GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Punisher

03.12.2005
23:48
[1]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

Punisher

Ano mam pytanko odnosnie zakonczenia no bo przeszedlem na easy i na liscie cryminalistow/ bossow/ wrogow widnieje kingpin i w dodatku ten filmik idzie jakos kingpina wykonczyc i BTW czy to jakis bug, ze nie mam odblokowanych wszystkich przeblyskow i artow?

04.12.2005
00:12
[2]

Narmo [ nikt ]

qweks --> Przebłyski i arty odblokowujesz podczas specjalnych "przesłuchań" :)

04.12.2005
00:16
[3]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

Ja zazwyczja przez cala gierke w sumie przeginalem w przesluchiwaniem :D, tak wlasnie przegladam pliki punishera i nie wiecie czasem czym rozgrysc pliki vpp?
Jesli chodzio arty to mam tylko 1 odblokowany a tego mialem podczas gry znacznie wiecej:/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.