GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

no i nie działa :DDDDDDDDDDDDDDDD

04.01.2006
21:01
[1]

Gotman [ I love Feinwerkbau ]

no i nie działa :DDDDDDDDDDDDDDDD

A więc tak:
kupiłem sobie 2 identyczne płyty DVD-RW czwórki od TDK..... no i na obydwie ponagrywałem coś i rozdałem kolegom... o teraz się zaczyna historia jednej płyty - dostał ją kolega.... sformatował...... nagrał coś..... no i wkładam ją do swojej nagrywarki i .... nic.. nie czyta... nie widzi.... zawiesza kompa itd.
Oddałem ją temu koledze, żeby zobaczył na nią... na następny dzień przyniósł ją do mnie i powiedział, że BEZ PROBLEMU ją odczytał i sformatował mi ją. Przychodzę do domu, wkładam a tu k.... znów to samo - lampa "czytania" na nagrywarce świeci non-stop, ale NIC SIĘ DZIEJE, każdy program, przez który jakoś dałoby się na nią wejść się zawiesza....
Kolega ma na pewno duuużo starszą nagrywarkę DVD, ja mam najnowszego LG, a pomimo to nic....

aha, żeby było śmieszniej - z tą drugą płytą zrobiłem tak samo, nagrałem coś, dałem komuś, ale ten ktoś nic z nią nie robił, oddał i NORMALNIE DZIAŁA.

więc mam pytanie - czy ten błąd wynika z różnic nagrywarek? powtarzam, jego DVD ma na pewno pooonad rok, a moja jest świeża.
nie będę się zabijał na wszelkie sposoby o tą płytę, wartą kilka złotych, tylko mam takie pytanie..... ;)

04.01.2006
21:06
[2]

[email protected]=- [ HeRe CoMes tHe PaIn ]

heh przypadek całekim podobny jak u mnie ja mam nagrywarke sony a kolega lg. Nagrał mi cos na dwdrw wlasnie tdk i u mnie nie chcialo sie odpalic tzn naped plyte widzial widzial jej zawartosc ale nie chcial jej zgrac. Kolega nagral drugi raz i znowu bylo to samo u niego na Lg chodzi u mnie na sony nie (mimo tego ze sony jest nowa nagrywarka) a dodam do tego ze problem powstawal tylko gdy nagral mi gre w mdfie na ta plytke natomiast jak nagral jakies divxy na ta plytke chodzily idealnie

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.