GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalezione w Sieci - Latający kotek

04.12.2005
11:04
smile
[1]

Adam9870 [ ]

Znalezione w Sieci - Latający kotek

\/

04.12.2005
12:45
[2]

Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]

zly link...

04.12.2005
12:46
[3]

zoor!n [ Legend ]

cos Ci sie chyba link pomylil...

04.12.2005
12:48
[4]

wysiu [ ]

Prawym i Zapisz jako... dziala.

04.12.2005
12:49
[5]

koko spoko [ Konsul ]

miał być latający kotek!!

04.12.2005
12:53
[6]

settogo [ Nie zgadzam się ]

Stary, fajny, fake, z reklamy Nokii.

04.12.2005
14:12
[7]

Adam9870 [ ]

W Firefoxie po kliknięciu na link pokazuje się okienko w nim trzeba wybrać Otwórz za pomocą i wybrać jakiś odtwarzacz zainstalowany na kompie który odtwarza pliki w formacie mpeg i kliknąć na ok. Następnie poczekać aż odtwarzacz się uruchomi i plik się załaduje.

W IE należy kliknąć na link prawym przyciskiem myszki i wybrać pole Zapisz elemen docelowy jako, poczekać chwilkę, wybrać katalog do którego chcemy ściągnąć plik, kliknąć na Zapisz. Potem trzeba zaczekać az zapisze plik. Aby obejrzeć film należy wejść do katalogu do którego zapisalośmy film i odtworzyć go. (Jak odtworzyć plik to chyba nie muszę pisać bo sądzę że każdy to wie:)

PS. Wątek ten zakładałem w Firefoxie, przez chwilką uruchomiłem IE (zazwyczaj korzystam z firefoxa) i zobaczyłem wasze komentarze i odpisałem:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-04 14:37:40]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.