Szef Nazguli [ Mr. Evil Cheater ]
Lista głupich kawałków
Na pewno są piosenki, o jakiejś beznadziejnej muzyce, kiepskich słowa, lub "artysta" nie ma głosu, które jednak wpadają do ucha i sprawiają, że się ich sługa przez dłuugi czas.
Przykładam może byc popularny ostatnio "Wyginam Śmiało Ciało" (Madagaskar) lub "Młynek Kawowy".
Prosze o podawanie tutaj jakichś kawałków :) niekolejnie w celu konkursu czy listy - kto wygrał. Po prostu w celu nagromadzenia jak największej ilosći kawałków.
toolish [ Kill 'Em All ]
Guess Why - Away.
Numer nieźle pokręcony, z bezsensownym tekstem, wokalista kompletnie nie potrafi śpiewać (Perła tribe), ale wciąga jak cholera. Kto słyszał to wie.

mastah xivah [ zablokuj ]
Cały metal? ;>

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Co ty chcesz od kawowego młynka?
DeVitoo [ Konsul ]
Axel F- Crazy Frog- standard...
toolish [ Kill 'Em All ]
mastah xivah ---> patrząc na popularność hip hopu w Polsce chyba zdanie o jakiejś beznadziejnej muzyce, kiepskich słowa, lub "artysta" nie ma głosu, które jednak wpadają do ucha i sprawiają, że się ich sługa przez dłuugi czas zdecydowanie bardziej pasuje do tej mody co nazywacie muzyką
trywialnie to zabrzmi: metal uszlachetnia :))

Weakando [ Senator ]
Pere Ubu - On The Surface :)
Straszny wokal...

Luzer [ Music Addict ]
mastah xivah \m/

Mortan [ ]
Kaja Paschalska & Funky Filon - Mała Chinka.
Boje na glow naet crazy froga, bo jego tworcy zrobili cos głupiego nastawieni na zysk, twórcy Małej Chinki zrobili cos bardzo glupiego na powaznie i nie dla zysku xD

AGArtha [ Trinitron ]
Funky Filon - Mała Chinka:
Mała chinka cziku cziku linka
w jej oczach widze tylko gniew
o maje chince cziku cziku lince
ty własnie teraz słyszysz moj spiew /x2
znam chinke cziku czizku linke
i jej matke cziku cziku lotke
w Polsce zyja nie jest to przypadkiem
za chlebem przypłynely kiedys statkiem
albo moze samolotem, ale chyba mialem nie o tym
tak w ogole to sa z Wietnamu
zachaczyly sie do sajgon baru
szybko utracily te robote
no bo szef na małą miał ochote
Polacy wcale ich nie pokochali
teraz mała handluje tekstyliami
nie ma przebacz 5 rano na stadionie
na mrozie moze kupie od niej podrabianą odziez
jej braciszek gdzies na dalekim wschodzie
w fabryce przykreca srubki codzien
Mała chinka cziku cziku linka
w jej oczach widze tylko gniew
o maje chince cziku cziku lince
ty własnie teraz słyszysz moj spiew /x2
Nie martw sie chinko cziku cziku linko
moze kiedys nadejdzie dzien
zbijesz fortune ciezko pracujac
i z twego zycia zniknie zły dzien
zacisnij zeby stojac na mrozie
bo od dawien dawna prawda jest taka
ty jestes chinka zwykła cziku linka
w oczach kazdego Polaka
Mała chinka cziku cziku linka
w jej oczach widze tylko gniew
o maje chince cziku cziku lince
ty wąłsnie teraz słyszysz moj spiew /x2
Polski chłopczyku polska dziewczynko
przyjmij pozdrowienia z dalekich stron
od malej chinki cziku cziku linkik
ktorej komornik wszedł na dom. /x2
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!

Weakando [ Senator ]
Zapomniałem o wielkim hiciorze Boysów - Jesteś Szalona :)
Buggy [ Pretorianin ]
Crazy Frog - Popcorn + teledysk
Pisuar 69 [ Pretorianin ]
Wszystko co niemieckie.
Co za kretyn wpadl na pomysl spiewania po niemiecku?!
InterPOL [ Konsul ]
Crazy Frog to straszny shit.Nie wiem jak mozna sie tym zachwycac.

Coolfon [ Eddie ]
Pisuar 69---> popieram Ciebie chłopie. Najbardziej nie cierpie niemieckiego hyp hopu ;/
diabelek1 [ szczęśliwy ]
Niemieckie = zle?? nie zgodze sie.. Rammstein wymiata... :)

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
najgorsze kawalki?? metal i HH i CF.... reszta ujdzie w tloku.... zreszta wychowani ludzie o gustach nie dyskutuja.... ale widac ze takich na forum nie ma :>
MP-ror [ Generaďż˝ ]
Czasem Niemcy mają przebłyski. Słyszeliście Tuerlich Tuerlich ? A teledysk widzieli ? :D

W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]
Blog 27 - Hey Boy