matemul [ Legionista ]
Problem z uruchomieniem FIFY 2006
Problem polega na tym gdy chce wlaczyc fife to pojawia mi sie obraz i dalej nic .... czekam czekam i po 3 minutach pojawia sie komunikat ze bład i wyslac go czy nie ja daje ze nie i tak za kazdym razem jest
Wie ktos jak rozwiazac ten problem?

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
Pewnie klon.
Ja nie wiem może coś ten link na dole pomoże:
v
matemul [ Legionista ]
Raczej nic..

Kainek [ Pretorianin ]
Oridzinal czy pirat ?:]
pajkul [ Generaďż˝ ]
Twoja gra to obraz. Gdy pojawi się komunikat o błędzie wejdz w szczegóły i zobaczysz, że obraz gry został zrobiony na innym kompie (np. ty masz procesor Intela, a obraz został zrobiony na procu AMD) i jeżeli nie będziesz miał tego samego systemu i procesora (tzn. tej samej marki), to gra ci nie pójdzie. :)

Kainek [ Pretorianin ]
pajkul
jesli zartujesz to moge sie z Toba zgodzic ale jesli piszesz powaznie to jestes w bledzie ;p

Jacek 14 [ Chor��y ]
Czy gra chodzi na innych kompach??? Sprawdz wszystkie sposoby a potem wejdz na 4um!!!

pajkul [ Generaďż˝ ]
Kainek ::> Ja też tak mam. Jeżeli jesteś taki mądry to powiedz, jak to naprawić i zrobić tak, żeby gra działała.

Kainek [ Pretorianin ]
ale to nie miejsce na dyskusje jak odpalic piracika :D
pozatym w pewnym pliczku jest wszystko napisane :>