GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z grafika

04.12.2005
13:23
[1]

sion [ Pretorianin ]

Problem z grafika

Posiadam Ati radeon x850xt pe. Pogram jakies 30minut i wyskakuje mi info ze jest za goraco. Jakies 75stopni C. Nie wiem co to moze byc. Chlodzenie dziala. Posiadam obudowe thermalake z dwoma wolnoobrotowymi wiatrakami i zasilacz enermax 480W.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.