kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Pytanie o Nokie 6030...
Czyli czym ją podłączyc pod kompa? Wiem, że nie ma Irdy, ani Bluetootha....

Mayhem [ Henry Chinaski ]
Słyszałeś kiedyś o kablach? :)
hohner111 [ SORRY FOR MYSELF ]
kablem z allegro za 8zl? :)
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Aha, to git. :)