GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hasacze cz.1

03.12.2005
20:52
[1]

tedorrr [ Konsul ]

Hasacze cz.1

Nie wiem czy to wypali :P Jest wątek co to znaczy hasacz... zrobimy drużynę hasaczy GOLa :)tylko pomysły o czym pogadamy w karczmie.. moim zdaniem ROBIMY CO CHCEMY!!! Oprócz klnienia itp. :)

03.12.2005
20:53
[2]

tedorrr [ Konsul ]

Hasacze Team

Skład:
1.tedorrr

Zapisywać się

03.12.2005
20:55
smile
[3]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Skład:
1.tedorrr
2. Ich spiele klavier

Świetny wątek -> mam nadzieje że ludki będą w nim hasać

03.12.2005
20:57
smile
[4]

tedorrr [ Konsul ]

no ty z rozporka jesteś:P ja też do tego należę ... ej słuchaj może jakaś spułka.. rozpinasz rozporek a ja hasam :D ahahaaha

03.12.2005
20:58
smile
[5]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

xD :)

03.12.2005
21:00
[6]

tedorrr [ Konsul ]

podaj mi swoje gg jak masz :P moje to 2165216


Regulamin:
1.Zasady obowiązują tu takie same jak w każdym wątku
2.Nie mówimy o religijnych sprawach...
3.Chyba to wszystko :P

03.12.2005
21:03
smile
[7]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Dobra napisze do Ciebie to pohasamy

03.12.2005
21:04
smile
[8]

Janczes [ You'll never walk alone ]

1. tedorrr
2. Ich spiele klavier
3. Janczes

Pohasajmy!!

03.12.2005
21:05
smile
[9]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

troszkę to idiotyczne... :X

03.12.2005
21:05
[10]

wysiu [ ]

Jest jakis cel tego czegos?

03.12.2005
21:06
[11]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

karas_PL -> Czemu idiotyczne? Śmieszne hasanie:) Nie podoba sie to sie nie dopisuj.

03.12.2005
21:08
[12]

tedorrr [ Konsul ]

a więc tak

Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż -

Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
Pirotechnik -
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -
-
-
-
-


Wpisywać się !

03.12.2005
21:09
smile
[13]

Regis [ ]

Super watek!

O, ja wam napsize regulamin!

1.Zasady obowiązują tu takie same jak w każdym innym wątku procz watkow: "Prosby i pytania do admina", "Prosby o zmiane stopnia" i wszystkich z kategorii "gry internetowe" :P
2.Nie mówimy o sprawach religii, polityce, ojcu Rydzyku, radiu maryja, homoseksualizmie, karze smierci, cenie ogorkow, seksie, cenie skupu zywca wolowego, koszykarskiej reprezentacji polski, wojnie w Iraku, polityce zagranicznej polski, prezydencie Francji, prezydencie Putinie, ptasiej grypie, gazetach lub czasopismach, aferze starachowickiej, edukacji seksualnej w szkolach, sld, lsd, ld, kalkulatorach graficznych, prawach czlowieka, prawach dziecka, prawie jazdy, prawicy, lewicy, reklamach Plusa, Johnym 11 Palcow i o niczym, co nie jest hasaczem!
3. Chyba to wszystko :P

03.12.2005
21:10
smile
[14]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Snajperów ma być 5, pirpechnikow 6, inzynierow 4 a wojownikow 20

03.12.2005
21:10
smile
[15]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes

Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
Pirotechnik -
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -
-
-
-
-


Wpisywać się !

03.12.2005
21:10
[16]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

edit*

Pirotechników

03.12.2005
21:11
[17]

tedorrr [ Konsul ]

pirotechników* mały błąd :P

03.12.2005
21:13
[18]

Punks Not Dead [ change my nick ]

Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes

Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)

Pirotechnik -
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -

03.12.2005
21:14
[19]

Deepdelver [ aegnor ]

moim zdaniem ROBIMY CO CHCEMY!!! Oprócz klnienia itp. :)

Proszę. Oto kleń. Złamałem regulamin. >>>

03.12.2005
21:15
[20]

tedorrr [ Konsul ]

ej no nei psuj wątka tylko się zapisuj !

03.12.2005
21:16
smile
[21]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniarz - Janczes

Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)

Pirotechnik -
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -


bo mi wstyd........

03.12.2005
21:16
[22]

olo_7 [ Konsul ]

Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes

Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Żołnierz-olo_7

Pirotechnik -
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -



mogę?

