sion [ Pretorianin ]
Problem z grafika
Posiadam Ati radeon x850xt pe. Pogram jakies 30minut i wyskakuje mi info ze jest za goraco. Jakies 75stopni C. Nie wiem co to moze byc. Chlodzenie dziala. Posiadam obudowe thermalake z dwoma wolnoobrotowymi wiatrakami i zasilacz enermax 480W.