grzesiek16 [ Feluś ]
Jak podzielić istniejącą partycję?
Otóż mam dwie partycje C: 30GB i D:147GB i chciałbym z D: zabrać tak z 60GB i utworzyć nową E: Pytanie - jak to zrobić?
TzymischePL [ Legend ]
najlatwiej partition magic. Sciagnij sobie program demo i..... i powino byc ok

_Robo_ [ Senator ]
Tylko nie zakladaj potem watku jak ktos wczoraj :) (uzyl patrition magic i mu szlag trafil partycje). Innymi slowy jest jakies prawdopodobienstwo ze cos sie nie uda wiec miej backup.
grzesiek16 [ Feluś ]
_Robo_ ---> a czy system może trafić szlak, jeśli jest na C: a jak będę dzielić D: ?
TzymischePL [ Legend ]
niemoze. Co najwyzej pierdolnie partycja D i bedziesz mial unused space..
i w sumie bedziesz mogl podzielic ile chcesz i jak chcesz nawet disk managerem bez stresu :] bo dane i tak szlag trafi :]
grzesiek16 [ Feluś ]
TzymischePL ---> to już nie problem, byle by system siedział :]
TzymischePL [ Legend ]
no to jak nie problem i masz xp to wypierdol dane i zrob to disk managerem.
Szybciej i pewniej ;P i nie musisz sciagac zadnych eeee patchy do programu :))))
grzesiek16 [ Feluś ]
TzymischePL ---> tylko jak? Mam usunąć partycję D:, a później ją podzielić ? Bo na razie żadnej możliwości podziału nie ma z zarządzaniu dyskami ...
_Robo_ [ Senator ]
No tak wywalasz partycje D, zostanie unused space i potem sobie dzielisz wedle upodoban.
grzesiek16 [ Feluś ]
Ok, dzięki wielkie :)