GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 57

01.01.2006
09:53
[1]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 57

REGULAMIN GOLWB

Witam wszystkich serdecznie w wątku bukmacherskim poświęconemu piłce nożnej. Proszę o przestudiowanie regulaminu i wzięcie udziału w zabawie.
- Sezon trwa 31 kolejek -
- Typowanie meczów -
. Kopiujemy podaną liste spotkań i przedstawiamy swoje typy:
-Liczba '1' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gospodarzy
-Liczba '2' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gości
-Znak 'x' przy meczu oznacza wytypowanie remisu

- nowy watek jest tworzony wtedy kiedy stary ma 150 i wiecej postow
- kazdego dnia typujemy dana ilosc spotkan
- nie typujemy meczy ktore sie juz rozpoczely badz te ktore sie juz zakonczyly
- jesli komus ja badz ktos kto bedzie robil podsumowanie nie doda badz doda za duzo [ pkt] trzeba to uwzglednic piszac swoj nick i obok niego ilosc zaleglych pkt nastepnie to pogrubiajac
- typujemy mecze ktore wedlug mnie lub kogos kto robi podsumowanie sa najciekawsze danego dnia, poczynajac od 6 najslilniejszych lig europy, meczy miedzypanstwowych do tych ktore sa nizsze ranga
- minimalny kurs meczu musi wynosic 1.5 chyba ze nie ma spotkan wtedy dajemy nizsze kursem ale podpierajac sie handicapem
- mecze podajemy ze strony www.sts.pl a potem dopiero z innych portali typu expekt czy beat home
- jesli ktos nie zdazy z typami to moze typowac te mecze ktore sie jeszcze nie rozpoczely
- podsumowanie zawsze bedzie robione po zakonczeniu wszystkich spotkan badz ewentualnie rano nastepnego dnia!
- Handicap (+2) Jesli uwazasz ze druzyna wygra 2 bramkami (+2) dajesz "1" a jesli nie dajesz "2"
-- jesli macie jeszcze jakis pkt do regulaminu to prosze dodac postem do watku a przy nastepnym podsumowaniu sie to uwzgledni

Zycze udanej zabawy

[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ I EDYCJA------>Wygral---> Volvo95
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ II EDYCJA------>Wygral------> dave_iserlohn
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ III EDYCJA------>Wygral------> Gangsta
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ IV EDYCJA------>Wygral-------------> snopek9
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ V EDYCJA------>Wygral-----------> Zbyszek1946
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VI EDYCJA------>Wygral---------> dave_iserlohn
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VII EDYCJA------>Wygral---------> elJot
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VIII EDYCJA------>Wygral---------> specjalista
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ IX EDYCJA------>Wygral---------> Mr_Slip
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ X EDYCJA------>Wygral---------> Mr_Slip
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ XI EDYCJA------>Wygral---------> dave_iserlohn
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ XII EDYCJA------>Wygral---------> snopek9

XIII edycja 14 kolejka 31 12 2005
13:45 Aston Villa - Arsenal x
14:00 Charlton - West Ham 1
14:00 Chelsea - Birmingham 1
14:00 Tottenham - Newcastle 1
15:00 Aberdeen - Inverness x
15:00 Livingston - Motherwell 2
15:00 Falkirk - Dunfermline 2
16:00 Liverpool - West Bromwich 1

16:00 Manch.Utd. - Bolton 1
16:00 M'Borough - Manch.City x
16:00 Portsmouth - Fulham 1
16:00 Sunderland - Everton 2
16:00 Wigan - Blackburn 2

aktualny ranking :
111 pkt Mr_Slip 6/13
108 pkt dave_iserlohn 6/13
107 pkt snopek9 8/13
102 pkt specjalista 6/13
100 pkt waslo 6/13
94 pkt Tomus665 6/13
91 pkt EG2005_808538100 6/13
90 pkt oooololo 8/13
87 pkt Misiolo
62 pkt _Pikuś_
51 pkt cronotrigger
39 pkt bojan997 6/13
26 pkt *...:::JaRo:::...*
8 pkt MadaFakaMan
3 pkt Krzychu6623

XIII edycja 15 kolejka 02 01 2006
13:00 West Bromwich - Aston Villa
13:45 West Ham - Chelsea (+2)
16:00 Birmingham - Wigan
16:00 Bolton - Liverpool
16:00 Everton - Charlton
16:00 Fulham - Sunderland
16:00 Newcastle - M'Borough
16:00 Kilmarnock - Hibernian
20:35 Blackburn - Portsmouth

Zycze wam w nowym roku samych trafnych zdarzen :)

01.01.2006
10:20
[2]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

XIII edycja 15 kolejka 02 01 2006
13:00 West Bromwich - Aston Villa 1
13:45 West Ham - Chelsea (+2) 2
16:00 Birmingham - Wigan 1
16:00 Bolton - Liverpool 2
16:00 Everton - Charlton 1
16:00 Fulham - Sunderland x
16:00 Newcastle - M'Borough 1
16:00 Kilmarnock - Hibernian x
20:35 Blackburn - Portsmouth x

01.01.2006
12:37
[3]

waslo [ Manager Ajaxu ]

XIII edycja 15 kolejka 02 01 2006
13:00 West Bromwich - Aston Villa 1
13:45 West Ham - Chelsea (+2) 2
16:00 Birmingham - Wigan 1
16:00 Bolton - Liverpool 2
16:00 Everton - Charlton 1
16:00 Fulham - Sunderland 1
16:00 Newcastle - M'Borough 1
16:00 Kilmarnock - Hibernian X
20:35 Blackburn - Portsmouth 1

01.01.2006
13:22
smile
[4]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XIII edycja 15 kolejka 02 01 2006
13:00 West Bromwich - Aston Villa 1
13:45 West Ham - Chelsea (+2) 2
16:00 Birmingham - Wigan 1
16:00 Bolton - Liverpool 2
16:00 Everton - Charlton 1
16:00 Fulham - Sunderland 1
16:00 Newcastle - M'Borough 1
16:00 Kilmarnock - Hibernian 2
20:35 Blackburn - Portsmouth 1

01.01.2006
20:47
[5]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XIII edycja 15 kolejka 02 01 2006
13:00 West Bromwich - Aston Villa 1
13:45 West Ham - Chelsea (+2) 1
16:00 Birmingham - Wigan 2
16:00 Bolton - Liverpool 2
16:00 Everton - Charlton 2
16:00 Fulham - Sunderland 1
16:00 Newcastle - M'Borough 1
16:00 Kilmarnock - Hibernian 1
20:35 Blackburn - Portsmouth 1

01.01.2006
20:55
[6]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XIII edycja 15 kolejka 02 01 2006
13:00 West Bromwich - Aston Villa 1
13:45 West Ham - Chelsea (+2) 1
16:00 Birmingham - Wigan 2
16:00 Bolton - Liverpool 2
16:00 Everton - Charlton 2
16:00 Fulham - Sunderland 1
16:00 Newcastle - M'Borough 1
16:00 Kilmarnock - Hibernian 2
20:35 Blackburn - Portsmouth 1

02.01.2006
08:30
[7]

specjalista [ Generał ]

XIII edycja 15 kolejka 02 01 2006
13:00 West Bromwich - Aston Villa 1
13:45 West Ham - Chelsea (+2) 1
16:00 Birmingham - Wigan 2
16:00 Bolton - Liverpool 2
16:00 Everton - Charlton 0
16:00 Fulham - Sunderland 1
16:00 Newcastle - M'Borough 1
16:00 Kilmarnock - Hibernian 0
20:35 Blackburn - Portsmouth 1

02.01.2006
11:34
[8]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XIII edycja 15 kolejka 02 01 2006
13:00 West Bromwich - Aston Villa 2
13:45 West Ham - Chelsea (+2) 2
16:00 Birmingham - Wigan 1
16:00 Bolton - Liverpool x
16:00 Everton - Charlton 1
16:00 Fulham - Sunderland1
16:00 Newcastle - M'Boroug1h
16:00 Kilmarnock - Hibernian x
20:35 Blackburn - Portsmouth 1

02.01.2006
11:50
[9]

Oxygen [ Konsul ]

13:00 West Bromwich - Aston Villa 1
13:45 West Ham - Chelsea (+2) 1
16:00 Birmingham - Wigan 2
16:00 Bolton - Liverpool 2
16:00 Everton - Charlton 2
16:00 Fulham - Sunderland 1
16:00 Newcastle - M'Borough X
16:00 Kilmarnock - Hibernian 2
20:35 Blackburn - Portsmouth 1

02.01.2006
19:29
[10]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

XIII edycja 15 kolejka 02 01 2006
13:00 West Bromwich - Aston Villa 1
13:45 West Ham - Chelsea (+2) 2
16:00 Birmingham - Wigan x
16:00 Bolton - Liverpool 2
16:00 Everton - Charlton x
16:00 Fulham - Sunderland 1
16:00 Newcastle - M'Borough 1
16:00 Kilmarnock - Hibernian 2
20:35 Blackburn - Portsmouth 1

02.01.2006
19:35
smile
[11]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

EG2005_808538100 rozbawiles mnie :D
wczas sie skapnales :D

02.01.2006
20:25
[12]

mautrix [ Pretorianin ]

XIII edycja 15 kolejka 02 01 2006
13:00 West Bromwich - Aston Villa 2
13:45 West Ham - Chelsea (+2) 2
16:00 Birmingham - Wigan 1
16:00 Bolton - Liverpool 2
16:00 Everton - Charlton 2
16:00 Fulham - Sunderland 1
16:00 Newcastle - M'Borough 1
16:00 Kilmarnock - Hibernian 2
20:35 Blackburn - Portsmouth 1

02.01.2006
20:26
smile
[13]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

heheh następny :D

02.01.2006
21:18
[14]

waslo [ Manager Ajaxu ]

oni chcą nas sprawdzić czy się skapniemy

02.01.2006
21:22
[15]

LooreNz [ Virtual World ]

No i co panowie.
Liverpool nie popisał się :(

03.01.2006
08:49
[16]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XIII edycja 15 kolejka 02 01 2006
13:00 West Bromwich - Aston Villa 2
13:45 West Ham - Chelsea (+2) 1
16:00 Birmingham - Wigan 1
16:00 Bolton - Liverpool x
16:00 Everton - Charlton 1
16:00 Fulham - Sunderland 1
16:00 Newcastle - M'Borough x
16:00 Kilmarnock - Hibernian x
20:35 Blackburn - Portsmouth 1

aktualny ranking :
115 pkt dave_iserlohn 7/9
114 pkt Mr_Slip 3/9
110 pkt snopek9 3/9
106 pkt specjalista 4/9
105 pkt waslo 5/9
98 pkt Tomus665 4/9
92 pkt EG2005_808538100 1/9
93 pkt oooololo 3/9
87 pkt Misiolo
62 pkt _Pikuś_
51 pkt cronotrigger
43 pkt bojan997 4/9
26 pkt *...:::JaRo:::...*
8 pkt MadaFakaMan
3 pkt Krzychu6623
1 mautrix 1/9

XIII edycja 16 kolejka 03 01 2006
20:30 Zamora - Barcelona (+3)
21:00 Arsenal - Manch.Utd.
22:00 Bilbao - Real M.

