GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kiedy wreszcie będzie cudowna grafika

04.12.2005
09:47
smile
[1]

stg+ [ Generaďż˝ ]

Kiedy wreszcie będzie cudowna grafika

Jak myślicie na kiedy będziemy mieli w grach grafikę identyczną jak za oknem? I jaki typ gier pierwszy to osiągnie.Wypowiedzcie się obszerniej niż tylko data i typ gry.Z góry dzia

04.12.2005
09:51
[2]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

ja mysle ze nigdy... a przynajmniej nie wyobrazam sobie tego ze na ekranie monitora bedzie to samo co za oknem... predzej skusze sie ku temu ze bede wtykali nam jakis kabel w tyl glowy i bedziemy w ,,wirtualnym snie''

04.12.2005
09:56
[3]

Maxblack [ MT ]

gromusek - o tym samym pomyślałem... czyli po prostu nasz mózg będzie wszystko generował przy pomocy kompa.

04.12.2005
10:01
[4]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

Maxblack >>> no ale nie wiem czy nie za duzo naogladalismy sie Matrixa :)

04.12.2005
10:04
[5]

Xaltorun [ Generaďż˝ ]

ciekawe kiedy wymysla wirtualnosc :)

04.12.2005
10:09
[6]

Maxblack [ MT ]

tam matrixa =)... tylko jedynka mi sie podobała, poza tym o tym myślałem już wcześniej ;].

Cześć z tego można już osiągnąć... ucząc się świadomego snu (LD)... kiedyś próbowałem się nauczyć, ale mi się znudziło. :)

04.12.2005
10:19
[7]

Novus [ Generaďż˝ ]

mysle ze w przyszlym tygodniu, typ gry: tetrisy

04.12.2005
10:37
smile
[8]

Adamss [ -betting addiction- ]

stg+ --> Wtedy kiedy ją wymyślą [jeśli kiedykolwiek to zrobią]. Da sie obszerniej?

04.12.2005
10:43
smile
[9]

CHESTER80 [ blood money ]

Mnie interesuje bardziej kiedy gry będą wyglądały jak w słynnym trailerze "Killzone" z E3-2005. Myślę że będzie to za jakieś 5,6 lat przy premierze future-genów. A grafa jak za oknem jest póki co niewykonalna. Ale myślę że za jakieś 20 lat będzie to możliwe na domowych kompach i konsolach. Wolę jednak nie myśleć ile trzeba będzie mieć RAMu w kompie.

04.12.2005
10:44
[10]

QQuel [ Posiadacz Jijooffki ]

gromusek - Chyba każdy o tym pomyślał, i wbrew pozorom czemu nie? Pamiętacie może film "ziemia 2000, albo 1990"? Było coś takiego, abstrakcja, luzdie latali w kosmos, mieli jakieś przedziwne maszyny, super samochody...

A dzisiaj? Latamy w kosmos, na księżyc, zwiedzamy marsa... Mamy samochody, które poruszają się szybciej niż by ktokolwiek pomyślał...

Teraz mówimy "Za 10 lat to pewnie..." A to "pewnie" będzie zapewne prawdą za te 10 lat...

04.12.2005
11:19
smile
[11]

Widzący [ Senator ]

Radzę poczytać dość starą książkę Stanisława Lema "Summa technologiae" i zapewniam ze nie jest to książka sci-fi.

04.12.2005
11:32
[12]

graf_0 [ Nożownik ]

Kolejną granicą w osiągnięciu pełnego realizmu są te małe biedne monitorki z niewielką rozdzielczością - nawet 20 cali ekranu nie da wrażenia oglądania prawdziwego świata, co najwyżej zdjęć lub filmu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.