
Ancient_Druid [ Pretorianin ]
Allegro:D
ROTFL
Mam nadzieję, że nie Było:)
OzOr [ Wrocław ]
--------------------------------->
Masz link specjalnie do tego!

OzOr [ Wrocław ]
link do watku.... alle dobre nie powiem:)
...:::ja:::... [ Wieczna Pesymistka ]
mnie to nie bawi!

Ancient_Druid [ Pretorianin ]
Kolejna ciekawa aukcja:)
OzOr---> chyba już za długo przy kompie siedzę, bo nie zauwazyłem tamtego wątku:(
koorack [ Pretorianin ]
niezłe i oryginalne. ktoś się postarał i wykazał inwencją twórczą :)

QrKo [ ]
Woda dobra jest :)

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]
dobre :)
Soll [ Protagonista ]
Standard. W końcu mieszkamy w Polsce.
melkora [ Generaďż˝ ]
tak głupie,że płakać się chce
Ze wsi [ Stary Wyjadacz ]
MOŻE NOSIĆ NIEZNACZNE ŚLADY PODCHLORYNU I LUDZKIEGO NASKÓRKA
lol:)

The Joker [ Pretorianin ]
Nie ma to jak mieć wybujałą wyobraźnię... Ale całkiem ciekawa aukcja :)

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

34io [ Konsul ]
niezłe