GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

X3 The Threat pytanie o save

04.12.2005
13:36
[1]

Azorsky [ Konsul ]

X3 The Threat pytanie o save

Czy można sejwować w dowolnym momencie?

04.12.2005
13:51
smile
[2]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

1. A nie przypadkiem X2 ? :)

2. tak - można :)

04.12.2005
13:57
[3]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

W X2 można nagrywać stan gry wszędzie, jak kupi się od Gonerów ubezpieczenia(jedno na jeden sejw). A tak to tylko w bazach...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.