GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

25 cent

05.01.2006
19:30
smile
[1]

Janczes [ You'll never walk alone ]

25 cent

25 Cent, 22 letni raper, który twierdzi, że jest kuzynem słynnego 50 centa, przygotowuje się do kariery rapera. W wywiadzie udzielonym The Chicago Sun-Times krytukuje też swoejgo kuzyna za brak wsparcia dla rodziny.

Michael Francis (na zdjęciu), bo tak naprawdę się nazywa, ksywę 25 Centów dostał kiedy był młodszy, od znajomych, ponieważ często pojawiał się razem ze swoim starszym kuzynem. Według Ćwierćdolarówki w sąsiedztwie pojmowani byli wręcz jako bracia, a nie jako kuzyni. Wychowali się w jednym domu, słynnym już teraz, w Southside Jamaica, Queens.

25 Cent zapowiada że wyda w tym roku materiał, w który będzie zawierał również DVD. Wyda go, bez względu na to czy będzie miał kontrakt. Ma on ukazać jego poświecenie do robienia muzyki i jest już ponoć gotowy.

50 Cent ponoć chce ukrywać przed światem swojego kuzyna, żeby chronić go przed swoimi beefami. Tak więc młodszy kuzyn szykuje swoją karierę kompletnie bez pomocy Fifftieg.

W udzielonym wywiadzie 25 Cent krytykuje kuzyna, że ten po zarobieniu fortuny stał się zarozumiały. Wyrzuca mu też, że nie opiekuje się dziadkami, którzy ich wychowywali. "Powinien troszczyć się o dziadków, ponieważ oni zajmowali się nim. Myślę, że on nie chce ujawniać tej sytuacji. Jego wytłumaczenie, dlaczego nie chce mnie promować, brzmi: „to niebezpieczne. Ludzie próbują mnie zranić, a ty jesteś mi najbliższy”. I to jest prawda, ale moje pytanie brzmi, dlaczego zatem ściągasz ekipy kamerzystów pod dom, skoro wiesz, że Twoja rodzina nadal tam mieszka. Pieniądze, które zarobiłeś, nie pomogły wyrwać się Twojej rodzinie. Nie chodzi tylko o mnie, masz jeszcze kuzynów, którzy mają dzieci i ciotki, które mają rachunki, ale ty kupujesz swoim ziomkom łańcuchy za 100 000 dolarów." – wyjaśnia 25 Cent.

25 Cent idzie dalej i twierdzi, że może przyćmić brata. "To byłoby mądre z jego strony, żeby mnie blokować, ponieważ tekstowo jestem lepszy od niego. Myślę, że najlepsza rzecz, którą może zrobić, to nie mówienie o mnie." – twierdzi Ćwierćdolarówka. Ponad to wprost nazywa swojego kuzyna hipokrytą, ponieważ stale wypiera się rodziny w wywiadach.

Czy 25 Cent jednak rozumie swojego starszego i znanego kuzyna? "Myślę, że jest samotny i zgorzkniały. Myślę, że tak jest, ponieważ nie ma nikogo wokół niego z kim mógłby podzielić się miłością. Robisz te wszystkie pieniądze, tylko po to, żeby mieć 15 ochroniarzy, 2 furgonetki i nikogo bliskiego."

50 Cent nie przyznaje się do kuzyna. Pozostaje pytanie, co z tego wyniknie. Może rapowa telenowela.

05.01.2006
19:40
[2]

QrKo [ ]

IMHO to prawda.

05.01.2006
19:44
smile
[3]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

No dobra ale kogo to k.... obchodzi?

05.01.2006
19:55
[4]

mrEdDi [ Furious Angel ]

no to niezle ksywki maja 50 cent i 25 cent nieglugo bedzie dolar :P albo 50 dolars :P albo juz jest ;d

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.