GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Radeon 9600 Xt - opłacalność kupna

04.12.2005
09:53
smile
[1]

Kultek1 [ Pretorianin ]

Radeon 9600 Xt - opłacalność kupna

Siemka

Mam Geforca FX 5500 256Mb/128bit.
Czy wymiana karty na Radeona 9600 Xt 256Mb/128 bit byłaby widoczna w grach i czy ta karta pociągneła by chociaz przez rok? :D

04.12.2005
09:54
smile
[2]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Szukaj dalej, bo 256 mb przy 128 bitach nic ci nie da - serio.

04.12.2005
09:58
[3]

Kultek1 [ Pretorianin ]

No ilość megabajtow podobno sie nawet nie liczy =D

04.12.2005
10:05
smile
[4]

ernest3 [ Chor��y ]

A ja ci radze szanownu KultQ, żebyś sobie kupił do komputera urządzenie jakim jest "Makbi", Poprostu podpinasz pod USB i śmigasz =D. Ja sam sie nad kupnem "Makibi" Zastanawiałem ale gdy sie już zdecydowałem na kupno (U ruskich za dyche), to wydajność mojego kompa w grach wzrosła o około 80 %. Bardzo polecam !!!

04.12.2005
10:09
smile
[5]

Kultek1 [ Pretorianin ]

Lol ? xD

04.12.2005
10:12
smile
[6]

bart-2 [ Konsul ]

Ja uważam że, warto jest zmienić z FX 5500 na 9600XT :). A jeśli pytasz czy styknie ci ona chociaż na rok, to twierdze że tak tyle że będziesz musiał grać na detalach średnich bądź jeszcze mniejszych. Ja posiadam Radeona 9550 i karta jest naprawde dobra (niestety nie wykorzystuje jej pełnej moce ponieważ przy procku 1.5GHZ i starej płycie głównej to sie nie da) Ale przy twojej konfiguracji powinien 9600XT śmigać na pełnych obrotach. Zmień na tego Radeona ! ;].

04.12.2005
10:13
smile
[7]

Kultek1 [ Pretorianin ]

Ktos jeszcze chce sie wypowiedziec?:D

04.12.2005
10:25
[8]

Kultek1 [ Pretorianin ]

A zna ktos moze stronki WWW gdzie sa przetestowane poszczególe modele kart graficznych i mozna porównać ? :D

04.12.2005
10:31
[9]

piotr07 [ Pretorianin ]

Prosze bardzo :)

04.12.2005
10:34
smile
[10]

Kultek1 [ Pretorianin ]

piort07--> Dziękuje bardzo :)

04.12.2005
10:52
smile
[11]

P4CYFIK4TOR [ ]

Kultek1---> nie licz ze jak przesiądziesz się na R 9600XT to zauwazysz jakas wiekszą róznice. Najlepiej jakbys do tego zestawiku ktory juz masz dokupił chociazby 6600GT albo R 9800Pro, wtedy roznica bylaby na 100% widoczna i odczuwalna :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.