
Orrin [ Najemnik ]
The ring - TVN - reklamy
Przed chwila skaczylem ogladac ten film na tvn. Powiem ze bardzo mi sie podobal. Wszystko bylo opowiedziane w niesamowitym klimacie. W momencie gdy napiecie siegalo zenitu buch reklamy. Czy wy tez poczuliscie sie maksymalnie zirytowani?
OzOr [ Wrocław ]
Orrin Mogles sie dopisac W Watku Na Temat The Ring...
Pierrwszy??:)
toolish [ Kill 'Em All ]
Jakby nie było reklam TVN nie byłoby stać na emisję tego filmu. To jest właśnie Krąg.
Ponadto:
Orrin [ Najemnik ]
dobra nie dopisywac sie