GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak podzielić istniejącą partycję?

04.12.2005
10:26
[1]

grzesiek16 [ Feluś ]

Jak podzielić istniejącą partycję?

Otóż mam dwie partycje C: 30GB i D:147GB i chciałbym z D: zabrać tak z 60GB i utworzyć nową E: Pytanie - jak to zrobić?

04.12.2005
10:27
[2]

TzymischePL [ Legend ]

najlatwiej partition magic. Sciagnij sobie program demo i..... i powino byc ok

04.12.2005
10:33
smile
[3]

_Robo_ [ Senator ]

Tylko nie zakladaj potem watku jak ktos wczoraj :) (uzyl patrition magic i mu szlag trafil partycje). Innymi slowy jest jakies prawdopodobienstwo ze cos sie nie uda wiec miej backup.

04.12.2005
10:50
[4]

grzesiek16 [ Feluś ]

_Robo_ ---> a czy system może trafić szlak, jeśli jest na C: a jak będę dzielić D: ?

04.12.2005
10:53
[5]

TzymischePL [ Legend ]

niemoze. Co najwyzej pierdolnie partycja D i bedziesz mial unused space..
i w sumie bedziesz mogl podzielic ile chcesz i jak chcesz nawet disk managerem bez stresu :] bo dane i tak szlag trafi :]

04.12.2005
10:57
[6]

grzesiek16 [ Feluś ]

TzymischePL ---> to już nie problem, byle by system siedział :]

04.12.2005
11:01
[7]

TzymischePL [ Legend ]

no to jak nie problem i masz xp to wypierdol dane i zrob to disk managerem.
Szybciej i pewniej ;P i nie musisz sciagac zadnych eeee patchy do programu :))))

04.12.2005
11:10
[8]

grzesiek16 [ Feluś ]

TzymischePL ---> tylko jak? Mam usunąć partycję D:, a później ją podzielić ? Bo na razie żadnej możliwości podziału nie ma z zarządzaniu dyskami ...

04.12.2005
11:12
[9]

_Robo_ [ Senator ]

No tak wywalasz partycje D, zostanie unused space i potem sobie dzielisz wedle upodoban.

04.12.2005
11:13
[10]

grzesiek16 [ Feluś ]

Ok, dzięki wielkie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.