04 01 2006
18:15 Strasbourg - Lyon
20:00 Cadiz - Sevilla
20:00 Celta - Betis
20:00 La Coruna - Osasuna
20:30 Le Mans - Metz
20:30 Nancy - Bordeaux
20:30 Nantes - Rennes
20:30 Nice - Toulouse

20:30 PSG - Sochaux
20:30 St.Etienne - Troyes
20:45 Marsylia - Lens
21:00 Manch.City - Tottenham
21:00 Atl.Madryt - Saragossa
21:45 Getafe - Espanyol
21:45 Villarreal - Valencia

03.01.2006
13:39
[17]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XIII edycja 16 kolejka 03 01 2006
20:30 Zamora - Barcelona (+3) 2
21:00 Arsenal - Manch.Utd. 2
22:00 Bilbao - Real M. x

04 01 2006
18:15 Strasbourg - Lyon 2
20:00 Cadiz - Sevilla 2
20:00 Celta - Betis 1
20:00 La Coruna - Osasuna 1
20:30 Le Mans - Metz 2
20:30 Nancy - Bordeaux 2
20:30 Nantes - Rennes 1
20:30 Nice - Toulouse 1

20:30 PSG - Sochaux 1
20:30 St.Etienne - Troyes 1
20:45 Marsylia - Lens 1
21:00 Manch.City - Tottenham 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1
21:45 Getafe - Espanyol 2
21:45 Villarreal - Valencia 2

03.01.2006
14:34
[18]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XIII edycja 16 kolejka 03 01 2006
20:30 Zamora - Barcelona (+3) 1
21:00 Arsenal - Manch.Utd. x
22:00 Bilbao - Real M. 1

04 01 2006
18:15 Strasbourg - Lyon 2
20:00 Cadiz - Sevilla x
20:00 Celta - Betis 1
20:00 La Coruna - Osasuna 2
20:30 Le Mans - Metz x
20:30 Nancy - Bordeaux 2
20:30 Nantes - Rennes x
20:30 Nice - Toulouse x

20:30 PSG - Sochaux 1
20:30 St.Etienne - Troyes 1
20:45 Marsylia - Lens 1
21:00 Manch.City - Tottenham 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1
21:45 Getafe - Espanyol 2
21:45 Villarreal - Valencia 2

03.01.2006
15:23
[19]

waslo [ Manager Ajaxu ]

XIII edycja 16 kolejka 03 01 2006
20:30 Zamora - Barcelona (+3) 1
21:00 Arsenal - Manch.Utd. X
22:00 Bilbao - Real M. X

04 01 2006
18:15 Strasbourg - Lyon 2
20:00 Cadiz - Sevilla 2
20:00 Celta - Betis X
20:00 La Coruna - Osasuna 2
20:30 Le Mans - Metz 1
20:30 Nancy - Bordeaux 2
20:30 Nantes - Rennes X
20:30 Nice - Toulouse X

20:30 PSG - Sochaux 1
20:30 St.Etienne - Troyes 1
20:45 Marsylia - Lens X
21:00 Manch.City - Tottenham
21:00 Atl.Madryt - Saragossa
21:45 Getafe - Espanyol
21:45 Villarreal - Valencia

03.01.2006
15:31
smile
[20]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

XIII edycja 16 kolejka 03 01 2006
20:30 Zamora - Barcelona (+3) 1
21:00 Arsenal - Manch.Utd. 1
22:00 Bilbao - Real M. 2

04 01 2006
18:15 Strasbourg - Lyon 2
20:00 Cadiz - Sevilla 2
20:00 Celta - Betis 1
20:00 La Coruna - Osasuna 1
20:30 Le Mans - Metz x
20:30 Nancy - Bordeaux 2
20:30 Nantes - Rennes X
20:30 Nice - Toulouse X

20:30 PSG - Sochaux 1
20:30 St.Etienne - Troyes 1
20:45 Marsylia - Lens X
21:00 Manch.City - Tottenham x
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1
21:45 Getafe - Espanyol 2
21:45 Villarreal - Valencia 2

03.01.2006
16:00
[21]

waslo [ Manager Ajaxu ]

EDIT :/

XIII edycja 16 kolejka 03 01 2006
20:30 Zamora - Barcelona (+3) 1
21:00 Arsenal - Manch.Utd. X
22:00 Bilbao - Real M. X

04 01 2006
18:15 Strasbourg - Lyon 2
20:00 Cadiz - Sevilla 2
20:00 Celta - Betis X
20:00 La Coruna - Osasuna X
20:30 Le Mans - Metz 1
20:30 Nancy - Bordeaux 2
20:30 Nantes - Rennes X
20:30 Nice - Toulouse X

20:30 PSG - Sochaux 1
20:30 St.Etienne - Troyes 1
20:45 Marsylia - Lens X
21:00 Manch.City - Tottenham 2
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1
21:45 Getafe - Espanyol 1
21:45 Villarreal - Valencia 1

03.01.2006
16:13
[22]

Tomus665 [ Legend ]

20:30 Zamora - Barcelona (+3) 1
21:00 Arsenal - Manch.Utd. 2
22:00 Bilbao - Real M. 1

03.01.2006
17:33
[23]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XIII edycja 16 kolejka 03 01 2006
20:30 Zamora - Barcelona (+3) 1
21:00 Arsenal - Manch.Utd. 2
22:00 Bilbao - Real M. 2

04 01 2006
18:15 Strasbourg - Lyon 2
20:00 Cadiz - Sevilla 2
20:00 Celta - Betis 1
20:00 La Coruna - Osasuna 2
20:30 Le Mans - Metz 2
20:30 Nancy - Bordeaux 2
20:30 Nantes - Rennes 1
20:30 Nice - Toulouse 2

20:30 PSG - Sochaux 1
20:30 St.Etienne - Troyes 1
20:45 Marsylia - Lens 1
21:00 Manch.City - Tottenham 2
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1
21:45 Getafe - Espanyol 1
21:45 Villarreal - Valencia 2

03.01.2006
18:43
[24]

specjalista [ Generał ]

XIII edycja 16 kolejka 03 01 2006
20:30 Zamora - Barcelona (+3) 2
21:00 Arsenal - Manch.Utd. 0
22:00 Bilbao - Real M. 1

04 01 2006
18:15 Strasbourg - Lyon 2
20:00 Cadiz - Sevilla 2
20:00 Celta - Betis 1
20:00 La Coruna - Osasuna 0
20:30 Le Mans - Metz 2
20:30 Nancy - Bordeaux 2
20:30 Nantes - Rennes 1
20:30 Nice - Toulouse 1

20:30 PSG - Sochaux 1
20:30 St.Etienne - Troyes 1
20:45 Marsylia - Lens 1
21:00 Manch.City - Tottenham 0
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1
21:45 Getafe - Espanyol 1
21:45 Villarreal - Valencia 2

03.01.2006
19:24
[25]

mautrix [ Pretorianin ]

XIII edycja 16 kolejka 03 01 2006
20:30 Zamora - Barcelona (+3) 2
21:00 Arsenal - Manch.Utd. 1
22:00 Bilbao - Real M. 2

04 01 2006
18:15 Strasbourg - Lyon 2
20:00 Cadiz - Sevilla 2
20:00 Celta - Betis 2
20:00 La Coruna - Osasuna 1
20:30 Le Mans - Metz 2
20:30 Nancy - Bordeaux 2
20:30 Nantes - Rennes 1
20:30 Nice - Toulouse 1

20:30 PSG - Sochaux 1
20:30 St.Etienne - Troyes 1
20:45 Marsylia - Lens 1
21:00 Manch.City - Tottenham 2
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1
21:45 Getafe - Espanyol 2
21:45 Villarreal - Valencia 2

03.01.2006
21:14
[26]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

21:00 Arsenal - Manch.Utd. 2
22:00 Bilbao - Real M. 1

04 01 2006
18:15 Strasbourg - Lyon 2
20:00 Cadiz - Sevilla 2
20:00 Celta - Betis 1
20:00 La Coruna - Osasuna 1
20:30 Le Mans - Metz 1
20:30 Nancy - Bordeaux 1
20:30 Nantes - Rennes 1
20:30 Nice - Toulouse 1

20:30 PSG - Sochaux 1
20:30 St.Etienne - Troyes 1
20:45 Marsylia - Lens 1
21:00 Manch.City - Tottenham 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1
21:45 Getafe - Espanyol 1
21:45 Villarreal - Valencia 2

03.01.2006
22:05
[27]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

nie miałem wtedy neta, więc później obstawiłem. Wiem, tylko o tak sobie. Dzisiaj juz nie musze stawaić. No to heja.

03.01.2006
22:07
[28]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

04 01 2006
18:15 Strasbourg - Lyon 2
20:00 Cadiz - Sevilla 2
20:00 Celta - Betis x
20:00 La Coruna - Osasuna 2
20:30 Le Mans - Metz x
20:30 Nancy - Bordeaux 2
20:30 Nantes - Rennes 1
20:30 Nice - Toulouse 1

20:30 PSG - Sochaux 1
20:30 St.Etienne - Troyes x
20:45 Marsylia - Lens 1
21:00 Manch.City - Tottenham x
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 2
21:45 Getafe - Espanyol 1
21:45 Villarreal - Valencia 2

04.01.2006
05:18
[29]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XIII edycja 16 kolejka 03 01 2006
20:30 Zamora - Barcelona (+3) 2
21:00 Arsenal - Manch.Utd. x
22:00 Bilbao - Real M. 2

04 01 2006
18:15 Strasbourg - Lyon
20:00 Cadiz - Sevilla
20:00 Celta - Betis
20:00 La Coruna - Osasuna
20:30 Le Mans - Metz
20:30 Nancy - Bordeaux
20:30 Nantes - Rennes
20:30 Nice - Toulouse

20:30 PSG - Sochaux
20:30 St.Etienne - Troyes
20:45 Marsylia - Lens
21:00 Manch.City - Tottenham
21:00 Atl.Madryt - Saragossa
21:45 Getafe - Espanyol
21:45 Villarreal - Valencia

04.01.2006
12:06
[30]

Tomus665 [ Legend ]

04 01 2006
18:15 Strasbourg - Lyon 2
20:00 Cadiz - Sevilla X
20:00 Celta - Betis 1
20:00 La Coruna - Osasuna 1
20:30 Le Mans - Metz 1
20:30 Nancy - Bordeaux X
20:30 Nantes - Rennes 1
20:30 Nice - Toulouse X

20:30 PSG - Sochaux 1
20:30 St.Etienne - Troyes X
20:45 Marsylia - Lens 1
21:00 Manch.City - Tottenham 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1
21:45 Getafe - Espanyol 1
21:45 Villarreal - Valencia X

04.01.2006
12:17
[31]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Tomus - bardzo bym chcial zebys kopiowal cala liste spotkan

