GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Promocja Plusa - SE K300i za 1zł

04.12.2005
09:46
smile
[1]

adamis [ Co sie stao? ]

Promocja Plusa - SE K300i za 1zł

Wczoraj w reklamie Plusa mowili, że SE K300i na kartę kosztuje 1zł.

Wie ktos moze w czym tkwi haczyk?


04.12.2005
09:49
[2]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

to jest pewnie cos w rodzaju mixa... ze musisz iles tam doladowac miesiecznie... czyli pic na wode :) nie ma nic za darmo

04.12.2005
12:09
[3]

adamis [ Co sie stao? ]

Czyli sie nie oplaca? :/

04.12.2005
12:16
smile
[4]

Łysack [ Mr. Loverman ]

to zależy. Możliwe, że się opłaca. Jeśli jesteś pewien, że będziesz miał zawsze kasę na doładowanie w terminie to ci się opłaca:) Jeśli natomiast może ci kiedyś braknąć kasy to masz słabo, bo jak nie doładujesz w terminie to jest chyba 50zł kary, ale nie jestem pewien.

04.12.2005
12:17
[5]

Kijano [ Generaďż˝ ]

A nie latwiej po prostu przeczytac ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.