GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Word - napis na każdej stronie

09.12.2005
20:31
smile
[1]

MP-ror [ Generał ]

Word - napis na każdej stronie

Jak się robi w Wordzie, żeby na górze (lub na dole) każdej strony był mały napis (jednakowy na każdej). Nie chodzi o przypis tylko ... sam nie wiem jak to nazwać... taki dodatek do każdej strony w danej pracy. Robiłem to już kiedyś i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć.

09.12.2005
20:33
[2]

Mortan [ ]

nagłowek/stopka

09.12.2005
20:46
[3]

MP-ror [ Generał ]

No tak, ale... Biorę Wstaw --- Autotekst --- Nagłówek/Stopka i tam jest kilka z góry zdefiniowanych do wyboru. Ale jak wstawić przeze mnie wymyślony. jest tam co prawda opcja dodawania nowego ale nie wiem jak dorzucić coś nowego jako nagłówek

09.12.2005
20:52
[4]

MP-ror [ Generał ]

Dobra już znalazłem:

Tworzenie jednego nagłówka lub stopki dla wszystkich stron

W menu Widok kliknij polecenie Nagłówek i stopka, aby otworzyć na stronie obszar nagłówka lub stopki (nagłówek i stopka: Nagłówek, który może składać się z tekstu i grafiki, pojawia się u góry każdej strony. Stopka pojawia się u dołu każdej strony. Nagłówki i stopki często zawierają numery stron, tytuły rozdziałów, daty i nazwiska autorów.).
Aby utworzyć nagłówek, wprowadź tekst lub obiekt graficzny w obszarze nagłówka.
Aby utworzyć stopkę, na pasku narzędzi (pasek narzędzi: Pasek zawierający przyciski i opcje używane do wywoływania poleceń. Aby wyświetlić pasek narzędzi, należy kliknąć polecenie Dostosuj w menu Narzędzia, a następnie kliknąć kartę Paski narzędzi.) Nagłówek i stopka kliknij przycisk Przełącz nagłówek/stopkę , aby przejść do obszaru stopki, a następnie wprowadź tekst lub wstaw elementy graficzne.
Jeśli jest to konieczne, sformatuj tekst za pomocą przycisków dostępnych na pasku narzędzi Formatowanie.
Po zakończeniu czynności kliknij przycisk Zamknij na pasku narzędzi Nagłówek i stopka.

09.12.2005
20:52
[5]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Nie Wstaw\Autotekst\Naglowek/Stopka, tylko Widok\Naglowek i Stopka. Pojawi sie pole w ktore mozna wpisac cokolwiek sie chce...

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.