A co do NHL to pomylka zaszla z tym 1 spotkaniem

pozdrawiam

04.01.2006
23:26
[32]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XIII edycja 16 kolejka 03 01 2006
20:30 Zamora - Barcelona (+3) 2
21:00 Arsenal - Manch.Utd. x
22:00 Bilbao - Real M. 2

04 01 2006
18:15 Strasbourg - Lyon 2
20:00 Cadiz - Sevilla 1
20:00 Celta - Betis x
20:00 La Coruna - Osasuna 1
20:30 Le Mans - Metz 1
20:30 Nancy - Bordeaux x
20:30 Nantes - Rennes 2
20:30 Nice - Toulouse 1

20:30 PSG - Sochaux 1
20:30 St.Etienne - Troyes x
20:45 Marsylia - Lens x
21:00 Manch.City - Tottenham 2
postp
21:45 Getafe - Espanyol x
21:45 Villarreal - Valencia 2

aktualny ranking :
121 pkt dave_iserlohn 6/17
119 pkt Mr_Slip 5/17
114 pkt snopek9 4/17
112 pkt specjalista 6/17
112 pkt waslo 7/17
104 pkt Tomus665 6/17
99 pkt oooololo 6/17
98 pkt EG2005_808538100 6/17
87 pkt Misiolo
62 pkt _Pikuś_
51 pkt cronotrigger
49 pkt bojan997 6/17
26 pkt *...:::JaRo:::...*
9 pkt mautrix 8/17
8 pkt MadaFakaMan
3 pkt Krzychu6623

XIII edycja 17 kolejka 05 01 2006
20:45 Auxerre - Monaco

06 01 2006
20:15 Belenenses - Gil Vicente
22:30 Nacional - Setubal

07 01 2006
13:30 Hull - Aston Villa (+2)
14:00 Arsenal (+2) - Cardiff
14:00 Wigan (+2) - Leeds
16:00 Blackburn (+2) - QP Rangers
16:00 Chelsea (+3) - Huddersfield
16:00 Ipswich - Portsmouth
16:00 Manch.City (+3) - Scunthorpe
16:00 Millwall - Everton

16:00 Newcastle (+4) - Mansfield
16:00 Norwich - West Ham (+2)
16:00 Nuneaton - M'Borough (+4)
16:00 Sheffield W.- Charlton (+2)
16:00 Southampton (+3) - M.Keynes
16:00 Torquay - Birmingham (+2)
16:00 Watford - Bolton (+2)
16:00 West Bromwich (+2) - Reading

18:00 Reggina - Fiorentina
18:30 Luton - Liverpool (+3)
20:00 Bilbao - La Coruna
20:30 Palermo - Juventus
22:00 Espanyol - Barcelona

04.01.2006
23:32
[33]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Espanyol wygral wiec korekta jutro bo dzis mi cos z netem sie dzieje. Znow niestety ta pogoda

dobranoc

05.01.2006
09:25
[34]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

aktualny ranking : po korekcie
121 pkt dave_iserlohn
119 pkt Mr_Slip
115 pkt snopek9
112 pkt specjalista
112 pkt waslo
104 pkt Tomus665
100 pkt oooololo
98 pkt EG2005_808538100
87 pkt Misiolo
62 pkt _Pikuś_
51 pkt cronotrigger
50 pkt bojan997
26 pkt *...:::JaRo:::...*
10 pkt mautrix
8 pkt MadaFakaMan
3 pkt Krzychu6623

05.01.2006
09:35
smile
[35]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

XIII edycja 17 kolejka 05 01 2006
20:45 Auxerre - Monaco 1

06 01 2006
20:15 Belenenses - Gil Vicente 2
22:30 Nacional - Setubal x

07 01 2006
13:30 Hull - Aston Villa (+2) 2
14:00 Arsenal (+2) - Cardiff 1
14:00 Wigan (+2) - Leeds 1
16:00 Blackburn (+2) - QP Rangers 1
16:00 Chelsea (+3) - Huddersfield 1
16:00 Ipswich - Portsmouth x
16:00 Manch.City (+3) - Scunthorpe 1
16:00 Millwall - Everton 2

16:00 Newcastle (+4) - Mansfield 1
16:00 Norwich - West Ham (+2) 2
16:00 Nuneaton - M'Borough (+4) 2
16:00 Sheffield W.- Charlton (+2) 2
16:00 Southampton (+3) - M.Keynes 1
16:00 Torquay - Birmingham (+2) 2
16:00 Watford - Bolton (+2) 2
16:00 West Bromwich (+2) - Reading 1

18:00 Reggina - Fiorentina x
18:30 Luton - Liverpool (+3) 2
20:00 Bilbao - La Coruna 2
20:30 Palermo - Juventus2
22:00 Espanyol - Barcelona 2

05.01.2006
11:16
[36]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XIII edycja 17 kolejka 05 01 2006
20:45 Auxerre - Monaco 2

05.01.2006
11:24
[37]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XIII edycja 17 kolejka 05 01 2006
20:45 Auxerre - Monaco 2

06 01 2006
20:15 Belenenses - Gil Vicente 1
22:30 Nacional - Setubal 2

07 01 2006
13:30 Hull - Aston Villa (+2) 1
14:00 Arsenal (+2) - Cardiff 1
14:00 Wigan (+2) - Leeds 2
16:00 Blackburn (+2) - QP Rangers 1
16:00 Chelsea (+3) - Huddersfield 1
16:00 Ipswich - Portsmouth 2
16:00 Manch.City (+3) - Scunthorpe 2
16:00 Millwall - Everton 2

16:00 Newcastle (+4) - Mansfield 2
16:00 Norwich - West Ham (+2) 2
16:00 Nuneaton - M'Borough (+4) 2
16:00 Sheffield W.- Charlton (+2) 1
16:00 Southampton (+3) - M.Keynes 2
16:00 Torquay - Birmingham (+2) 1
16:00 Watford - Bolton (+2) 2
16:00 West Bromwich (+2) - Reading 1

18:00 Reggina - Fiorentina 2
18:30 Luton - Liverpool (+3) 1
20:00 Bilbao - La Coruna 2
20:30 Palermo - Juventus 2
22:00 Espanyol - Barcelona 2

05.01.2006
12:18
[38]

Tomus665 [ Legend ]

XIII edycja 17 kolejka 05 01 2006
20:45 Auxerre - Monaco 1

06 01 2006
20:15 Belenenses - Gil Vicente 1
22:30 Nacional - Setubal 1

07 01 2006
13:30 Hull - Aston Villa (+2) 2
14:00 Arsenal (+2) - Cardiff 1
14:00 Wigan (+2) - Leeds 2
16:00 Blackburn (+2) - QP Rangers 1
16:00 Chelsea (+3) - Huddersfield 1
16:00 Ipswich - Portsmouth 1
16:00 Manch.City (+3) - Scunthorpe 1
16:00 Millwall - Everton 2

16:00 Newcastle (+4) - Mansfield 2
16:00 Norwich - West Ham (+2) 2
16:00 Nuneaton - M'Borough (+4) 2
16:00 Sheffield W.- Charlton (+2) 1
16:00 Southampton (+3) - M.Keynes 1
16:00 Torquay - Birmingham (+2) 1
16:00 Watford - Bolton (+2) 2
16:00 West Bromwich (+2) - Reading 2

18:00 Reggina - Fiorentina 2
18:30 Luton - Liverpool (+3) 2
20:00 Bilbao - La Coruna 1
20:30 Palermo - Juventus 2
22:00 Espanyol - Barcelona 2

05.01.2006
16:33
[39]

waslo [ Manager Ajaxu ]

XIII edycja 17 kolejka 05 01 2006
20:45 Auxerre - Monaco X

06 01 2006
20:15 Belenenses - Gil Vicente 1
22:30 Nacional - Setubal 1

07 01 2006
13:30 Hull - Aston Villa (+2) 2
14:00 Arsenal (+2) - Cardiff 2
14:00 Wigan (+2) - Leeds 2
16:00 Blackburn (+2) - QP Rangers 1
16:00 Chelsea (+3) - Huddersfield 1
16:00 Ipswich - Portsmouth X
16:00 Manch.City (+3) - Scunthorpe 2
16:00 Millwall - Everton 2

16:00 Newcastle (+4) - Mansfield 2
16:00 Norwich - West Ham (+2) 2
16:00 Nuneaton - M'Borough (+4) 2
16:00 Sheffield W.- Charlton (+2) 2
16:00 Southampton (+3) - M.Keynes 2
16:00 Torquay - Birmingham (+2) 1
16:00 Watford - Bolton (+2) 2
16:00 West Bromwich (+2) - Reading 1

18:00 Reggina - Fiorentina 2
18:30 Luton - Liverpool (+3) 1
20:00 Bilbao - La Coruna X
20:30 Palermo - Juventus 2
22:00 Espanyol - Barcelona 2

05.01.2006
19:41
[40]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XIII edycja 17 kolejka 05 01 2006
20:45 Auxerre - Monaco 2

06 01 2006
20:15 Belenenses - Gil Vicente 1
22:30 Nacional - Setubal 2

07 01 2006
13:30 Hull - Aston Villa (+2) 2
14:00 Arsenal (+2) - Cardiff 1
14:00 Wigan (+2) - Leeds 2
16:00 Blackburn (+2) - QP Rangers 1
16:00 Chelsea (+3) - Huddersfield 1
16:00 Ipswich - Portsmouth 2
16:00 Manch.City (+3) - Scunthorpe 1
16:00 Millwall - Everton 2

16:00 Newcastle (+4) - Mansfield 2
16:00 Norwich - West Ham (+2) 2
16:00 Nuneaton - M'Borough (+4) 2
16:00 Sheffield W.- Charlton (+2) 1
16:00 Southampton (+3) - M.Keynes 1
16:00 Torquay - Birmingham (+2) 2
16:00 Watford - Bolton (+2) 1
16:00 West Bromwich (+2) - Reading 1

18:00 Reggina - Fiorentina 2
18:30 Luton - Liverpool (+3) 1
20:00 Bilbao - La Coruna 2
20:30 Palermo - Juventus 2
22:00 Espanyol - Barcelona 2

05.01.2006
22:56
[41]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

A dodam juz dzis reszte bo nie wiem czy bede mial czas...


