GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Samoczynne restarty kompa (nie w grach, w windowsie)

03.12.2005
22:56
[1]

hohner111 [ SORRY FOR MYSELF ]

Samoczynne restarty kompa (nie w grach, w windowsie)

No wlasnie teraz u mnie zaczol sie ten problem, raczej nie zasilacz bo po 8h grania w The Movies i NFS'a komp dziala ok, a raz na dzien powiedzmy restart w windowsie nastepuje jak np slodko slucham sobie MP3 i buszuje w necie...temperatura procesora to około 40C podczas sluchania MP3...podczas grania około 48C...jakies rady ?? Pamieci 2xGeil 512DDR 400Mhz 2.5-6-3-3@2-5-3-3 (dzialaja tak od paru miesiecy)

03.12.2005
23:01
[2]

Kyahn [ Kibic ]

zaczoł?
Nic dziwnego, że sobie na studiach nie radzisz :P

Możliwe, że Twój zasilacz przestaje wyrabiać, możliwe też że masz jakieś przepięcia w sieci, albo listwa siada,
powodów może być kilka.

03.12.2005
23:03
[3]

hohner111 [ SORRY FOR MYSELF ]

borze ludzie czemó jak ktoź zrobi literufke bo śe rospendzi i nie myśli jak śe pisze to afera ? :| :P

Jeśli zasilacz to się zastrzele bo nie mam kasy na nowy eeech...

03.12.2005
23:10
[4]

Kyahn [ Kibic ]

Literówkę?
Czyli ktury to też jest literówka i niepotrzebnie się nas o to na dyktandach czepiali?

04.12.2005
00:20
smile
[5]

ossa201 [ Generaďż˝ ]

A może ktoś jest dyslektem i ma to w dupie tak jak ja ??

Wiesz ja miałem podobny problem i raczej z forum nikt ci nie pomoże bo powodów może być miliony, ja wymianiałem wszystko po kolei aż wkońcu okazało się na końcu że to płyta główna.

Jedna osoba z tego forum doszła do takiego samego wniosku po takim samym problemie co masz ty i miałem ja.

Na pare miesięcy może ci pomoże ( bynajmniej u mnie tak było ) jeżeli poprzestawiasz ramy do innych slotów. Ale i tak na nowo prawdopodobnie problem znowu wystąpi. Możesz ściągnąć " memtest " ale i tak pewnie nie wykryje błędów, jeżeli wykryje to znaczy że jednak ramy.

04.12.2005
00:23
[6]

hohner111 [ SORRY FOR MYSELF ]

ossa - icha, nareszcie ktos taki jak ja co ma gdzies ortografie :D

Ech jak mobo to tym bardzij sie zastrzele eeech...

04.12.2005
02:31
smile
[7]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

albo pomagacie, albo uczycie ortografii...... co za ...... forum.... nie znaja rozwiazania to czepiaja sie ortografii... widac ze dzieciaki tu siedza, ktore dopiero co podtsawowke skonczyly i mysla ze wszystkie rozumy pozjadaly :P czyz nie??

04.12.2005
02:44
[8]

Soll [ Protagonista ]

Mobii --> Nie. Bo dysortografia to kalectwo. Choroba z którą się walczy, a nie "ma się w dupie".

04.12.2005
03:01
[9]

Kyahn [ Kibic ]

Zastanawia mnie, czy wypowiedź Mobii'ego powinienem odebrać z ironią, czy też nie.

04.12.2005
03:11
smile
[10]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

Kyahn --> odbieraj jak chcesz :P

fakt faktem ze problem z restartem kompa, zmienil sie w problem ortografii :P cos nie tak chyba co??

Soll --> ktos ma ta swoja dysleksje.... trudno, astmy czy aids tez nie wyleczysz.... wiec nie czepiajcie sie kilku bledow.... czlowiek pytal o konkretne rzeczy!
bedziesz kiedys chory na nieuleczalna chorobe i wszyscy ci beda z tego powodu dokuczac to sie dowiesz co to znaczy.... oczywiscie ci tego nie zycze.... ale pomysl sobie... a MOZE zrozumiesz....

