
W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]
Szukam piosenki
Witam
Bardz bym prosił o przesłanie piosenki MC Hammera - U Can't Touch This na Maila : [email protected] . Piosenke potrzebuje na przedstawienie :)

Klaczki [ Troublemaker ]
Sprawdz poczte :>

GeForce [ Konsul ]
poszło :)
W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]
kurde a ja akurat znalazłem :P . Ale wielkei dzieki za chęci :)
Jak mi sie uda wrzuce wam filmik z ta piosenką po której dostałem inspiracji :)

AGArtha [ Trinitron ]
Hmmm a już Ci wysyłałam piosenke- ze tego borsuka ;))) hehehe