06 01 2006
20:15 Belenenses - Gil Vicente 1
22:30 Nacional - Setubal 2

07 01 2006
13:30 Hull - Aston Villa (+2) 2
14:00 Arsenal (+2) - Cardiff 2
14:00 Wigan (+2) - Leeds 2
16:00 Blackburn (+2) - QP Rangers 2
16:00 Chelsea (+3) - Huddersfield 2
16:00 Ipswich - Portsmouth 2
16:00 Manch.City (+3) - Scunthorpe 2
16:00 Millwall - Everton 2

16:00 Newcastle (+4) - Mansfield 2
16:00 Norwich - West Ham (+2) 2
16:00 Nuneaton - M'Borough (+4) 2
16:00 Sheffield W.- Charlton (+2) 2
16:00 Southampton (+3) - M.Keynes 2
16:00 Torquay - Birmingham (+2) 2
16:00 Watford - Bolton (+2) 2
16:00 West Bromwich (+2) - Reading 2

18:00 Reggina - Fiorentina 2
18:30 Luton - Liverpool (+3) 2
20:00 Bilbao - La Coruna 2
20:30 Palermo - Juventus 2
22:00 Espanyol - Barcelona 2

05.01.2006
23:29
[42]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

06 01 2006
20:15 Belenenses - Gil Vicente 1
22:30 Nacional - Setubal 1

07 01 2006
13:30 Hull - Aston Villa (+2) 2
14:00 Arsenal (+2) - Cardiff 1
14:00 Wigan (+2) - Leeds 2
16:00 Blackburn (+2) - QP Rangers 2
16:00 Chelsea (+3) - Huddersfield 2
16:00 Ipswich - Portsmouth 1
16:00 Manch.City (+3) - Scunthorpe 2
16:00 Millwall - Everton 2

16:00 Newcastle (+4) - Mansfield 2
16:00 Norwich - West Ham (+2) 2
16:00 Nuneaton - M'Borough (+4) 2
16:00 Sheffield W.- Charlton (+2) 2
16:00 Southampton (+3) - M.Keynes 2
16:00 Torquay - Birmingham (+2) 2
16:00 Watford - Bolton (+2) 2
16:00 West Bromwich (+2) - Reading 2

18:00 Reggina - Fiorentina 2
18:30 Luton - Liverpool (+3) 2
20:00 Bilbao - La Coruna 2
20:30 Palermo - Juventus 2
22:00 Espanyol - Barcelona 2

06.01.2006
08:18
[43]

specjalista [ Generał ]

06 01 2006
20:15 Belenenses - Gil Vicente 2
22:30 Nacional - Setubal 2

07 01 2006
13:30 Hull - Aston Villa (+2) 2
14:00 Arsenal (+2) - Cardiff 1
14:00 Wigan (+2) - Leeds 2
16:00 Blackburn (+2) - QP Rangers 1
16:00 Chelsea (+3) - Huddersfield 2
16:00 Ipswich - Portsmouth 2
16:00 Manch.City (+3) - Scunthorpe 2
16:00 Millwall - Everton 2

16:00 Newcastle (+4) - Mansfield 2
16:00 Norwich - West Ham (+2) 2
16:00 Nuneaton - M'Borough (+4) 2
16:00 Sheffield W.- Charlton (+2) 2
16:00 Southampton (+3) - M.Keynes 2
16:00 Torquay - Birmingham (+2) 2
16:00 Watford - Bolton (+2) 2
16:00 West Bromwich (+2) - Reading 1

18:00 Reggina - Fiorentina 2
18:30 Luton - Liverpool (+3) 2
20:00 Bilbao - La Coruna 2
20:30 Palermo - Juventus 2
22:00 Espanyol - Barcelona 2

06.01.2006
13:21
smile
[44]

mautrix [ Pretorianin ]

XIII edycja 17 kolejka 05 01 2006
20:45 Auxerre - Monaco 2

06 01 2006
20:15 Belenenses - Gil Vicente 1
22:30 Nacional - Setubal 2

07 01 2006
13:30 Hull - Aston Villa (+2) 2
14:00 Arsenal (+2) - Cardiff 1
14:00 Wigan (+2) - Leeds 1
16:00 Blackburn (+2) - QP Rangers 1
16:00 Chelsea (+3) - Huddersfield 1
16:00 Ipswich - Portsmouth 2
16:00 Manch.City (+3) - Scunthorpe 1
16:00 Millwall - Everton 2

16:00 Newcastle (+4) - Mansfield 1
16:00 Norwich - West Ham (+2) 2
16:00 Nuneaton - M'Borough (+4) 2
16:00 Sheffield W.- Charlton (+2) 2
16:00 Southampton (+3) - M.Keynes 1
16:00 Torquay - Birmingham (+2) 2
16:00 Watford - Bolton (+2) 2
16:00 West Bromwich (+2) - Reading 1

18:00 Reggina - Fiorentina 2
18:30 Luton - Liverpool (+3) 2
20:00 Bilbao - La Coruna 2
20:30 Palermo - Juventus 2
22:00 Espanyol - Barcelona 2

06.01.2006
16:06
[45]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

06 01 2006
20:15 Belenenses - Gil Vicente 1
22:30 Nacional - Setubal 2

07 01 2006
13:30 Hull - Aston Villa (+2) 2
14:00 Arsenal (+2) - Cardiff 1
14:00 Wigan (+2) - Leeds 2
16:00 Blackburn (+2) - QP Rangers 2
16:00 Chelsea (+3) - Huddersfield 2
16:00 Ipswich - Portsmouth 2
16:00 Manch.City (+3) - Scunthorpe 2
16:00 Millwall - Everton 2

16:00 Newcastle (+4) - Mansfield 2
16:00 Norwich - West Ham (+2) 1
16:00 Nuneaton - M'Borough (+4) 1
16:00 Sheffield W.- Charlton (+2) 1
16:00 Southampton (+3) - M.Keynes 2
16:00 Torquay - Birmingham (+2) 2
16:00 Watford - Bolton (+2) 2
16:00 West Bromwich (+2) - Reading 1

18:00 Reggina - Fiorentina 2
18:30 Luton - Liverpool (+3) 1
20:00 Bilbao - La Coruna 2
20:30 Palermo - Juventus 2
22:00 Espanyol - Barcelona 2

07.01.2006
22:45
[46]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XIII edycja 17 kolejka 05 01 2006
20:45 Auxerre - Monaco 1

06 01 2006
20:15 Belenenses - Gil Vicente 2
22:30 Nacional - Setubal x

07 01 2006
13:30 Hull - Aston Villa (+2) 2
14:00 Arsenal (+2) - Cardiff 2
14:00 Wigan (+2) - Leeds 2
16:00 Blackburn (+2) - QP Rangers 1
16:00 Chelsea (+3) - Huddersfield 2
16:00 Ipswich - Portsmouth 2
16:00 Manch.City (+3) - Scunthorpe 2
16:00 Millwall - Everton x

16:00 Newcastle (+4) - Mansfield 1
16:00 Norwich - West Ham (+2) 2
16:00 Nuneaton - M'Borough (+4) 2
16:00 Sheffield W.- Charlton (+2) 1
16:00 Southampton (+3) - M.Keynes 2
16:00 Torquay - Birmingham (+2) 2
16:00 Watford - Bolton (+2) 1
16:00 West Bromwich (+2) - Reading 2

18:00 Reggina - Fiorentina x
18:30 Luton - Liverpool (+3) 2
20:00 Bilbao - La Coruna 2
20:30 Palermo - Juventus 2
22:00 Espanyol - Barcelona 2

aktualny ranking :
134 pkt dave_iserlohn 13/24
131 pkt Mr_Slip 12/24
127 pkt specjalista 15/24
126 pkt snopek9 11/14
122 pkt waslo 10/24
115 pkt Tomus665 11/24
114 pkt oooololo 14/24
109 pkt EG2005_808538100 11/24
87 pkt Misiolo
62 pkt _Pikuś_
51 pkt cronotrigger
50 pkt bojan997 15
26 pkt *...:::JaRo:::...*
21 pkt mautrix 11/24
8 pkt MadaFakaMan
3 pkt Krzychu6623

XIII edycja 18 kolejka 08 01 2006
15:00 Cagliari - Udinese
15:00 Chievo - Lecce
15:00 Empoli - Messina
15:00 Lazio (+2) - Ascoli
15:00 Sampdoria - Livorno
15:00 Siena - Inter
15:00 Treviso - Roma
15:00 Fulham (+2) - Leyton

15:45 Grenoble - Lyon (+2)
17:00 Burton - Manch.Utd. (+2)
17:00 Alaves - Saragossa
17:00 Cadiz - Getafe
17:00 Celta - San Sebastian
17:00 Mallorca - Betis
17:00 Osasuna - Santander
17:00 Amadora - Guimaraes

17:00 Rio Ave - Leiria
17:00 Sevilla - Malaga
18:30 Marsylia (+2) - Le Havre
18:00 Xanthi - AEK Ateny
18:45 Ionikos - Olympiakos (+2)
19:00 Villarreal - Real M.
19:30 Leicester - Tottenham
21:00 Atl.Madryt - Valencia

07.01.2006
22:50
[47]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XIII edycja 18 kolejka 08 01 2006
15:00 Cagliari - Udinese 2
15:00 Chievo - Lecce 2
15:00 Empoli - Messina 1
15:00 Lazio (+2) - Ascoli 2
15:00 Sampdoria - Livorno 1
15:00 Siena - Inter 2
15:00 Treviso - Roma 2
15:00 Fulham (+2) - Leyton 2

15:45 Grenoble - Lyon (+2) 2
17:00 Burton - Manch.Utd. (+2) 2
17:00 Alaves - Saragossa 2
17:00 Cadiz - Getafe 2
17:00 Celta - San Sebastian 1
17:00 Mallorca - Betis 1
17:00 Osasuna - Santander 1
17:00 Amadora - Guimaraes 2

17:00 Rio Ave - Leiria 1
17:00 Sevilla - Malaga 1
18:30 Marsylia (+2) - Le Havre 2
18:00 Xanthi - AEK Ateny 2
18:45 Ionikos - Olympiakos (+2) 2
19:00 Villarreal - Real M. x
19:30 Leicester - Tottenham 1
21:00 Atl.Madryt - Valencia 1

czemu nie mam punktow za poprzednia kolejke??

07.01.2006
22:56
[48]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Przeoczylem, zmeczony jestem.