04.12.2005
04:02
[11]

hohner111 [ SORRY FOR MYSELF ]

ech a wszystko przez "zaczoł(a)" :P

Dobra czas kimać...

PS. na studiach nie idzie mi dlatego ze robie bledy...raczej dlatego ze nie interesuje mnie robienie tabelek, liczenie, ksiegowosci, wykresy, analizy itd. mam to gleboko...:) lLatego rezygnuje...no i jeszcze dlatego ze drogo...

04.12.2005
13:04
smile
[12]

ossa201 [ Generaďż˝ ]

Mobii >> Tak jest zawsze, nikt nie ma pojęcia o co może chodzić to się przyczepiają do wszystkiego, dajmy na to taki wysiu, niby dorosły człowiek a zachowuje się jak gówniarz 13 letni. Powtarzasz jeszcze że statsiarzą w wątku dziękujesz, żeby nic nie pisali tylko czekasz na normalną odpowiedź a to i tak nie pomaga. Obadaj ten wątek to zobaczysz o czym mówie. https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4482060&N=1

04.12.2005
13:16
[13]

Kyahn [ Kibic ]

Psychiczni jesteście?

Z tego co powiedział hohner nie da się jednoznacznie stwierdzić jaki jest problem, ja podałem kilka możliwości,
ale bez dostępu do sprzętu nie jestem w stanie bardziej pomóc.

Cytat ossy: raczej z forum nikt ci nie pomoże bo powodów może być miliony,
jak widzisz sam to potwierdzasz.

A to że ktoś wali błędami mnie drażni, a chorobami typu dysleksja zasłania się każdy leniwy,
który ma w dupie ortografie.

ossa -----> wysiu nie zachowuje się jak gówniarz (no może trochę), on po prostu nabija się z ludzi,
którzy nie mają pojęcia o czym gadają/piszą, a twierdzą zupełnie inaczej. Ja mu się wcale nie dziwię.

04.12.2005
13:25
smile
[14]

wysiu [ ]

ossa -->
"Nie dam ci prztyczka ani klapsa"

04.12.2005
13:29
[15]

beo314 [ Konsul ]

Najpierw porady: faktem jest, że taki efekt może wywołać wszystko z komputera. Pozostaje Ci wyizolować jakoś przyczynę tych restartów - wymieniaj po kolei komponenty komputera (chyba jakiś kolega Ci pożyczy?) i obciążaj komputer wymagającymi aplikacjami. Przetestuj pamięci i procesor.
U mnie takie objawy jak u Ciebie oznaczały koniec zasilacza.

A teraz się wypowiem trochę 'offtopic'.
Żyjecie w Polsce, powinniście mówić i pisać po polsku. Prawidłowo. Nie chce się wam, trudno, może kiedyś się uświadomicie bardziej.
Dysleksja i dysortografia to dwie różne choroby mylicie je. Miałem jedno i drugie, jakoś sobie radzę.

ossa <--- nie jesteś dyslektykiem, jesteś leniem
hohner <--- nie jesteś dysortografem i to co powyższe

Co do Wysia - rozróżnij zachowanie 13 latka od zachowania cynika. Nie muszę go lubić, żeby go szanować, a on na szacunek zasługuje.

04.12.2005
13:50
smile
[16]

ossa201 [ Generaďż˝ ]

wysiu nie zachowuje się jak gówniarz (no może trochę), on po prostu nabija się z ludzi,
którzy nie mają pojęcia o czym gadają/piszą, a twierdzą zupełnie inaczej. Ja mu się wcale nie dziwię.


>> Jeszcze nigdy nie powiedziałem że się dobrze znam, nawet wielokrotnie mówiłem że się nieznam ale to dla ignoranta i gówniarza i tak nic nie znaczy i w niczym nie pomogło. Dla mnie wysiu jest właśnie kimś kto nie ma nic do powiedzenia lecz zawsze coś mówi, typowy statsiarz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.