robal [ Konsul ]
Dziwne zachowanie zasilacza w obudowie
Witam
Sytuacja pojawila sie nie dawno. Moj zasilacz od obudowy strasznie wchodzi na obroty i niemilosiernie warczy, wyje czy to znak zeby go wyrzucic i kupic nowy czy mozna go domowymi sposobami zreperowac.
Pozdrawiam
wysiu [ ]
Warczenie mozna wyeliminowac, czyszczac z kurzu wiatraczek, lub wymieniajac go na jakis cichy.
"Wchodzenie na obroty" za to moze byc spowodowane grzaniem sie zasilacza, co by sugerowalo wysokie obciazenie, co by sugerowalo, ze jest za slaby do sprzetu (o ile rzeczywiscie wiatrak sie rozkreca, a nie tylko tak go slychac:) ).