
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
Skad mozna sciagnac ..
Kto wie skad mozna sciagnac Service Packa 1 i Service Packa 2 - wiem ze z microsoftu - ale cos wiecej - biega mi o pliki a nie o windows update - dla znajomego potzrebuje a on nie ma neta. Jezeli mozna prosze o linki do plikow
OzOr [ Wrocław ]
nie wiem czy sciagniesz....
wysiu [ ]
https://nowe.pl/modules/mydownloads/singlefile.php?cid=85&lid=405
KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
SP1 na pewno sciagniesz, ja mam na dysku ale nie pamietam skad sciagalem. SP2 z WU sciagam.
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
dobra znalazlem sp1
jakby ktos keidys szukal to zostawiam linki:
---> https://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/updates/sp1/network.mspx <----------- SP1
SP2 nadal poszukiwany...
_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
gogle

wysiu [ ]
WTF? A do czego dalem linka wyzej?
I po co sp1, skoro sp2 ma wszystko?
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
dobra to mamy oba - watek jak dla mnei zamkniety :)
_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
gogle!
Po polsku
V
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
wysiu ... bo jak pisalem posta to wtoj link mi sie dopiero ladowal :)
sp2 ma wszystko ? hmmm warte rozwazenia to :)
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
a jak juz tak o windowsie mowa - ktos instalowal tego media center moze ?
_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
>hmmm warte rozwazenia to :)
v
v
v
v
(no ale to juz trza neta miec)
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
media center nie widzialem na windows update.... raczej na ruskich serwach ;)