GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hexen II

04.12.2005
11:17
smile
[1]

slot5 [ Dragon ]

Hexen II

Witam, mam pytanie, czy w Hexenie II możliwy jest tzw. freelook? (rozglądanie się na wszystkie strony przy pomocy myszki, a nie tylko na boki?) - ściagnałem patcha 1.11 ale nie wprowadza on takowej modyfikacji... Z góry dzięki za pomoc!

04.12.2005
11:34
[2]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Tak. Podczas gry naciskasz tyldę (klawisz ~), wpisujesz +mlook i naciskasz Enter. To samo można zresztą uzyskać z menu opcji.

04.12.2005
12:17
smile
[3]

slot5 [ Dragon ]

działa! dzięki wielkie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.