
E_G300 [ Konsul ]
Pomóż Ivanowi i Deflinowi
"Uwaga uwaga fani zespołu, i nie tylko! Zamieszczamy na stronie mp3 dwóch naszych nowych piosenek - »Niebo i ziemia« oraz »Dwie gwiazdy« i prosimy was o ocenę, który z tych dwóch utworów bardziej nadaje się na Eurowizję. Wasze sugestie bardzo pomogą nam w podjęciu decyzji, który utwór zgłosić do polskich eliminacji konkursu" – czytamy na stronie ivanidelfin.pl.
Plebiscyt potrwa do 16 grudnia. Termin zgłaszania piosenki do polskich eliminacji to 10 grudnia, zespół zgłosi więc póki co obie, a jeśli przewaga jednej z kompozycji będzie w głosowaniu wyraźna, zespół "jest skłonny wycofać tę drugą".
Głosować można za pośrednictwem oficjalnej internetowej strony zespołu.
Jest jakiś tu fan tego zespołu, to niech pomoże [Eurowizja :D]

Luzer [ Music Addict ]
Nareszcie nowe piosenki!!!!!!!111oneone Myslalem ze sie nie doczekam =))))

Amadeusz ^^ [ tool ]
OMG :P

E_G300 [ Konsul ]
Amadeusz ^^ ----> ? co to maiła znaczyć ? :D

E_G300 [ Konsul ]
poprawka miało*

Amadeusz ^^ [ tool ]
Zachwyt zmieszany ze sfrustrowaniem :P
awszerszen [ Arktus Szerszenikus ]
tia .. po jakich pasach przechodzą to im pomogę :DDDD ---- PRZEWIOZE ICH NA MASCE

Hans87 [ Konsul ]

misztel [ Admirał ]
Lepsze jest Niebo i Ziemia

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Misztel --->
Mi tez sie wydaje ze Niebo i Ziemia lepsze ;-P
Ale i tak nie mam zamiaru im pomagac.. bo nie zbyt lubie ten zespół

EG2005_808538100 [ Streetball ]
nie lubie ich
©®© [ Generaďż˝ ]
Ivan i co ??
Na księżyc z nimi.