GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MyIE2 - problem

11.01.2006
18:18
[1]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

MyIE2 - problem

Był tu niedawno wątek odnosnie tej "przegladarki" ale z racji doswiadczen nabytych tu na forum, wiem , że jakbym sie do niego wpisał, to odpowiedzi bym raczej nie uzyskał, tak więc tworze nowy topic :)

Problem zaczał się po tym jak nabyłem, i zaczałem korzystac z neostrady tp, mianowicie, jak wpisze w pole adresowe dowolna strone bez https://, ani nawet www, np. google.pl czy tez www.google.pl to po kliknięciu Entera, ew. "szukaj" wyświetla mi się adres odpowiednio https://szukaj.wp.plgoogle.pl/ albo https://szukaj.wp.plwww.google.pl/ i komunikat, ze nie można wyświetlić strony.

U kuzyna jak widziałem, problem jest podobny z nowszą wersją przegladarki - Maxtonem, mianowcie, że tam trzeba wpisywac koniecznie www. przed adresem (https://) inaczej także nie wyswietlaja sie strony.

Na Firefoxie nie mam takich problemów. W sumie teraz mi to wisi, bo już polubiłem "ognistego lisa", ale dobrze byłoby wiedzieć jak przywrocic starego MyIE2 do pierwotnego stanu, wtedy jak miałem sdi, tez od tepsy

Dzieki z góry

11.01.2006
18:20
[2]

wysiu [ ]

Po pierwsze - odinstaluj MyIE2, skasuj katalog, i zainstaluj nowego Maxthona. Jak problem bedzie nadal, to wtedy bedzie sens sie zastanawiac.

11.01.2006
18:39
[3]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Powodem dla którego nie zrobilem tego wcześniej był fakt, że Maxton jakoś z wygladu mi nie podchodził... a może byl inny powód (?)


Skoro jest to wina samej przegladarki aka nakładki, to czemu jak miałem SDI to nie było takich problemów?

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.