Azorsky [ Konsul ]
X3 The Threat pytanie o save
Czy można sejwować w dowolnym momencie?

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
1. A nie przypadkiem X2 ? :)
2. tak - można :)
Indoctrine [ Her Miserable Servant ]
W X2 można nagrywać stan gry wszędzie, jak kupi się od Gonerów ubezpieczenia(jedno na jeden sejw). A tak to tylko w bazach...