
adamis [ Co sie stao? ]
Promocja Plusa - SE K300i za 1zł
Wczoraj w reklamie Plusa mowili, że SE K300i na kartę kosztuje 1zł.
Wie ktos moze w czym tkwi haczyk?
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
to jest pewnie cos w rodzaju mixa... ze musisz iles tam doladowac miesiecznie... czyli pic na wode :) nie ma nic za darmo
adamis [ Co sie stao? ]
Czyli sie nie oplaca? :/

Łysack [ Mr. Loverman ]
to zależy. Możliwe, że się opłaca. Jeśli jesteś pewien, że będziesz miał zawsze kasę na doładowanie w terminie to ci się opłaca:) Jeśli natomiast może ci kiedyś braknąć kasy to masz słabo, bo jak nie doładujesz w terminie to jest chyba 50zł kary, ale nie jestem pewien.
Kijano [ Generaďż˝ ]
A nie latwiej po prostu przeczytac ?