Bojan , moze tak po prostu bys to dodal piszac komentarz. Ile to juz razy bylo przypominane :

Bojan997 + 15

07.01.2006
22:58
[49]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

przepraszam Cie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

08.01.2006
00:13
[50]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XIII edycja 18 kolejka 08 01 2006
15:00 Cagliari - Udinese 2
15:00 Chievo - Lecce 1
15:00 Empoli - Messina 1
15:00 Lazio (+2) - Ascoli 2
15:00 Sampdoria - Livorno 1
15:00 Siena - Inter 2
15:00 Treviso - Roma 2
15:00 Fulham (+2) - Leyton 1

15:45 Grenoble - Lyon (+2) 1
17:00 Burton - Manch.Utd. (+2) 1
17:00 Alaves - Saragossa 1
17:00 Cadiz - Getafe 1
17:00 Celta - San Sebastian 1
17:00 Mallorca - Betis 1
17:00 Osasuna - Santander 1
17:00 Amadora - Guimaraes 2

17:00 Rio Ave - Leiria 1
17:00 Sevilla - Malaga 1
18:30 Marsylia (+2) - Le Havre 1
18:00 Xanthi - AEK Ateny 1
18:45 Ionikos - Olympiakos (+2) 1
19:00 Villarreal - Real M. 1
19:30 Leicester - Tottenham 2
21:00 Atl.Madryt - Valencia 1

08.01.2006
06:49
[51]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XIII edycja 18 kolejka 08 01 2006
15:00 Cagliari - Udinese 2
15:00 Chievo - Lecce 1
15:00 Empoli - Messina 1
15:00 Lazio (+2) - Ascoli 2
15:00 Sampdoria - Livorno 1
15:00 Siena - Inter 2
15:00 Treviso - Roma 2
15:00 Fulham (+2) - Leyton 2

15:45 Grenoble - Lyon (+2) 2
17:00 Burton - Manch.Utd. (+2) 2
17:00 Alaves - Saragossa 2
17:00 Cadiz - Getafe 2
17:00 Celta - San Sebastian 1
17:00 Mallorca - Betis 1
17:00 Osasuna - Santander 1
17:00 Amadora - Guimaraes 1

17:00 Rio Ave - Leiria 1
17:00 Sevilla - Malaga 1
18:30 Marsylia (+2) - Le Havre 2
18:00 Xanthi - AEK Ateny 2
18:45 Ionikos - Olympiakos (+2) 2
19:00 Villarreal - Real M. 2
19:30 Leicester - Tottenham 2
21:00 Atl.Madryt - Valencia 1

08.01.2006
09:15
[52]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

XIII edycja 18 kolejka 08 01 2006
15:00 Cagliari - Udinese 2
15:00 Chievo - Lecce 1
15:00 Empoli - Messina 1
15:00 Lazio (+2) - Ascoli 2
15:00 Sampdoria - Livorno 1
15:00 Siena - Inter 2
15:00 Treviso - Roma 2
15:00 Fulham (+2) - Leyton 2

15:45 Grenoble - Lyon (+2) 2
17:00 Burton - Manch.Utd. (+2) 2
17:00 Alaves - Saragossa 2
17:00 Cadiz - Getafe 2
17:00 Celta - San Sebastian 1
17:00 Mallorca - Betis 1
17:00 Osasuna - Santander 1
17:00 Amadora - Guimaraes 1

17:00 Rio Ave - Leiria 1
17:00 Sevilla - Malaga 1
18:30 Marsylia (+2) - Le Havre 2
18:00 Xanthi - AEK Ateny 2
18:45 Ionikos - Olympiakos (+2) 2
19:00 Villarreal - Real M. 2
19:30 Leicester - Tottenham 2
21:00 Atl.Madryt - Valencia 1

08.01.2006
09:47
[53]

specjalista [ Generał ]

XIII edycja 18 kolejka 08 01 2006
15:00 Cagliari - Udinese 2
15:00 Chievo - Lecce 1
15:00 Empoli - Messina 2
15:00 Lazio (+2) - Ascoli 1
15:00 Sampdoria - Livorno 0
15:00 Siena - Inter 2
15:00 Treviso - Roma 2
15:00 Fulham (+2) - Leyton 2

15:45 Grenoble - Lyon (+2) 1
17:00 Burton - Manch.Utd. (+2) 1
17:00 Alaves - Saragossa 2
17:00 Cadiz - Getafe 2
17:00 Celta - San Sebastian 1
17:00 Mallorca - Betis 1
17:00 Osasuna - Santander 1
17:00 Amadora - Guimaraes 1

17:00 Rio Ave - Leiria 1
17:00 Sevilla - Malaga 1
18:30 Marsylia (+2) - Le Havre 2
18:00 Xanthi - AEK Ateny 2
18:45 Ionikos - Olympiakos (+2) 1
19:00 Villarreal - Real M. 0
19:30 Leicester - Tottenham 2
21:00 Atl.Madryt - Valencia 0

08.01.2006
10:02
[54]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XIII edycja 18 kolejka 08 01 2006
15:00 Cagliari - Udinese 2
15:00 Chievo - Lecce 1
15:00 Empoli - Messina 2
15:00 Lazio (+2) - Ascoli 1
15:00 Sampdoria - Livorno 1
15:00 Siena - Inter 2
15:00 Treviso - Roma 2
15:00 Fulham (+2) - Leyton 2

15:45 Grenoble - Lyon (+2) 1
17:00 Burton - Manch.Utd. (+2) 1
17:00 Alaves - Saragossa 2
17:00 Cadiz - Getafe 2
17:00 Celta - San Sebastian 1
17:00 Mallorca - Betis 1
17:00 Osasuna - Santander 1
17:00 Amadora - Guimaraes 2

17:00 Rio Ave - Leiria 1
17:00 Sevilla - Malaga 1
18:30 Marsylia (+2) - Le Havre 2
18:00 Xanthi - AEK Ateny 2
18:45 Ionikos - Olympiakos (+2) 1
19:00 Villarreal - Real M. 2
19:30 Leicester - Tottenham 2
21:00 Atl.Madryt - Valencia 2

08.01.2006
10:32
[55]

Oxygen [ Konsul ]

15:00 Cagliari - Udinese 2
15:00 Chievo - Lecce 1
15:00 Empoli - Messina 1
15:00 Lazio (+2) - Ascoli 1
15:00 Sampdoria - Livorno X
15:00 Siena - Inter 2
15:00 Treviso - Roma X
15:00 Fulham (+2) - Leyton 1

15:45 Grenoble - Lyon (+2) 1
17:00 Burton - Manch.Utd. (+2) 1
17:00 Alaves - Saragossa 1
17:00 Cadiz - Getafe 1
17:00 Celta - San Sebastian 1
17:00 Mallorca - Betis X
17:00 Osasuna - Santander 1
17:00 Amadora - Guimaraes X

17:00 Rio Ave - Leiria 1
17:00 Sevilla - Malaga 1
18:30 Marsylia (+2) - Le Havre 1
18:00 Xanthi - AEK Ateny 2
18:45 Ionikos - Olympiakos (+2) 1
19:00 Villarreal - Real M. 1
19:30 Leicester - Tottenham 2
21:00 Atl.Madryt - Valencia 1

08.01.2006
11:59
[56]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

XIII edycja 18 kolejka 08 01 2006
15:00 Cagliari - Udinese 2
15:00 Chievo - Lecce x
15:00 Empoli - Messina 1
15:00 Lazio (+2) - Ascoli 2
15:00 Sampdoria - Livorno 1
15:00 Siena - Inter 2
15:00 Treviso - Roma x
15:00 Fulham (+2) - Leyton 1

15:45 Grenoble - Lyon (+2) 2
17:00 Burton - Manch.Utd. (+2) 2
17:00 Alaves - Saragossa 2
17:00 Cadiz - Getafe 2
17:00 Celta - San Sebastian 1
17:00 Mallorca - Betis x
17:00 Osasuna - Santander 1
17:00 Amadora - Guimaraes x

17:00 Rio Ave - Leiria 1
17:00 Sevilla - Malaga 1
18:30 Marsylia (+2) - Le Havre 1
18:00 Xanthi - AEK Ateny 2
18:45 Ionikos - Olympiakos (+2) 2
19:00 Villarreal - Real M. 2
19:30 Leicester - Tottenham 2
21:00 Atl.Madryt - Valencia 2

08.01.2006
12:10
[57]

waslo [ Manager Ajaxu ]

XIII edycja 18 kolejka 08 01 2006
15:00 Cagliari - Udinese X
15:00 Chievo - Lecce 1
15:00 Empoli - Messina X
15:00 Lazio (+2) - Ascoli 2
15:00 Sampdoria - Livorno 1
15:00 Siena - Inter 2
15:00 Treviso - Roma 2
15:00 Fulham (+2) - Leyton 1

15:45 Grenoble - Lyon (+2) 1
17:00 Burton - Manch.Utd. (+2) 2
17:00 Alaves - Saragossa X
17:00 Cadiz - Getafe 2
17:00 Celta - San Sebastian 1
17:00 Mallorca - Betis X
17:00 Osasuna - Santander 1
17:00 Amadora - Guimaraes X

17:00 Rio Ave - Leiria 1
17:00 Sevilla - Malaga 1
18:30 Marsylia (+2) - Le Havre 1
18:00 Xanthi - AEK Ateny X
18:45 Ionikos - Olympiakos (+2) 1
19:00 Villarreal - Real M. 1
19:30 Leicester - Tottenham 2
21:00 Atl.Madryt - Valencia 1

08.01.2006
22:46
[58]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XIII edycja 18 kolejka 08 01 2006
15:00 Cagliari - Udinese 1
15:00 Chievo - Lecce 1
15:00 Empoli - Messina 2
15:00 Lazio (+2) - Ascoli 1
15:00 Sampdoria - Livorno 2
15:00 Siena - Inter x
15:00 Treviso - Roma 2
15:00 Fulham (+2) - Leyton 2

15:45 Grenoble - Lyon (+2) 1
17:00 Burton - Manch.Utd. (+2) 2
17:00 Alaves - Saragossa 2
17:00 Cadiz - Getafe 1
17:00 Celta - San Sebastian 1
17:00 Mallorca - Betis x
17:00 Osasuna - Santander x
17:00 Amadora - Guimaraes 1

postp
17:00 Sevilla - Malaga 1
18:30 Marsylia (+2) - Le Havre 1
18:00 Xanthi - AEK Ateny x
18:45 Ionikos - Olympiakos (+2) 2
19:00 Villarreal - Real M. x
19:30 Leicester - Tottenham 1
21:00 Atl.Madryt - Valencia x

aktualny ranking :
143 pkt dave_iserlohn 9/23
140 pkt Mr_Slip 9/23
139 pkt specjalista 12/23
133 pkt snopek9 7/23
131 pkt waslo 9/23
123 pkt Tomus665 8/23
123 pkt oooololo 9/23
116 pkt EG2005_808538100 7/23
87 pkt Misiolo
74 pkt bojan997 9/23
62 pkt _Pikuś_
51 pkt cronotrigger
26 pkt *...:::JaRo:::...*
21 pkt mautrix
8 pkt MadaFakaMan
3 pkt Krzychu6623

XIII edycja 19 kolejka ..........

