tadzikg [ Konsul ]
prosze o szybka pomoc!!!!
mam problem
otuz tak jak na zdjeciu swieci mi sie trosze lampka jak podlacze kierownice ale ona nie dziala
co moze byc przyczyna???
moze trzeba wejsciowke wymienic
PROSZE O POMOC
OzOr [ Wrocław ]
lampka Ci sie swieci jak podlaczysz czy ot tak caly czas swieci??
tadzikg [ Konsul ]
jak podlacze kierownice to mi sie swieci
OzOr [ Wrocław ]
Stara ta kierow kierownica?? Moze byc koncowka mocy walnieta... albo mogl sie jakis kabelek oderwac. jesli stara to kondenstatory mogly wyschnac...
tadzikg [ Konsul ]
kupilem na allegro kierownica miala 3 dni