GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lista głupich kawałków

03.12.2005
23:03
[1]

Szef Nazguli [ Mr. Evil Cheater ]

Lista głupich kawałków

Na pewno są piosenki, o jakiejś beznadziejnej muzyce, kiepskich słowa, lub "artysta" nie ma głosu, które jednak wpadają do ucha i sprawiają, że się ich sługa przez dłuugi czas.

Przykładam może byc popularny ostatnio "Wyginam Śmiało Ciało" (Madagaskar) lub "Młynek Kawowy".

Prosze o podawanie tutaj jakichś kawałków :) niekolejnie w celu konkursu czy listy - kto wygrał. Po prostu w celu nagromadzenia jak największej ilosći kawałków.

03.12.2005
23:16
[2]

toolish [ Kill 'Em All ]

Guess Why - Away.

Numer nieźle pokręcony, z bezsensownym tekstem, wokalista kompletnie nie potrafi śpiewać (Perła tribe), ale wciąga jak cholera. Kto słyszał to wie.

03.12.2005
23:19
smile
[3]

mastah xivah [ zablokuj ]

Cały metal? ;>

03.12.2005
23:20
smile
[4]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Co ty chcesz od kawowego młynka?

03.12.2005
23:22
[5]

DeVitoo [ Konsul ]

Axel F- Crazy Frog- standard...

03.12.2005
23:27
[6]

toolish [ Kill 'Em All ]

mastah xivah ---> patrząc na popularność hip hopu w Polsce chyba zdanie o jakiejś beznadziejnej muzyce, kiepskich słowa, lub "artysta" nie ma głosu, które jednak wpadają do ucha i sprawiają, że się ich sługa przez dłuugi czas zdecydowanie bardziej pasuje do tej mody co nazywacie muzyką

trywialnie to zabrzmi: metal uszlachetnia :))

03.12.2005
23:31
smile
[7]

Weakando [ Senator ]

Pere Ubu - On The Surface :)
Straszny wokal...

03.12.2005
23:33
smile
[8]

Luzer [ Music Addict ]

mastah xivah \m/

03.12.2005
23:37
smile
[9]

Mortan [ ]

Kaja Paschalska & Funky Filon - Mała Chinka.

Boje na glow naet crazy froga, bo jego tworcy zrobili cos głupiego nastawieni na zysk, twórcy Małej Chinki zrobili cos bardzo glupiego na powaznie i nie dla zysku xD

03.12.2005
23:38
smile
[10]

AGArtha [ Trinitron ]

Funky Filon - Mała Chinka:

Mała chinka cziku cziku linka
w jej oczach widze tylko gniew
o maje chince cziku cziku lince
ty własnie teraz słyszysz moj spiew /x2

znam chinke cziku czizku linke
i jej matke cziku cziku lotke
w Polsce zyja nie jest to przypadkiem
za chlebem przypłynely kiedys statkiem
albo moze samolotem, ale chyba mialem nie o tym
tak w ogole to sa z Wietnamu
zachaczyly sie do sajgon baru
szybko utracily te robote
no bo szef na małą miał ochote
Polacy wcale ich nie pokochali
teraz mała handluje tekstyliami
nie ma przebacz 5 rano na stadionie
na mrozie moze kupie od niej podrabianą odziez
jej braciszek gdzies na dalekim wschodzie
w fabryce przykreca srubki codzien

Mała chinka cziku cziku linka
w jej oczach widze tylko gniew
o maje chince cziku cziku lince
ty własnie teraz słyszysz moj spiew /x2

Nie martw sie chinko cziku cziku linko
moze kiedys nadejdzie dzien
zbijesz fortune ciezko pracujac
i z twego zycia zniknie zły dzien
zacisnij zeby stojac na mrozie
bo od dawien dawna prawda jest taka
ty jestes chinka zwykła cziku linka
w oczach kazdego Polaka


Mała chinka cziku cziku linka
w jej oczach widze tylko gniew
o maje chince cziku cziku lince
ty wąłsnie teraz słyszysz moj spiew /x2

Polski chłopczyku polska dziewczynko
przyjmij pozdrowienia z dalekich stron
od malej chinki cziku cziku linkik
ktorej komornik wszedł na dom. /x2


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!

03.12.2005
23:39
smile
[11]

Weakando [ Senator ]

Zapomniałem o wielkim hiciorze Boysów - Jesteś Szalona :)

03.12.2005
23:50
[12]

Buggy [ Pretorianin ]

Crazy Frog - Popcorn + teledysk

04.12.2005
00:17
[13]

Pisuar 69 [ Pretorianin ]

Wszystko co niemieckie.

Co za kretyn wpadl na pomysl spiewania po niemiecku?!

04.12.2005
00:32
[14]

InterPOL [ Konsul ]

Crazy Frog to straszny shit.Nie wiem jak mozna sie tym zachwycac.

04.12.2005
01:33
smile
[15]

Coolfon [ Eddie ]

Pisuar 69---> popieram Ciebie chłopie. Najbardziej nie cierpie niemieckiego hyp hopu ;/

04.12.2005
02:11
[16]

diabelek1 [ szczęśliwy ]

Niemieckie = zle?? nie zgodze sie.. Rammstein wymiata... :)

04.12.2005
02:20
smile
[17]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

najgorsze kawalki?? metal i HH i CF.... reszta ujdzie w tloku.... zreszta wychowani ludzie o gustach nie dyskutuja.... ale widac ze takich na forum nie ma :>

04.12.2005
04:29
[18]

MP-ror [ Generaďż˝ ]

Czasem Niemcy mają przebłyski. Słyszeliście Tuerlich Tuerlich ? A teledysk widzieli ? :D

04.12.2005
10:04
smile
[19]

W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]

Blog 27 - Hey Boy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.