
Him [ Generaďż˝ ]
♣♣♣ Motto pracy ♣♣♣
obrazek mówi sam za siebie,bez komentarza---->>>>

Him [ Generaďż˝ ]
LOL ale mi sie szlaczki porobiły,a miało być co innego :-//

OzOr [ Wrocław ]
znam to... DObre!!

mariaczi [ OutsideR ]
super :))

Amadeusz ^^ [ tool ]
LOL
Arcy Hp [ Legend ]
To chyba dla ludzi pracujących na koszt państwa :P

cronotrigger [ Rape Me ]
:) nice

plastuss [ Pretorianin ]
extra

Jamkonorek [ Konsul ]
Cool

kurzew [ The Road Warrior ]
swiete slowa swiete slowa

Adam9870 [ ]
Dobre:)

koko spoko [ Konsul ]
też to znam!!

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
nie widziałem wcześniej ;D

oooololo [ d0b3rmAn!? ]
hahaha buhahaha neiw iedziałęm wczesniej

Stachu_PL [ Konsul ]
LOL !!!!!!!! :D

_SmerF_ [ Pretorianin ]
fajne

grish_em_all [ Hairless Cobra ]
pierwsze widzę, dobre to :D

Buby [ Rangers Lead The Way! ]
ROTFL ;D