!!Paw!! [ Legionista ]
PSP Gigapack
Siema
Jak myślicie będzie można kupic gigapacka w Polsce w sklepach przed Świętami bo zastanawiam się nad kupnem????????

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
Na skizo ludziki piszą o tym że gp bedzie dostepny w PL od poniedziałku. 5.12
"gratisowo za drobna opłatą" z 2 gierkami.
!!Paw!! [ Legionista ]
Dzieki