
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Znalezione w necie - Bush
Mam ndzieje że nie było ->
stg+ [ Generaďż˝ ]
hehe dobre

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Proponuje założyć wątek seryjny fanów Dżordża Busza xD

Mierosisko [ Pretorianin ]
hahahahahahahaha
tedorrr [ Konsul ]
ostro tam Buszofi hasał...... ja noramlnie się już uzależniłem od tego słowa!!!

Hans87 [ Konsul ]

Kultek1 [ Pretorianin ]
Ich spiele Klavier ---> Dobre...dobre xD

Ze wsi [ Stary Wyjadacz ]
Dobre
tedorrr [ Konsul ]
kto porowadzi ten wątek? Ja mam hasacze team

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Ja go moge poprowadzić :)
tedorrr [ Konsul ]
no jak dasz rade.... rozporek. dżordż i troche Hasacze Team
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Lnk do karczmy tu sie dopisujemy:)
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
edit *tam

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]
Ehehehe :D

34io [ Konsul ]
niezłe hehe