GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z uruchomieniem FIFY 2006

04.12.2005
08:23
[1]

matemul [ Legionista ]

Problem z uruchomieniem FIFY 2006

Problem polega na tym gdy chce wlaczyc fife to pojawia mi sie obraz i dalej nic .... czekam czekam i po 3 minutach pojawia sie komunikat ze bład i wyslac go czy nie ja daje ze nie i tak za kazdym razem jest
Wie ktos jak rozwiazac ten problem?

04.12.2005
08:27
smile
[2]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

Pewnie klon.
Ja nie wiem może coś ten link na dole pomoże:
v

04.12.2005
08:39
[3]

matemul [ Legionista ]

Raczej nic..

04.12.2005
09:45
smile
[4]

Kainek [ Pretorianin ]

Oridzinal czy pirat ?:]

04.12.2005
09:51
[5]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Twoja gra to obraz. Gdy pojawi się komunikat o błędzie wejdz w szczegóły i zobaczysz, że obraz gry został zrobiony na innym kompie (np. ty masz procesor Intela, a obraz został zrobiony na procu AMD) i jeżeli nie będziesz miał tego samego systemu i procesora (tzn. tej samej marki), to gra ci nie pójdzie. :)

04.12.2005
10:07
smile
[6]

Kainek [ Pretorianin ]

pajkul
jesli zartujesz to moge sie z Toba zgodzic ale jesli piszesz powaznie to jestes w bledzie ;p

04.12.2005
10:42
smile
[7]

Jacek 14 [ Chor��y ]

Czy gra chodzi na innych kompach??? Sprawdz wszystkie sposoby a potem wejdz na 4um!!!

04.12.2005
11:01
smile
[8]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Kainek ::> Ja też tak mam. Jeżeli jesteś taki mądry to powiedz, jak to naprawić i zrobić tak, żeby gra działała.

04.12.2005
11:02
smile
[9]

Kainek [ Pretorianin ]

ale to nie miejsce na dyskusje jak odpalic piracika :D
pozatym w pewnym pliczku jest wszystko napisane :>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.