
pops [ Pretorianin ]
Zanim napiszesz do mnie na gg....
Warto przeczytać i zapamiętać

Szyszkłak [ Konsul ]
Po 100- kroć BYŁO (zawsze chciałem to powiedzieć :D)

MacGawron [ Generaďż˝ ]
Fajne, ale gdzie jest numer GG osoby z ktora mialbym rozmawiac? :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-05 16:37:11]

darek_dragon [ 42 ]
Ta strona jest stara jak świat ;)
MacGawron --> Ten link służy do umieszczenia w opisie i rozsyłaniu znajomym ;]
mariaczi [ OutsideR ]
A nie widziałem hehe dzięki skorzytam bo cżęsto gęsto trafiają sie jakieś natręty:)

Flet [ Fletomen ]
Fajne trzeba zapamiętać :)