GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skad mozna sciagnac ..

04.12.2005
13:04
smile
[1]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

Skad mozna sciagnac ..

Kto wie skad mozna sciagnac Service Packa 1 i Service Packa 2 - wiem ze z microsoftu - ale cos wiecej - biega mi o pliki a nie o windows update - dla znajomego potzrebuje a on nie ma neta. Jezeli mozna prosze o linki do plikow

04.12.2005
13:05
[2]

OzOr [ Wrocław ]

nie wiem czy sciagniesz....

04.12.2005
13:09
[3]

wysiu [ ]

https://nowe.pl/modules/mydownloads/singlefile.php?cid=85&lid=405

04.12.2005
13:10
[4]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

SP1 na pewno sciagniesz, ja mam na dysku ale nie pamietam skad sciagalem. SP2 z WU sciagam.

04.12.2005
13:15
[5]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

dobra znalazlem sp1

jakby ktos keidys szukal to zostawiam linki:

---> https://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/updates/sp1/network.mspx <----------- SP1


SP2 nadal poszukiwany...

04.12.2005
13:17
[6]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

gogle

04.12.2005
13:19
smile
[7]

wysiu [ ]

WTF? A do czego dalem linka wyzej?

I po co sp1, skoro sp2 ma wszystko?

04.12.2005
13:19
[8]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

dobra to mamy oba - watek jak dla mnei zamkniety :)

04.12.2005
13:20
[9]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

gogle!
Po polsku
V

04.12.2005
13:20
[10]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

wysiu ... bo jak pisalem posta to wtoj link mi sie dopiero ladowal :)

sp2 ma wszystko ? hmmm warte rozwazenia to :)

04.12.2005
13:22
[11]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

a jak juz tak o windowsie mowa - ktos instalowal tego media center moze ?

04.12.2005
13:22
[12]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

>hmmm warte rozwazenia to :)
v
v
v
v
(no ale to juz trza neta miec)

04.12.2005
13:34
[13]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

media center nie widzialem na windows update.... raczej na ruskich serwach ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.