09.01.2006
10:52
[59]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XIII edycja 19 kolejka 09 01 2006
19:00 Galatasaray - Besiktas
20:00 Kalamaria - PAOK
21:30 Rio Ave - U.Leiria

10 01 2006
15:00 Palermo (+2) - Bari
20:45 Wigan - Arsenal
21:00 Juventus (+2) - Fiorentina

11 01 2006
19:30 Aves - Braga
20:00 Betis - Celta
20:00 Osasuna - La Coruna
20:00 Breda - Waalwijk
20:00 Willem II - Heracles
20:00 Sevilla - Cadiz
20:30 Sampdoria (+2) - Cagliari
20:30 Ajaccio - Nantes

20:30 Lens - Nancy
20:30 Metz - St.Etienne
20:30 Monaco (+2) - Strasbourg
20:30 Rennes - Le Mans
20:30 Sochaux - Nice
20:30 Troyes - Lille
21:00 Lyon - Marsylia
21:00 Atl.Madryt - Saragossa

21:00 Brescia - Milan
20:45 Blackburn - Manch.Utd.
22:00 Espanyol - Getafe

09.01.2006
13:17
[60]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XIII edycja 19 kolejka 09 01 2006
19:00 Galatasaray - Besiktas 1
20:00 Kalamaria - PAOK 2
21:30 Rio Ave - U.Leiria 1

10 01 2006
15:00 Palermo (+2) - Bari 1
20:45 Wigan - Arsenal 1
21:00 Juventus (+2) - Fiorentina 1

11 01 2006
19:30 Aves - Braga 1
20:00 Betis - Celta 1
20:00 Osasuna - La Coruna 1
20:00 Breda - Waalwijk 1
20:00 Willem II - Heracles 1
20:00 Sevilla - Cadiz 1
20:30 Sampdoria (+2) - Cagliari 2,
20:30 Ajaccio - Nantes x

20:30 Lens - Nancy x
20:30 Metz - St.Etienne x
20:30 Monaco (+2) - Strasbourg 2
20:30 Rennes - Le Mans x
20:30 Sochaux - Nice x
20:30 Troyes - Lille x
21:00 Lyon - Marsylia 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa

21:00 Brescia - Milan
20:45 Blackburn - Manch.Utd.
22:00 Espanyol - Getafe

09.01.2006
14:29
[61]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

XIII edycja 19 kolejka 09 01 2006
19:00 Galatasaray - Besiktas 1
20:00 Kalamaria - PAOK 2
21:30 Rio Ave - U.Leiria x

10 01 2006
15:00 Palermo (+2) - Bari 1
20:45 Wigan - Arsenal 2
21:00 Juventus (+2) - Fiorentina 2

11 01 2006
19:30 Aves - Braga 2
20:00 Betis - Celta 2
20:00 Osasuna - La Coruna 1
20:00 Breda - Waalwijk x
20:00 Willem II - Heracles 2
20:00 Sevilla - Cadiz 1
20:30 Sampdoria (+2) - Cagliari 1
20:30 Ajaccio - Nantes 2

20:30 Lens - Nancy x
20:30 Metz - St.Etienne x
20:30 Monaco (+2) - Strasbourg 1
20:30 Rennes - Le Mans 1
20:30 Sochaux - Nice 2
20:30 Troyes - Lille 2
21:00 Lyon - Marsylia 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa x

21:00 Brescia - Milan 2
20:45 Blackburn - Manch.Utd. 2
22:00 Espanyol - Getafe 2

09.01.2006
14:30
[62]

Łyczek [ Henry 14 ]

XIII edycja 19 kolejka 09 01 2006
19:00 Galatasaray - Besiktas 1
20:00 Kalamaria - PAOK 2
21:30 Rio Ave - U.Leiria x

10 01 2006
15:00 Palermo (+2) - Bari 1
20:45 Wigan - Arsenal x
21:00 Juventus (+2) - Fiorentina 1

11 01 2006
19:30 Aves - Braga 2
20:00 Betis - Celta 2
20:00 Osasuna - La Coruna 1
20:00 Breda - Waalwijk x
20:00 Willem II - Heracles 2
20:00 Sevilla - Cadiz 1
20:30 Sampdoria (+2) - Cagliari 1
20:30 Ajaccio - Nantes 2

20:30 Lens - Nancy 1
20:30 Metz - St.Etienne x
20:30 Monaco (+2) - Strasbourg 1
20:30 Rennes - Le Mans 1
20:30 Sochaux - Nice 2
20:30 Troyes - Lille 2
21:00 Lyon - Marsylia 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa x

21:00 Brescia - Milan 2
20:45 Blackburn - Manch.Utd. x
22:00 Espanyol - Getafe 2

09.01.2006
14:43
[63]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

XIII edycja 19 kolejka 09 01 2006
19:00 Galatasaray - Besiktas 1
20:00 Kalamaria - PAOK 2
21:30 Rio Ave - U.Leiria 1

10 01 2006
15:00 Palermo (+2) - Bari 2
20:45 Wigan - Arsenal 2
21:00 Juventus (+2) - Fiorentina 2

11 01 2006
19:30 Aves - Braga 1
20:00 Betis - Celta 1
20:00 Osasuna - La Coruna 1
20:00 Breda - Waalwijk 1
20:00 Willem II - Heracles 1
20:00 Sevilla - Cadiz 1
20:30 Sampdoria (+2) - Cagliari 2
20:30 Ajaccio - Nantes 2

20:30 Lens - Nancy 1
20:30 Metz - St.Etienne 1
20:30 Monaco (+2) - Strasbourg 2
20:30 Rennes - Le Mans 1
20:30 Sochaux - Nice 2
20:30 Troyes - Lille 2
21:00 Lyon - Marsylia 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1

21:00 Brescia - Milan 2
20:45 Blackburn - Manch.Utd. 2
22:00 Espanyol - Getafe 1

09.01.2006
16:02
[64]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XIII edycja 19 kolejka 09 01 2006
19:00 Galatasaray - Besiktas 1
20:00 Kalamaria - PAOK x
21:30 Rio Ave - U.Leiria 1

10 01 2006
15:00 Palermo (+2) - Bari 2
20:45 Wigan - Arsenal x
21:00 Juventus (+2) - Fiorentina 2

11 01 2006
19:30 Aves - Braga x
20:00 Betis - Celta 2
20:00 Osasuna - La Coruna 1
20:00 Breda - Waalwijk 1
20:00 Willem II - Heracles 1
20:00 Sevilla - Cadiz 1
20:30 Sampdoria (+2) - Cagliari 2
20:30 Ajaccio - Nantes 1

20:30 Lens - Nancy 1
20:30 Metz - St.Etienne 1
20:30 Monaco (+2) - Strasbourg 2
20:30 Rennes - Le Mans 1
20:30 Sochaux - Nice 1
20:30 Troyes - Lille 2
21:00 Lyon - Marsylia 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1

21:00 Brescia - Milan x
20:45 Blackburn - Manch.Utd. x
22:00 Espanyol - Getafe x

09.01.2006
16:06
[65]

Tomus665 [ Legend ]

XIII edycja 19 kolejka 09 01 2006
19:00 Galatasaray - Besiktas 1
20:00 Kalamaria - PAOK 2
21:30 Rio Ave - U.Leiria 1

10 01 2006
15:00 Palermo (+2) - Bari 1
20:45 Wigan - Arsenal 2
21:00 Juventus (+2) - Fiorentina 1

11 01 2006
19:30 Aves - Braga 2
20:00 Betis - Celta 2
20:00 Osasuna - La Coruna X
20:00 Breda - Waalwijk 1
20:00 Willem II - Heracles X
20:00 Sevilla - Cadiz 2
20:30 Sampdoria (+2) - Cagliari 2
20:30 Ajaccio - Nantes 2

20:30 Lens - Nancy 1
20:30 Metz - St.Etienne 1
20:30 Monaco (+2) - Strasbourg 1
20:30 Rennes - Le Mans 1
20:30 Sochaux - Nice 1
20:30 Troyes - Lille 1
21:00 Lyon - Marsylia 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1

21:00 Brescia - Milan 2
20:45 Blackburn - Manch.Utd. 1
22:00 Espanyol - Getafe 1

09.01.2006
16:25
[66]

specjalista [ Generał ]

XIII edycja 19 kolejka 09 01 2006
19:00 Galatasaray - Besiktas 1
20:00 Kalamaria - PAOK 2
21:30 Rio Ave - U.Leiria 1

10 01 2006
15:00 Palermo (+2) - Bari 2
20:45 Wigan - Arsenal 1
21:00 Juventus (+2) - Fiorentina 2

11 01 2006
19:30 Aves - Braga 2
20:00 Betis - Celta 2
20:00 Osasuna - La Coruna 0
20:00 Breda - Waalwijk 1
20:00 Willem II - Heracles 1
20:00 Sevilla - Cadiz 1
20:30 Sampdoria (+2) - Cagliari 2
20:30 Ajaccio - Nantes 1

20:30 Lens - Nancy 1
20:30 Metz - St.Etienne 1
20:30 Monaco (+2) - Strasbourg 2
20:30 Rennes - Le Mans 0
20:30 Sochaux - Nice 1
20:30 Troyes - Lille 2
21:00 Lyon - Marsylia 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1

21:00 Brescia - Milan 2
20:45 Blackburn - Manch.Utd. 2
22:00 Espanyol - Getafe 2

09.01.2006
18:47
[67]

waslo [ Manager Ajaxu ]

XIII edycja 19 kolejka 09 01 2006
19:00 Galatasaray - Besiktas 1
20:00 Kalamaria - PAOK X
21:30 Rio Ave - U.Leiria 1

10 01 2006
15:00 Palermo (+2) - Bari 1
20:45 Wigan - Arsenal X
21:00 Juventus (+2) - Fiorentina 2

11 01 2006
19:30 Aves - Braga 2
20:00 Betis - Celta X
20:00 Osasuna - La Coruna 2
20:00 Breda - Waalwijk X
20:00 Willem II - Heracles X
20:00 Sevilla - Cadiz 1
20:30 Sampdoria (+2) - Cagliari 2
20:30 Ajaccio - Nantes 2

20:30 Lens - Nancy 1
20:30 Metz - St.Etienne 2
20:30 Monaco (+2) - Strasbourg 1
20:30 Rennes - Le Mans 1
20:30 Sochaux - Nice X
20:30 Troyes - Lille 2
21:00 Lyon - Marsylia 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1

21:00 Brescia - Milan 2
20:45 Blackburn - Manch.Utd. 2
22:00 Espanyol - Getafe 1

09.01.2006
18:49
smile
[68]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

XIII edycja 19 kolejka 09 01 2006
19:00 Galatasaray - Besiktas 1
20:00 Kalamaria - PAOK X
21:30 Rio Ave - U.Leiria 1

10 01 2006
15:00 Palermo (+2) - Bari 1
20:45 Wigan - Arsenal X
21:00 Juventus (+2) - Fiorentina 2

11 01 2006
19:30 Aves - Braga 2
20:00 Betis - Celta X
20:00 Osasuna - La Coruna 2
20:00 Breda - Waalwijk X
20:00 Willem II - Heracles X
20:00 Sevilla - Cadiz 1
20:30 Sampdoria (+2) - Cagliari 2
20:30 Ajaccio - Nantes 2

20:30 Lens - Nancy 1
20:30 Metz - St.Etienne 2
20:30 Monaco (+2) - Strasbourg 1
20:30 Rennes - Le Mans 1
20:30 Sochaux - Nice X
20:30 Troyes - Lille 2
21:00 Lyon - Marsylia 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1

21:00 Brescia - Milan 2
20:45 Blackburn - Manch.Utd. 2
22:00 Espanyol - Getafe 1

09.01.2006
18:52
smile
[69]

waslo [ Manager Ajaxu ]

ooooooolo ---> dlaczego ty masz ta samo jak ja ustawione ??

