GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PSP Gigapack

04.12.2005
10:12
[1]

!!Paw!! [ Legionista ]

PSP Gigapack

Siema

Jak myślicie będzie można kupic gigapacka w Polsce w sklepach przed Świętami bo zastanawiam się nad kupnem????????

04.12.2005
10:38
smile
[2]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

Na skizo ludziki piszą o tym że gp bedzie dostepny w PL od poniedziałku. 5.12
"gratisowo za drobna opłatą" z 2 gierkami.

04.12.2005
11:27
[3]

!!Paw!! [ Legionista ]

Dzieki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.