
wkulig [ Legionista ]
poradzcie mi jakąś fajową gre na xobxa w którą morzna długo pograć i się...
BŁAGAM
Amadeusz ^^ [ tool ]
I się co?
Niezależnie co, jeśli mamy na myśli rzeczy pozytywne - Morrowind.

wacek666 [ Konsul ]
soul calibur 2
_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
pgr2 na platynki.
Amadeusz ^^ [ tool ]
Aha.
Morzna - Pisze się moSZna!

peterkarel [ Young Destroyer ]
morrowind :]

wkulig [ Legionista ]
żyjecie czy umarliście
Deepdelver [ aegnor ]
Ómarliśmy. W możu.

Amadeusz ^^ [ tool ]
wkulig - Nie bulwersuj się bejbe ;P

wkulig [ Legionista ]
odpowiedzcie wreszcie jak to przejść

Amadeusz ^^ [ tool ]
Połóż na ziemi i przejdź - proste jak drut :p

Grand [ The One And Only ]
Pro Evolution Soccer 5 ; ]

wkulig [ Legionista ]
masz żle w pale chyba
wkulig [ Legionista ]
pro evolution soccer 5 zaj*biste
COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]
RalliSport Challenge 2, tylko że nie został wydany w Polsce.