09.01.2006
20:43
[70]

Mr_Slip [ Vaizard ]

21:30 Rio Ave - U.Leiria 1

10 01 2006
15:00 Palermo (+2) - Bari 2
20:45 Wigan - Arsenal 2
21:00 Juventus (+2) - Fiorentina 1

11 01 2006
19:30 Aves - Braga 2
20:00 Betis - Celta 2
20:00 Osasuna - La Coruna 2
20:00 Breda - Waalwijk 2
20:00 Willem II - Heracles 1
20:00 Sevilla - Cadiz 1
20:30 Sampdoria (+2) - Cagliari 1
20:30 Ajaccio - Nantes 2

20:30 Lens - Nancy 1
20:30 Metz - St.Etienne 2
20:30 Monaco (+2) - Strasbourg 1
20:30 Rennes - Le Mans 2
20:30 Sochaux - Nice 1
20:30 Troyes - Lille 2
21:00 Lyon - Marsylia 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 1

21:00 Brescia - Milan 2
20:45 Blackburn - Manch.Utd. 2
22:00 Espanyol - Getafe 1


kutwa...

10.01.2006
10:35
smile
[71]

waslo [ Manager Ajaxu ]

ojojoj Slip spóźnił obstawić 2 spotkania co za pech, naprawde współczuje, biedny Slip

11.01.2006
09:40
[72]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Waslo - w NBA czy NHl tez tak czasami jest ze ktos mai dentycznie. wtedy nalezy tak korygowac tak kombinowac zeby wyjsc na tym lepiej niz konkurnt. Bedzie dobrze. Niestety w grze nie zabrania sie typowania dokaldnie tak samo jak konkurent

XIII edycja 19 kolejka 09 01 2006
19:00 Galatasaray - Besiktas x [ nie jestem pewien a nigdzie nie moge znalezc ]
20:00 Kalamaria - PAOK x
21:30 Rio Ave - U.Leiria 2

10 01 2006
15:00 Palermo (+2) - Bari 2
20:45 Wigan - Arsenal 1
21:00 Juventus (+2) - Fiorentina 1

11 01 2006
19:30 Aves - Braga
20:00 Betis - Celta
20:00 Osasuna - La Coruna
20:00 Breda - Waalwijk
20:00 Willem II - Heracles
20:00 Sevilla - Cadiz
20:30 Sampdoria (+2) - Cagliari
20:30 Ajaccio - Nantes

20:30 Lens - Nancy
20:30 Metz - St.Etienne
20:30 Monaco (+2) - Strasbourg
20:30 Rennes - Le Mans
20:30 Sochaux - Nice
20:30 Troyes - Lille
21:00 Lyon - Marsylia
21:00 Atl.Madryt - Saragossa

21:00 Brescia - Milan
20:45 Blackburn - Manch.Utd.
22:00 Espanyol - Getafe

11.01.2006
09:42
[73]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

waslo >> tak samo myslałem :P hihihi

11.01.2006
23:28
[74]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XIII edycja 19 kolejka 09 01 2006
19:00 Galatasaray - Besiktas x
20:00 Kalamaria - PAOK x
21:30 Rio Ave - U.Leiria 2

10 01 2006
15:00 Palermo (+2) - Bari 2
20:45 Wigan - Arsenal 1
21:00 Juventus (+2) - Fiorentina 1

11 01 2006
19:30 Aves - Braga x
20:00 Betis - Celta x
20:00 Osasuna - La Coruna 1
20:00 Breda - Waalwijk 2
20:00 Willem II - Heracles 2
20:00 Sevilla - Cadiz x
20:30 Sampdoria (+2) - Cagliari 2
20:30 Ajaccio - Nantes 2

20:30 Lens - Nancy 2
20:30 Metz - St.Etienne 2
20:30 Monaco (+2) - Strasbourg 2
20:30 Rennes - Le Mans 1
20:30 Sochaux - Nice x
20:30 Troyes - Lille 1
21:00 Lyon - Marsylia 1
21:00 Atl.Madryt - Saragossa 2

21:00 Brescia - Milan 2
20:45 Blackburn - Manch.Utd. x
22:00 Espanyol - Getafe 1

aktualny ranking :
152 pkt dave_iserlohn 9/25
148 pkt Mr_Slip 8/25
145 pkt specjalista 6/25
140 pkt snopek9 7/25
140 pkt waslo 9/25
133 pkt oooololo 10/25
131 pkt Tomus665 8/25
122 pkt EG2005_808538100 6/25
87 pkt Misiolo
83 pkt bojan997 9/25
62 pkt _Pikuś_
51 pkt cronotrigger
26 pkt *...:::JaRo:::...*
21 pkt mautrix
8 pkt Łyczek 8/25
8 pkt MadaFakaMan
3 pkt Krzychu6623

XIII edycja 20 kolejka 12 01 2006
15:30 Cittadella - Lazio (+2)
18:00 Kalamaria - Larisa
20:45 Toulouse - PSG
21:00 Real M. (+2) - Bilbao
21:00 Inter (+2) - Parma
20:30 Groningen - Heerenveen

14 01 2006
13:45 Manch.City - Manch.Utd.
16:00 Arsenal (+2) - M'Borough
16:00 Aston Villa - West Ham
16:00 Charlton - Birmingham
16:00 Fulham - Newcastle
16:00 Liverpool - Tottenham
16:00 Portsmouth - Everton
17:15 Nancy - Lyon

18:00 Lecce - Sampdoria
18:15 Blackburn - Bolton
19:30 Heracles - Alkmar
19:30 Breda - Roda
20:00 Auxerre - Lens
20:00 Le Mans - Ajaccio
20:00 Lille - Sochaux
20:00 Monaco - Bordeaux

20:00 Nantes - Nice
20:00 Strasbourg - Metz
20:00 Betis - Atl.Madryt
20:30 Messina - Palermo
22:00 Valencia - Osasuna
22:00 Belenenses - Sporting L.

W zasadzie w piatek gra II liga angielska czy wloska ale bylo mowione ze nie gramy nic co wykracza poza I znane ligi i mecze w maire interesuajce. Nie ma sesnu grac czegos o czym nic nie wiemy. Tak wiec jutro pare spotkan a potem sobota

powodzenia

11.01.2006
23:45
[75]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Korekta : bramka w 87 dla GETAFE

bojan - 1
dave +1
tomus - 1
waslo - 1
oooololo -1
Mr_slip -1

12.01.2006
12:43
[76]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XIII edycja 20 kolejka 12 01 2006
15:30 Cittadella - Lazio (+2) 2
18:00 Kalamaria - Larisa 1
20:45 Toulouse - PSG 2
21:00 Real M. (+2) - Bilbao 2
21:00 Inter (+2) - Parma 2
20:30 Groningen - Heerenveen 1

14 01 2006
13:45 Manch.City - Manch.Utd.
16:00 Arsenal (+2) - M'Borough
16:00 Aston Villa - West Ham
16:00 Charlton - Birmingham
16:00 Fulham - Newcastle
16:00 Liverpool - Tottenham
16:00 Portsmouth - Everton
17:15 Nancy - Lyon

18:00 Lecce - Sampdoria
18:15 Blackburn - Bolton
19:30 Heracles - Alkmar
19:30 Breda - Roda
20:00 Auxerre - Lens
20:00 Le Mans - Ajaccio
20:00 Lille - Sochaux
20:00 Monaco - Bordeaux

20:00 Nantes - Nice
20:00 Strasbourg - Metz
20:00 Betis - Atl.Madryt
20:30 Messina - Palermo
22:00 Valencia - Osasuna
22:00 Belenenses - Sporting L.

12.01.2006
13:58
smile
[77]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

XIII edycja 20 kolejka 12 01 2006
15:30 Cittadella - Lazio 2
18:00 Kalamaria - Larisa 1
20:45 Toulouse - PSG 2
21:00 Real M. (+2) - Bilbao 1
21:00 Inter (+2) - Parma 2
20:30 Groningen - Heerenveen 1

14 01 2006
13:45 Manch.City - Manch.Utd. 2
16:00 Arsenal (+2) - M'Borough 1
16:00 Aston Villa - West Ham x
16:00 Charlton - Birmingham 2
16:00 Fulham - Newcastle 2
16:00 Liverpool - Tottenham 1
16:00 Portsmouth - Everton
17:15 Nancy - Lyon 2

18:00 Lecce - Sampdoria x
18:15 Blackburn - Bolton 1
19:30 Heracles - Alkmar x
19:30 Breda - Roda x
20:00 Auxerre - Lens 1
20:00 Le Mans - Ajaccio
20:00 Lille - Sochaux 2
20:00 Monaco - Bordeaux 1

20:00 Nantes - Nice x
20:00 Strasbourg - Metz x
20:00 Betis - Atl.Madryt 2
20:30 Messina - Palermo 2
22:00 Valencia - Osasuna 2
22:00 Belenenses - Sporting L. 2

12.01.2006
14:28
[78]

specjalista [ Generał ]

XIII edycja 20 kolejka 12 01 2006
15:30 Cittadella - Lazio (+2) 2
18:00 Kalamaria - Larisa 1
20:45 Toulouse - PSG 2
21:00 Real M. (+2) - Bilbao 2
21:00 Inter (+2) - Parma 2
20:30 Groningen - Heerenveen 2

14 01 2006
13:45 Manch.City - Manch.Utd. 2
16:00 Arsenal (+2) - M'Borough 2
16:00 Aston Villa - West Ham 1
16:00 Charlton - Birmingham 1
16:00 Fulham - Newcastle 0
16:00 Liverpool - Tottenham 1
16:00 Portsmouth - Everton 1
17:15 Nancy - Lyon 2

18:00 Lecce - Sampdoria 2
18:15 Blackburn - Bolton 1
19:30 Heracles - Alkmar 1
19:30 Breda - Roda 1
20:00 Auxerre - Lens 1
20:00 Le Mans - Ajaccio 1
20:00 Lille - Sochaux 1
20:00 Monaco - Bordeaux 1

20:00 Nantes - Nice 1
20:00 Strasbourg - Metz 2
20:00 Betis - Atl.Madryt 0
20:30 Messina - Palermo 1
22:00 Valencia - Osasuna 1
22:00 Belenenses - Sporting L. 2

12.01.2006
14:56
[79]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

XIII edycja 20 kolejka 12 01 2006
15:30 Cittadella - Lazio (+2) 1
18:00 Kalamaria - Larisa x
20:45 Toulouse - PSG 2
21:00 Real M. (+2) - Bilbao 2
21:00 Inter (+2) - Parma 2
20:30 Groningen - Heerenveen 2

14 01 2006
13:45 Manch.City - Manch.Utd. 2
16:00 Arsenal (+2) - M'Borough 2
16:00 Aston Villa - West Ham 2
16:00 Charlton - Birmingham 1
16:00 Fulham - Newcastle 1
16:00 Liverpool - Tottenham x
16:00 Portsmouth - Everton 1
17:15 Nancy - Lyon 2

18:00 Lecce - Sampdoria 2
18:15 Blackburn - Bolton 1
19:30 Heracles - Alkmar 2
19:30 Breda - Roda 1
20:00 Auxerre - Lens 1
20:00 Le Mans - Ajaccio x
20:00 Lille - Sochaux 1
20:00 Monaco - Bordeaux x

20:00 Nantes - Nice
20:00 Strasbourg - Metz
20:00 Betis - Atl.Madryt
20:30 Messina - Palermo
22:00 Valencia - Osasuna
22:00 Belenenses - Sporting L

