GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The ring - TVN - reklamy

03.12.2005
23:55
smile
[1]

Orrin [ Najemnik ]

The ring - TVN - reklamy

Przed chwila skaczylem ogladac ten film na tvn. Powiem ze bardzo mi sie podobal. Wszystko bylo opowiedziane w niesamowitym klimacie. W momencie gdy napiecie siegalo zenitu buch reklamy. Czy wy tez poczuliscie sie maksymalnie zirytowani?

03.12.2005
23:56
[2]

OzOr [ Wrocław ]

Orrin Mogles sie dopisac W Watku Na Temat The Ring...



Pierrwszy??:)

03.12.2005
23:57
[3]

toolish [ Kill 'Em All ]

Jakby nie było reklam TVN nie byłoby stać na emisję tego filmu. To jest właśnie Krąg.

Ponadto:

04.12.2005
00:03
[4]

Orrin [ Najemnik ]

dobra nie dopisywac sie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.