GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie o AGP

03.12.2005
22:50
smile
[1]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

pytanie o AGP

witam :) mam pytanie: czy KAŻDA karta ze złączem AGP x8 będzie działała na płycie
głównej ze złączem AGP x4?? wiem że może to być głupie pytanie ale straciłem jakiś czas temu orientację w sprzęcie :P bo właśnie zastanawiam się nad wymianą swojego GF2 Mx400
na coś pokroju GF Fx5200- 5700

Thanks from the mountain :]

03.12.2005
22:52
smile
[2]

Kainek [ Pretorianin ]

nooo
problem bylby chyba jakbys zszedl bardziej w dol tj x2 na plycie np

03.12.2005
22:52
[3]

Isam [ Generaďż˝ ]

Tak obowiazuje komatyblinosc wsteczna >.<

EOT !!

03.12.2005
22:55
[4]

wysiu [ ]

Taaa, teoretycznie, wiec niekoniecznie.

03.12.2005
22:56
smile
[5]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

to co ten gość sobie uroił?? :|
VVVVVV

03.12.2005
22:57
[6]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

AGP 1.0 obsluguje 1x i 2x
AGP 2.0 obsluguje 2x i 4x
AGP 3.0 obsluguje 4x i 8x

sprawdz jakie masz i po klopocie

03.12.2005
22:58
[7]

hohner111 [ SORRY FOR MYSELF ]

czacha - z geforcoe fx5700 to juz minimum minimum, nie mysl nawet o 5200/5500/5600...5700 nówke Leadteka z VIVO mozna dostac za 230zł jak sie postara...

03.12.2005
23:00
[8]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

koles sie nie zna i tyle...

03.12.2005
23:00
smile
[9]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

gdzie mogę sprawdzić jakie mam AGP??
bo w BIOSie mam tylko opcję x4 x2 x1

honner---->
mi nie chodzi o zabójczą jakość- chodzi o to żeby wreszcie mieć pixel shader i móc
sobie pograć np w thiefa 3 czy shellshocka :]

03.12.2005
23:01
[10]

William_Wallace [ Konsul ]

A niekoniecznie! Ja mam plyte ktora obsluguje max x4. Kupilem kiedys Radeon 9600 SE i nie chcial dzialac, dalo si ego ustawic tylko na x8. Taki fenoomen na innych kompach dzialal. :)

03.12.2005
23:26
[11]

DEXiu [ Konsul ]

Zapewne jest tak jak mówi mcl007. Specem od sprzętu nie jestem, ale co do wypowiedzi, że obowiązuje całkowita kompatybilność wsteczna, to bym się kłócił. Owszem - kompatybilność wsteczna ale gniazd z kartami a nie kart z gniazdami, tzn. że nowsze gniazdo obsłuży starą kartę, ale odwrotnie już niekoniecznie.

04.12.2005
11:44
smile
[12]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

dobra dziś dostałem odpowiedź na mojego maila od gościa z Allegro :)
poza tym gość daje 7 dni gwarancji rozruchowej :)

04.12.2005
11:47
smile
[13]

P4CYFIK4TOR [ ]

Nie lepie zamiast serii 5 nvidii kupic np radka 9600/ XT ??

04.12.2005
12:21
smile
[14]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

no właśnie jeszcze nie wiem co kupić :P

04.12.2005
13:02
smile
[15]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

ja kupilem w piatek radka 9500pro 128mb za 150zł:) moze poszukaj czegos podobnego?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.