12.01.2006
15:07
[80]

waslo [ Manager Ajaxu ]

XIII edycja 20 kolejka 12 01 2006
15:30 Cittadella - Lazio (+2) 1
18:00 Kalamaria - Larisa X
20:45 Toulouse - PSG 2
21:00 Real M. (+2) - Bilbao 1
21:00 Inter (+2) - Parma 1
20:30 Groningen - Heerenveen X

14 01 2006
13:45 Manch.City - Manch.Utd. X
16:00 Arsenal (+2) - M'Borough 2
16:00 Aston Villa - West Ham X
16:00 Charlton - Birmingham 1
16:00 Fulham - Newcastle 2
16:00 Liverpool - Tottenham 1
16:00 Portsmouth - Everton X
17:15 Nancy - Lyon 2

18:00 Lecce - Sampdoria 2
18:15 Blackburn - Bolton 1
19:30 Heracles - Alkmar 2
19:30 Breda - Roda 1
20:00 Auxerre - Lens X
20:00 Le Mans - Ajaccio 1
20:00 Lille - Sochaux 1
20:00 Monaco - Bordeaux 1

20:00 Nantes - Nice 1
20:00 Strasbourg - Metz 2
20:00 Betis - Atl.Madryt X
20:30 Messina - Palermo 2
22:00 Valencia - Osasuna X
22:00 Belenenses - Sporting L. 2

12.01.2006
18:08
[81]

Mr_Slip [ Vaizard ]

XIII edycja 20 kolejka 12 01 2006
15:30 Cittadella - Lazio (+2) 1
18:00 Kalamaria - Larisa 2
20:45 Toulouse - PSG 2
21:00 Real M. (+2) - Bilbao 1
21:00 Inter (+2) - Parma 1
20:30 Groningen - Heerenveen 2

14 01 2006
13:45 Manch.City - Manch.Utd. 2
16:00 Arsenal (+2) - M'Borough 2
16:00 Aston Villa - West Ham 1
16:00 Charlton - Birmingham 1
16:00 Fulham - Newcastle 2
16:00 Liverpool - Tottenham 1
16:00 Portsmouth - Everton 2
17:15 Nancy - Lyon 2

18:00 Lecce - Sampdoria 2
18:15 Blackburn - Bolton 1
19:30 Heracles - Alkmar 2
19:30 Breda - Roda 1
20:00 Auxerre - Lens 1
20:00 Le Mans - Ajaccio 2
20:00 Lille - Sochaux 1
20:00 Monaco - Bordeaux 1

20:00 Nantes - Nice 1
20:00 Strasbourg - Metz 2
20:00 Betis - Atl.Madryt 2
20:30 Messina - Palermo 2
22:00 Valencia - Osasuna 1
22:00 Belenenses - Sporting L. 2

12.01.2006
18:13
[82]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

XIII edycja 20 kolejka 12 01 2006
15:30 Cittadella - Lazio (+2) 2
18:00 Kalamaria - Larisa 1
20:45 Toulouse - PSG 2
21:00 Real M. (+2) - Bilbao 1
21:00 Inter (+2) - Parma 2
20:30 Groningen - Heerenveen 1

14 01 2006
13:45 Manch.City - Manch.Utd. 2
16:00 Arsenal (+2) - M'Borough 1
16:00 Aston Villa - West Ham 2
16:00 Charlton - Birmingham 2
16:00 Fulham - Newcastle 2
16:00 Liverpool - Tottenham 1
16:00 Portsmouth - Everton x
17:15 Nancy - Lyon 2

18:00 Lecce - Sampdoria 2
18:15 Blackburn - Bolton 1
19:30 Heracles - Alkmar 2
19:30 Breda - Roda x
20:00 Auxerre - Lens 1
20:00 Le Mans - Ajaccio x
20:00 Lille - Sochaux 1
20:00 Monaco - Bordeaux 1

20:00 Nantes - Nice 1
20:00 Strasbourg - Metz 2
20:00 Betis - Atl.Madryt x
20:30 Messina - Palermo 2
22:00 Valencia - Osasuna 2
22:00 Belenenses - Sporting L. 2

12.01.2006
22:54
[83]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

aktualne wyniki

XIII edycja 20 kolejka 12 01 2006
15:30 Cittadella - Lazio (+2) 2
18:00 Kalamaria - Larisa 2
20:45 Toulouse - PSG 1
21:00 Real M. (+2) - Bilbao 1
21:00 Inter (+2) - Parma 2
20:30 Groningen - Heerenveen

14 01 2006
13:45 Manch.City - Manch.Utd.
16:00 Arsenal (+2) - M'Borough
16:00 Aston Villa - West Ham
16:00 Charlton - Birmingham
16:00 Fulham - Newcastle
16:00 Liverpool - Tottenham
16:00 Portsmouth - Everton
17:15 Nancy - Lyon

18:00 Lecce - Sampdoria
18:15 Blackburn - Bolton
19:30 Heracles - Alkmar
19:30 Breda - Roda
20:00 Auxerre - Lens
20:00 Le Mans - Ajaccio
20:00 Lille - Sochaux
20:00 Monaco - Bordeaux

20:00 Nantes - Nice
20:00 Strasbourg - Metz
20:00 Betis - Atl.Madryt
20:30 Messina - Palermo
22:00 Valencia - Osasuna
22:00 Belenenses - Sporting L.

13.01.2006
11:46
[84]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

XIII edycja 20 kolejka 12 01 2006
15:30 Cittadella - Lazio (+2) 2
18:00 Kalamaria - Larisa 1
20:45 Toulouse - PSG 2
21:00 Real M. (+2) - Bilbao 2
21:00 Inter (+2) - Parma 2
20:30 Groningen - Heerenveen 1

14 01 2006
13:45 Manch.City - Manch.Utd. x
16:00 Arsenal (+2) - M'Borough 2
16:00 Aston Villa - West Ham 1
16:00 Charlton - Birmingham 1
16:00 Fulham - Newcastle 2
16:00 Liverpool - Tottenham x
16:00 Portsmouth - Everton x
17:15 Nancy - Lyon x

18:00 Lecce - Sampdoria 2
18:15 Blackburn - Bolton 2
19:30 Heracles - Alkmar 2
19:30 Breda - Roda 1
20:00 Auxerre - Lens 1
20:00 Le Mans - Ajaccio 1
20:00 Lille - Sochaux 1
20:00 Monaco - Bordeaux 1

20:00 Nantes - Nice 1
20:00 Strasbourg - Metz 2
20:00 Betis - Atl.Madryt x
20:30 Messina - Palermo 2
22:00 Valencia - Osasuna 1
22:00 Belenenses - Sporting L. 2

13.01.2006
14:00
[85]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

14 01 2006
13:45 Manch.City - Manch.Utd. 2
16:00 Arsenal (+2) - M'Borough 2
16:00 Aston Villa - West Ham 1
16:00 Charlton - Birmingham 1
16:00 Fulham - Newcastle 2
16:00 Liverpool - Tottenham 1
16:00 Portsmouth - Everton 2
17:15 Nancy - Lyon 2

18:00 Lecce - Sampdoria 2
18:15 Blackburn - Bolton 1
19:30 Heracles - Alkmar 2
19:30 Breda - Roda 1
20:00 Auxerre - Lens 1
20:00 Le Mans - Ajaccio 1
20:00 Lille - Sochaux 1
20:00 Monaco - Bordeaux 1

20:00 Nantes - Nice 1
20:00 Strasbourg - Metz 2
20:00 Betis - Atl.Madryt 2
20:30 Messina - Palermo 1
22:00 Valencia - Osasuna 1
22:00 Belenenses - Sporting L. 2

13.01.2006
23:58
[86]

Tomus665 [ Legend ]

13:45 Manch.City - Manch.Utd. 1
16:00 Arsenal (+2) - M'Borough 1
16:00 Aston Villa - West Ham 1
16:00 Charlton - Birmingham X
16:00 Fulham - Newcastle 1
16:00 Liverpool - Tottenham 1
16:00 Portsmouth - Everton X
17:15 Nancy - Lyon X

18:00 Lecce - Sampdoria 2
18:15 Blackburn - Bolton 1
19:30 Heracles - Alkmar 2
19:30 Breda - Roda 1
20:00 Auxerre - Lens 1
20:00 Le Mans - Ajaccio X
20:00 Lille - Sochaux 1
20:00 Monaco - Bordeaux 2

20:00 Nantes - Nice 1
20:00 Strasbourg - Metz 1
20:00 Betis - Atl.Madryt X
20:30 Messina - Palermo 2
22:00 Valencia - Osasuna 1
22:00 Belenenses - Sporting L. X

14.01.2006
12:49
[87]

Tomus665 [ Legend ]

13:45 Manch.City - Manch.Utd. X
16:00 Arsenal (+2) - M'Borough 1
16:00 Aston Villa - West Ham 1
16:00 Charlton - Birmingham X
16:00 Fulham - Newcastle 1
16:00 Liverpool - Tottenham 1
16:00 Portsmouth - Everton 1
17:15 Nancy - Lyon 2

18:00 Lecce - Sampdoria 2
18:15 Blackburn - Bolton 1
19:30 Heracles - Alkmar 2
19:30 Breda - Roda 1
20:00 Auxerre - Lens 1
20:00 Le Mans - Ajaccio 1
20:00 Lille - Sochaux 1
20:00 Monaco - Bordeaux 2

20:00 Nantes - Nice 1
20:00 Strasbourg - Metz 1
20:00 Betis - Atl.Madryt X
20:30 Messina - Palermo 2
22:00 Valencia - Osasuna 1
22:00 Belenenses - Sporting L. X

14.01.2006
13:52
[88]

Łyczek [ Henry 14 ]

XIII edycja 20 kolejka 12 01 2006
15:30 Cittadella - Lazio (+2) 2
18:00 Kalamaria - Larisa 1
20:45 Toulouse - PSG 2
21:00 Real M. (+2) - Bilbao 2
21:00 Inter (+2) - Parma 1
20:30 Groningen - Heerenveen x

14 01 2006
13:45 Manch.City - Manch.Utd. x
16:00 Arsenal (+2) - M'Borough 1
16:00 Aston Villa - West Ham 1
16:00 Charlton - Birmingham 1
16:00 Fulham - Newcastle 2
16:00 Liverpool - Tottenham 1
16:00 Portsmouth - Everton x
17:15 Nancy - Lyon x

18:00 Lecce - Sampdoria 2
18:15 Blackburn - Bolton x
19:30 Heracles - Alkmar 2
19:30 Breda - Roda 1
20:00 Auxerre - Lens 1
20:00 Le Mans - Ajaccio 1
20:00 Lille - Sochaux 1
20:00 Monaco - Bordeaux 1

20:00 Nantes - Nice 1
20:00 Strasbourg - Metz 2
20:00 Betis - Atl.Madryt x
20:30 Messina - Palermo 2
22:00 Valencia - Osasuna 1
22:00 Belenenses - Sporting L. 2

14.01.2006
22:29
[89]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

Nowa czesc :

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.