qweks [ Spy from Thrillerland ]
Punisher
Ano mam pytanko odnosnie zakonczenia no bo przeszedlem na easy i na liscie cryminalistow/ bossow/ wrogow widnieje kingpin i w dodatku ten filmik idzie jakos kingpina wykonczyc i BTW czy to jakis bug, ze nie mam odblokowanych wszystkich przeblyskow i artow?
Narmo [ nikt ]
qweks --> Przebłyski i arty odblokowujesz podczas specjalnych "przesłuchań" :)
qweks [ Spy from Thrillerland ]
Ja zazwyczja przez cala gierke w sumie przeginalem w przesluchiwaniem :D, tak wlasnie przegladam pliki punishera i nie wiecie czasem czym rozgrysc pliki vpp?
Jesli chodzio arty to mam tylko 1 odblokowany a tego mialem podczas gry znacznie wiecej:/