GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prosze o szybka pomoc!!!!

04.12.2005
13:12
[1]

tadzikg [ Konsul ]

prosze o szybka pomoc!!!!

mam problem
otuz tak jak na zdjeciu swieci mi sie trosze lampka jak podlacze kierownice ale ona nie dziala
co moze byc przyczyna???
moze trzeba wejsciowke wymienic
PROSZE O POMOC

04.12.2005
13:14
[2]

OzOr [ Wrocław ]

lampka Ci sie swieci jak podlaczysz czy ot tak caly czas swieci??

04.12.2005
13:15
[3]

tadzikg [ Konsul ]

jak podlacze kierownice to mi sie swieci

04.12.2005
13:19
[4]

OzOr [ Wrocław ]

Stara ta kierow kierownica?? Moze byc koncowka mocy walnieta... albo mogl sie jakis kabelek oderwac. jesli stara to kondenstatory mogly wyschnac...

04.12.2005
14:12
[5]

tadzikg [ Konsul ]

kupilem na allegro kierownica miala 3 dni

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.