
^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
pytanie o AGP
witam :) mam pytanie: czy KAŻDA karta ze złączem AGP x8 będzie działała na płycie
głównej ze złączem AGP x4?? wiem że może to być głupie pytanie ale straciłem jakiś czas temu orientację w sprzęcie :P bo właśnie zastanawiam się nad wymianą swojego GF2 Mx400
na coś pokroju GF Fx5200- 5700
Thanks from the mountain :]

Kainek [ Pretorianin ]
nooo
problem bylby chyba jakbys zszedl bardziej w dol tj x2 na plycie np
Isam [ Generaďż˝ ]
Tak obowiazuje komatyblinosc wsteczna >.<
EOT !!
wysiu [ ]
Taaa, teoretycznie, wiec niekoniecznie.

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
to co ten gość sobie uroił?? :|
VVVVVV
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
AGP 1.0 obsluguje 1x i 2x
AGP 2.0 obsluguje 2x i 4x
AGP 3.0 obsluguje 4x i 8x
sprawdz jakie masz i po klopocie
hohner111 [ SORRY FOR MYSELF ]
czacha - z geforcoe fx5700 to juz minimum minimum, nie mysl nawet o 5200/5500/5600...5700 nówke Leadteka z VIVO mozna dostac za 230zł jak sie postara...
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
koles sie nie zna i tyle...

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
gdzie mogę sprawdzić jakie mam AGP??
bo w BIOSie mam tylko opcję x4 x2 x1
honner---->
mi nie chodzi o zabójczą jakość- chodzi o to żeby wreszcie mieć pixel shader i móc
sobie pograć np w thiefa 3 czy shellshocka :]
William_Wallace [ Konsul ]
A niekoniecznie! Ja mam plyte ktora obsluguje max x4. Kupilem kiedys Radeon 9600 SE i nie chcial dzialac, dalo si ego ustawic tylko na x8. Taki fenoomen na innych kompach dzialal. :)
DEXiu [ Konsul ]
Zapewne jest tak jak mówi mcl007. Specem od sprzętu nie jestem, ale co do wypowiedzi, że obowiązuje całkowita kompatybilność wsteczna, to bym się kłócił. Owszem - kompatybilność wsteczna ale gniazd z kartami a nie kart z gniazdami, tzn. że nowsze gniazdo obsłuży starą kartę, ale odwrotnie już niekoniecznie.

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
dobra dziś dostałem odpowiedź na mojego maila od gościa z Allegro :)
poza tym gość daje 7 dni gwarancji rozruchowej :)

P4CYFIK4TOR [ ]
Nie lepie zamiast serii 5 nvidii kupic np radka 9600/ XT ??

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
no właśnie jeszcze nie wiem co kupić :P

hubs [ Stand UP Speak UP ]
ja kupilem w piatek radka 9500pro 128mb za 150zł:) moze poszukaj czegos podobnego?