
ksrekin [ Legionista ]
problem z FlashFXP..
Czesc mam problem z FlashFXP ze nie wiem jak sie sciaga??Napiszcie mi.
_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
A z czego ma sie sciagac?

ksrekin [ Legionista ]
Z https://home.pages.at/uarea/games/pw_sekcja5.htm#ua.
_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
Rada: Link skopiuj do programu FlashFXP i nim pobieraj pliki.

ksrekin [ Legionista ]
Ale gdzie w jakie miejsce mam go skopiowac??????????????????
_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
session>quick connect.
_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
Sadzac po twoim statusie w gg mysle ze chcesz sciagnac simsy. : )
Bez loginu i passa nie wejdziesz do pobieralni. :)

ksrekin [ Legionista ]
A to musze sie tam zalogowac?!?
_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
Musisz znac hasło oraz login aby wejsc na to konto ftp.
ksrekin [ Legionista ]
A gdzie je znajde????!????

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
Kupując oryginał w media markecie dostaniesz przy kasie kartke z lista ftpów 100/100.

ksrekin [ Legionista ]
A gdzie indziej moge jom zdobyc?

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
w każdym sklepie przy zakupie oryginalnej gry dostaniesz liste the best ftpów.
Wszystkie najnowsze gierki,muzyka,filmy.POLECAM!
Chętnie bym sie z toba podzielił loginem oraz pasem ale na 1 login przypda 1 połączenie.

ksrekin [ Legionista ]
Szkoda

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
nom

EspenLund [ Live For Speed ]