GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ogladaliscie "orzel wyladowal". mam pytanko.

03.12.2005
21:47
[1]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

ogladaliscie "orzel wyladowal". mam pytanko.

wiem, ze moze glupie, ale nie daje mi spokoju. ogladalem wczoraj i chyba cus mi umknelo - czemu skazali pulk. Radla (Roberta Duvalla, tego jednookiego) na pluton egzekucyjny za zdrade? co on zrobil?

04.12.2005
13:05
[2]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

nikt nie ogladal? nie wierze. up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.