GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Korea - Toaw

04.01.2006
10:12
[1]

Mr.Puzio [ Konsul ]

Forum CM: Korea - Toaw

Ostatnio mam przyjemność grania w Koreę z kolega Swietla. Gra sie bardzo fajnie ( ;-) ).
Moj przeciwnik gra komunistami, ja silami ONZ i Korei południowej. Sam początek gry stał pod znakiem całkowitej przewagi północy, ofeensywa była maiżdżaca, moj przeciwnik umiał do perfekcji wykorzystać sub tury dzieki którym zamknął szybko wszytskie moje siły w potężnym kotle pod Sajgonem ( w grze wkradł się błąd, nie wyświetlało sie menu, a co za tym idzie nie mogłem zmieniac tolerancji na straty ani nie mogłem okopać swoich sił, po 2-3 turach przeinstalowałem gre i błąd zniknał ). Po rozbiciu ( totalnej anihilacji ) moich sił popędził na południe.

cdn. jak wroce z zajęć :-(

04.01.2006
11:47
smile
[2]

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]

no co ja widze! to z kimś tam w koree młucisz a ze mną nie chcesz dokończyć walki o stalingrad od paru miesięcy??? nieładnie.

04.01.2006
12:01
[3]

Runnersan [ Konsul ]

Chyba w kotle pod Pusan:)

04.01.2006
12:03
[4]

Runnersan [ Konsul ]

A Korea to chyba najlepszy scenariusz w TOAW

04.01.2006
14:46
[5]

Mr.Puzio [ Konsul ]

Runnersan - ani pod Pusan, ani pod Sajgonem, tylko pod Seulem.

Guderian - no to wpadlem ;-) ale to wina swietla ( :p )bo mi narail przeciwnika z ktorym musze to jak twierdzil musze koniecznie zagrac. Jak podeslesz plika to zrobie i odesle, nie zapomnij o Sycyli :p

04.01.2006
21:35
smile
[6]

swietlo [ Canaille Carthagienne ]

Puzio - > Guderianowi tez proponowalem ze go skontaktuje z Kaide - neistety były opóźnienia z zalatwieniem COW;)

Runnersan --> Korea w TOAw to lekki spacerek w porownaniu z Koreą w COW. TAm to sie na początku poludniem dostaje w tylek!!

Swoja droga jak juz wspomniano Krzysia to chcialbym wszystkich zaprosić do zapoznania sie z jego wytworem. Grą planszową - Pomarańczowa rewolucja" - gra jest bardzo fajan, towarzysko-strategiczna, gra sie w nia szybko, ma proste zasady a daje duzo satysfakcji. Ponizej linki do miejsca gdzie mozna sie z nia bardzoej zapoznac - gdyby ktos z Wawy bądź okolic chciał w nią zagrac to prosze o kontakt. Da sie to załatwić:

https://www.diablos.nastawnia.com/index2.php
https://www.diablos.nastawnia.com/pomrew.php
https://www.diablosnastawnia.com/projekty.php

04.01.2006
21:57
smile
[7]

Mr.Puzio [ Konsul ]

Tuz przed sylwestrem miałem okazje zagrać z autorem. Gra posiada bardzo proste w nauce zasady ( nie trzeba siedzieć i siedzieć i wkuwać dziesiątków przepisów, wyjątków od przepisów i reguł dodatkowych, i jeszcze myśleć, co autor miał na myśli). Zresztą wytłumaczenie reguł kolegom po kuflu;-) tez nie nastręcza kłopotu, załapią po chwili.

Co do samej rozgrywki, zajmuje koło godziny ( szczęśliwi czasu nie liczą ). Gra jest bardzo dynamiczna! Na mapie ciągle cos się zmienia, dochodzi do walk politycznych, zbierania sił, i cały czas gracze myślą, kiedy wyprowadzić wojsko na ulice:-). Gra naprawdę rewelacyjna. Ja już ja zamówiłem i mam nadzieje, że szybko zbiorą się chętni, bo chcę kolegom od piwa i od rpg ja pokazać.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.