ Konsul ]

tego serwera juz nie ma niby byly 3 osoby a byle mtylko ja

01.02.2006
15:17
[90]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

Molpi ->> Tylko spamujesz. Nie obchodzi mnie, jak wygląda twój samochód, ani że nie możesz dodac obrazka. Nie pomagasz, nie rozmawiasz o grze - nie odzywaj się.

Gramy wieczorem? Kto będzie? Na GOLarni?

01.02.2006
15:17
[91]

ADEK24 [ Konsul ]

ja bede od okolo 18 chyba:)

01.02.2006
15:23
[92]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

s: GOLasy
h: gol

czekam...

01.02.2006
15:28
[93]

lo0ol [ Jónior ]

wlasnie sciagnelem gre i instaluje :> mam nadzieje ze cos ciekawego ^^

01.02.2006
15:29
[94]

Molpi [ Konsul ]

no to porozawiajmy o grze

01.02.2006
15:30
[95]

eJay [ Gladiator ]

Molpi--->Ni spamuj.

snopek9---->zaraz tam bede.

01.02.2006
15:32
smile
[96]

piokos [ Mr Nice Guy ]

a o czym tu rozmawiać? Konstrukcja gry jest tak prosta jak cepa :D

bede ok. 17

01.02.2006
15:44
[97]

Amadeusz ^^ [ tool ]

->

01.02.2006
16:20
smile
[98]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Dzieki za gre, jakby co to serwer caly czas jest

01.02.2006
16:24
smile
[99]

eJay [ Gladiator ]

Mozna wydac jakiś MapPack pod naszym szyldem::)

Edytor jest banalny. Opanowac go mozna w 20 minut. A efekty moga byc powalajace. W 10 minut mozna utworzyc debesciascki tor:)

01.02.2006
16:46
smile
[100]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Dobre translate nie jest złe :D

01.02.2006
17:34
[101]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Gra ktoś? Snopek? eJay? Piokos? misztel?

01.02.2006
17:36
smile
[102]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

A mnie to się nie spytają :D

01.02.2006
17:37
[103]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Całej listy wymieniał nie będę :p

01.02.2006
17:39
smile
[104]

stg+ [ Generaďż˝ ]

ile ten hamachi się instaluje?????????????????????

01.02.2006
17:40
[105]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Pół minuty jakieś.

01.02.2006
17:44
[106]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Dołączaj Zalogowany. Gramy u eJay'a

01.02.2006
17:49
[107]

lo0ol [ Jónior ]

hm ... moze ktos podac zalecane wymagania gry ? bo wydaje mi sie ze powinienem miec wiecej fps

P.S.

kiedy gramy ? xD

01.02.2006
18:14
smile
[108]

piokos [ Mr Nice Guy ]

co uruchamiam to cholerne hamachi to nie mogę się połączyć
teraz jakiś inny błąd mi wywalił :/

01.02.2006
18:35
smile
[109]

stg+ [ Generaďż˝ ]

Hamachi to jakiś szajs.Popsuł mi pare programów

01.02.2006
18:37
[110]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Gralismy i sie rozlaczylo, ale chodzilo bardzo dobrze :)

dzieki za gre, musze cwiczyc bo nie mam szans na wiekszosci mapach :)

01.02.2006
18:41
smile
[111]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Dzięki za grę.

01.02.2006
18:45
smile
[112]

piokos [ Mr Nice Guy ]

stg => to nie wina programu, że masz syf a nie system. Jakoś nikomu innemu nic nie popsuł tylko tobie :D

01.02.2006
18:47
[113]

ADEK24 [ Konsul ]

fajnie hamachi nie dziala a chcialem zalozyc serwer;]

01.02.2006
19:05
smile
[114]

piokos [ Mr Nice Guy ]

po godzinie prób udało mi się połączyć!

01.02.2006
19:08
[115]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Szczerze prawde mówiąc to nie moge wejść do sieci golowskiej hamachi, nadal jest Golarnia i hasło gol?

01.02.2006
19:13
[116]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

D:-->K@jon<--:D --> nie, wchodz na:

serwer: GOLasy
haslo: gol

zaraz gramy :)

01.02.2006
20:04
[117]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Dzięki za grę. Grało się świetnie! Ładnie się kosiło dupy ;> :p

01.02.2006
20:19
smile
[118]

misztel [ Admirał ]

EHE EHE :P

01.02.2006
20:34
smile
[119]

piokos [ Mr Nice Guy ]

dziekuje za gre prosze panów

01.02.2006
20:35
smile
[120]

ADEK24 [ Konsul ]

kurcze 1h grania i hamachi padlo:| eh

01.02.2006
20:56
[121]

krejas [ Pretorianin ]

nie ma jakiegoś innego emulatora sieci? pytam, gdyż z hamachi są same jeb@#$ problemy ... połączyć się nie da !! na pewno jest coś innego

01.02.2006
21:05
smile
[122]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

dzieki za gre :)

do nastepnego razu :)

01.02.2006
21:14
[123]

Molpi [ Konsul ]

Na Hamachi mam GOLasy z zielonom kroka , wchodze do gry klikam w LAN potem w refresh i nie ma serwera . Co z tym zrobic?

