GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie to były piosenki ?

04.12.2005
14:06
smile
[1]

waslo [ Manager Ajaxu ]

Jakie to były piosenki ?

1. W teledysku tym byli chyba tacy trzej goście przebrani za małpy i łapali różnych ludzi do takiej klatki, i złapali kucharza jakąś laske i jeszcze kogoś. Pamiętacie może tytuł tej piosenki.

2. Druga piosenka to w teledysku było, że taka dziewczyna była, która widziała wszędzie szkielety, ras poszła na dyskoteke, a tam same szkielety tańczyły, ta uciekła do taksówki, a w takscówce też szkielet był i coś tam mówił do niej. Może pamiętacie tytuł tej piosenki.

z góry dziękuje

04.12.2005
14:08
[2]

leszo [ Legend ]

1. Bloodhound Gang - Bad Touch

04.12.2005
14:08
[3]

kurzew [ The Road Warrior ]

1. the bloodhound gang - the bad touch
2. chemical brothers - hey boy hey girl

04.12.2005
14:09
[4]

plastuss [ Pretorianin ]

pierwsza to chyba zespół bloodhound gang - The Bad touch

04.12.2005
14:09
[5]

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]

1. Bloodhound Ganng - Bad Touch

04.12.2005
14:13
[6]

Weakando [ Senator ]

To ja mam jedno pytanie.
Akcja teledysku działa się w jakimś amerykańskim supermarkecie pod koniec teledysku wokalista (młody i prawie łysy) jechał windą w góre. Też chyba zamkneli ludzi w klatce a wypuścili psy czy coś takiego :) W klatce był jakiś biznesmen z teczką.

04.12.2005
14:14
[7]

kurzew [ The Road Warrior ]

Tak dla zainteresowanych w linku teledysko do Chemical Brothers - Hey Boy Hey Girl

04.12.2005
14:18
[8]

kurzew [ The Road Warrior ]

Weakando---> The new Radicals - You get what you give

04.12.2005
14:20
[9]

Weakando [ Senator ]

kurzew ---> No właśnie :) Dzięki.

04.12.2005
14:22
smile
[10]

waslo [ Manager Ajaxu ]

wielkie dzięki

04.12.2005
14:24
smile
[11]

kurzew [ The Road Warrior ]

mowicie macie ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.