01.02.2006
21:29
smile
[124]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Kto by grał dziś ok. 22-23?

01.02.2006
21:32
[125]

Molpi [ Konsul ]

Ja mam czas do 22:30

01.02.2006
21:46
smile
[126]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Niech ktoś serwer postawi, chce zobaczyc co to za gra :P

01.02.2006
21:49
[127]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Ja tez moge zagrac, tylko na prostych mapach...

01.02.2006
21:54
[128]

Molpi [ Konsul ]

Amadesz^^ kiedy gramy ?
Mam 13 zielono-złotych medali

01.02.2006
23:06
[129]

Azazell22 [ Civ IV ]

a są misje na single player?

01.02.2006
23:24
[130]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Azazell - Są.

Molpi - Niemal cala ekipa GOLa wlasnie gra. :P

01.02.2006
23:38
smile
[131]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Bardzo przyjemna gra, kto sie zastanawia nad ściąganiem, niech zaraz to uczyni :)

01.02.2006
23:38
smile
[132]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Dzieki za gre!!

02.02.2006
08:55
[133]

Molpi [ Konsul ]

Hamachi nie chce nie polaczyc . A jak polaczy i wejde na jakis serwer to w grze go nie ma

02.02.2006
11:29
[134]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

GOLasy
gol


czekam, hamachi dziala..

02.02.2006
11:35
[135]

hugo [ v4 ]

Połączyłem się, wchodze w LAN... eeek, nikogo nie ma...

02.02.2006
11:42
[136]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

hugo --> bo czekalem na odzew w programie hamachi, Ciebie na liscie widzialem, juz zakladalem i nagle...rozlaczyles sie ;) minute mogles wytrzymac :]

czekam dalej, tym razem caly czas jest///

02.02.2006
11:46
[137]

hugo [ v4 ]

No ja widziałem cię ale nie było żadnych serwerow postawionych, a teraz na hamatchi mam cię jako offline.

02.02.2006
12:55
[138]

Molpi [ Konsul ]

Ja mam ten sam problem co hugo , na hamachi jestescie a w grze nie ma serwera

02.02.2006
12:59
[139]

eJay [ Gladiator ]

Jak nie ma serwera to znaczy, ze nikt nie zalozyl gry. proste.

02.02.2006
13:02
[140]

Hitmanio [ KG 21 ]

Ok to ja se zrobiem teram, tor :) Dam znać jak skończe i przetestuję :P

02.02.2006
13:14
smile
[141]

SnT [ U R ]

Witam! Włąsnie zaczołęm sciagac tą gre...i mam dwa pytanka:

1. Jakie są wymagania sprzetowe (ruszy na Athlon XP 2000+, 256 DDR, Radeon 9200 SE ??)
2. Czy wymaga DirectX 9.0 C

z gory dzieki za odp. pozdrawiam !

02.02.2006
13:39
[142]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Panowie, albo moje neo swiruje, albo avast zwariowal, albo padl mi system...jedno jest pewne, ja robie reset...nie wiem czy to wam gry nie popsuje...jesli tak to zrobcie inny serwer i dajcie znac na GOLu...

02.02.2006
13:39
[143]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

SnT -->> Jasne że ruszy, na Duronie 1.0 i GF4MX działa mi płynnie :)

02.02.2006
13:41
smile
[144]

SnT [ U R ]

Zalogowany >>> uff wreszcie jakas normalna gra :D

02.02.2006
13:44
[145]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

Tzn wiesz, na niskich dość detalach, ale nie przycina.

02.02.2006
14:30
smile
[146]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Chętni do grania są?

02.02.2006
15:08
[147]

mineral [ Guild Wars Factions ]

Ja jestem chętny! :)

02.02.2006
15:29
[148]

lo0ol [ Jónior ]

Zalogowany ... wiec wydaje mi sie ze na lepszym sprzecie tj. procek bo karta graf to ten sam shit ;d powinienem miec troche wiecej fps niz 22 ;(

02.02.2006
21:45
[149]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Jak ktoś chce grać niech wchodzi na mój serwer

02.02.2006
22:30
[150]

lo0ol [ Jónior ]

yea wlasnie mialem swoj pierwszy raz na servie kajona xD

03.02.2006
09:53
[151]

Molpi [ Konsul ]

Wczoraj robilem serwer gdy mialem zaznaczyc trasy zaznaczylem wszystkie PRO i jedna swoja . Gdy gralem nie bylo jej . Co z tym zrobic?

03.02.2006
09:57
[152]

Molpi [ Konsul ]

Juz wiem jak to zrobic . Zapraszam do gry .
Serwer zrobie o 11:00 . Beda tam wszystkie trasy PRO i moja pierwsza trasa

03.02.2006
10:00
smile
[153]

Hitmanio [ KG 21 ]

Hejka!

Może zrobimy sobie turniej he? Każdy zrobi sobie trasę, zrobimy turniej na każdej z nich i ... tyle? :D

03.02.2006
10:04
smile
[154]

Fifura [ RHCP ]

No wstawać i idziemy grać :D szybciusio :D

03.02.2006
10:28
[155]

Molpi [ Konsul ]

Hitmanio --> dobry pomysl . Ja trase juz mam , jest na niej kilka trudnych zakretow ;)

03.02.2006
10:30
[156]

Fifura [ RHCP ]

Ide sobie pograć i medale jakieś zdobyć :)

03.02.2006
12:05
smile
[157]

Molpi [ Konsul ]

Zrobilem dzisiaj 2 trasy . Jedna jest dluga i taka sobie :\ . Druga jest bardzo szybak i bardzo ladna , czas jesdnego kolka wynosi okolo 18sek . Oficjalny test tras odbedzie sie o 15 00 , chetnych zapraszam .

03.02.2006
12:08
[158]

Hitmanio [ KG 21 ]

Molpi ==> Z chęcia MOŻE zbadam Twoje dzieła, bo brat będzie prawdopodobnie na kompie siedział... ale postaram się :) A mi nie wychodzi żadna trasa, nie wiem jak dać kierunek wyścigi - tzn. Dam miejsce startu ale jak dam Enter to mnie wywalili byle gdzie, co zrobić, bym startował od startu, nie od trawy? :P

03.02.2006
13:15
[159]

Molpi [ Konsul ]

Ja gram caly czasn tych trasach na LANIE wiedz i graj ze mna

03.02.2006
13:19
[160]

Hitmanio [ KG 21 ]

Molpi ==> A nazwa, haslo? :P

03.02.2006
13:49
[161]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Jako tester tras Molpiego, moge z góry powiedzieć, ze będzie ostra rywalizacja :)
o 15 gramy

03.02.2006
13:49
[162]

Molpi [ Konsul ]

nie trzeba nazwy i hasla wlaczsz Hamachi na GOLsy haslo gol wlaczsz gre i grasz na lanie ale teraz mnie nie ma bo jem obiad . wpadnij o 15 00 no oficjalne proby . Pamietajcie 15 00

03.02.2006
13:53
[163]

Azazell22 [ Civ IV ]

jak tam sie steruje? tzn czy procz klawiszami gora,dol,lewo,prawo sa jakies inne klawisze?
gdzie hamulec?

03.02.2006
13:53
smile
[164]

...NathaN... [ The Godfather ]

Jak tylko dociągne Lost'a (zostały mi 4 odcinki ;]) to biore se za trackmanie =]

03.02.2006
13:53
[165]

Arxel [ Dj Arxel ]

dobra zaczynam sciagac.. :) za chwilke bedize i tez sobie zagram z wami :]

03.02.2006
13:55
[166]

Molpi [ Konsul ]

Azazel22 hamuje sie strzalka w dol czyli wstecznym , a na klawiaturze numerycznej przycisk 0 to tak zwany klakson

03.02.2006
14:11
[167]

Arxel [ Dj Arxel ]

dobra dolaczylem do sieci :)
gierka za 5min bedize :)

03.02.2006
14:13
[168]

Azazell22 [ Civ IV ]

witam,, fajna gra ale nie dziwie sie ze to darmowa;P myslalem ze multi bedzie lepsy :)

03.02.2006
14:39
[169]

lo0ol [ Jónior ]

hmm jest jakis server ? czemu niczego nie widze :(

03.02.2006
14:40
[170]

Molpi [ Konsul ]

lol nie widzisz nikogo w grze ? ja w grze nie widze ale o 15 bedzie serwer

03.02.2006
14:52
[171]

lo0ol [ Jónior ]

fajnie by bylo gdyby kajon postawil serva ^^ bo z nim mam najmniejsze opuznienie ;p 100-

03.02.2006
14:58
[172]

Arxel [ Dj Arxel ]

hmm... czemu nikogo niema na hamachi?...
a zagralbym se z kims..

03.02.2006
15:51
[173]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Arxel --> gralismy troche przed chwila, moze jeszcze zostalo diwe osoby...sprawdz teraz...

serwer GOLasy
haslo gol

Ja Cie na liscie nie widze, wiec moze nie do tego wchodziles :D

03.02.2006
16:48
[174]

matisf [ X ]

Koniec wątka


Nastepna cześć:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.