03.12.2005
21:17
[23]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

W wojsku jestem przydzielony do saperów no to mogę być tylko pirotechnikiem :).

Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes

Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)

Pirotechnik - 1. Misiolo
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -

03.12.2005
21:18
[24]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes

Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Żołnierz-olo_7

Pirotechnik - 1. Misiolo
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -

03.12.2005
21:19
[25]

olo_7 [ Konsul ]

może być tak:

Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes

Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Żołnierz-olo_7

Pirotechnik - Misiolo
Inżynier -
Wojownicy z tasakami

03.12.2005
21:19
smile
[26]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Wspaniale:) Hasać tak dalej

03.12.2005
21:19
[27]

tedorrr [ Konsul ]

POPRAWKA!

Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes

Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)

Pirotechnik -
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -


Połączmy nasze moce, zabijmy tych którzy nie lubią HASACZY !

03.12.2005
21:23
[28]

tedorrr [ Konsul ]

TO KOPIOWAĆ !!!

Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes

Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Żołnierz-
1.olo_7
2.
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

03.12.2005
21:24
[29]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

dobra ja moge byc Pirotechnikiem :D

03.12.2005
21:26
[30]

tedorrr [ Konsul ]

wpisz się !

03.12.2005
21:28
smile
[31]

Jamkonorek [ Konsul ]

Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes

Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

03.12.2005
21:30
[32]

loosiek [ Kanonier ]

Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes

Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

To ja se bede INŻINYR

03.12.2005
21:31
[33]

tedorrr [ Konsul ]

Patrzcie.. troche banalne ale jest ! Proszę jakiegoś grafika który zrobi to pięknie !

03.12.2005
21:35
[34]

tedorrr [ Konsul ]

Ma byćwojownicy hasacze a nie anty hasacze !! więc to kopiujcie !!!


Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes

Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.

03.12.2005
21:37
[35]

tedorrr [ Konsul ]

Zmieniam ilość wojowników z tasakiem na 5!!!


Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes

Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.
3.
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.


Zapraszam na kucharza :)

03.12.2005
21:44
[36]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka

Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.
3.
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.

Zarobki:

- Kucharz - 1500$ miesiecznie
- Sprzątaczka - 800$ miesiecznie
- Barman - 1000$ miesiecznie
- Ochorniaż - 700$ miesiecznie
- Kelnerka - 1000$

Zapraszamy na posady:)

03.12.2005
21:50
[37]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Hej super esktra komiks o bochaterskim hasaczu, macie haśnijcie w link:

03.12.2005
21:52
[38]

tedorrr [ Konsul ]

Jak ten wątek upadnie dam drugą część która będzię nazywać się : HasaczeTeam, czyli Hasaj z nami Hasaczami


MOTTO DZISIEJSZEGO HASACZA - Hasaj z GOLymi Hasaczami

03.12.2005
22:01
smile
[39]

loosiek [ Kanonier ]

takie se oto logo zrobilem na poczekaniu , wiem ze denne ale ....

03.12.2005
22:03
smile
[40]

Gaara [ Generaďż˝ ]

moge logo zrobić:P a napis ma być "Hasacze" czy "Hasacze Team" ??

03.12.2005
22:04
[41]

tedorrr [ Konsul ]

Oczywiście że możesz!!! Ej zapisz się jako grafik... przekopiuj liste pod kucharzem weż Grafik daj nick i zarabiasz 2500$ na miesoc

03.12.2005
22:09
[42]

tedorrr [ Konsul ]

Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara

Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.
3.
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.

Zarobki:

- Kucharz - 1500$ miesiecznie
- Sprzątaczka - 800$ miesiecznie
- Barman - 1000$ miesiecznie
- Ochorniaż - 700$ miesiecznie
- Kelnerka - 1000$
-Grafici - 2500$

03.12.2005
22:10
[43]

tedorrr [ Konsul ]

Prośba do grafików -Na obrazku musi być- Ogórek,Napis(Hasacze Team) oraz Hasacz

03.12.2005
22:12
smile
[44]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka

Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3.
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.

Zarobki:

- Kucharz - 1500$ miesiecznie
- Sprzątaczka - 800$ miesiecznie
- Barman - 1000$ miesiecznie
- Ochorniaż - 700$ miesiecznie
- Kelnerka - 1000$

03.12.2005
22:12
[45]

J_A_C_K [ Konsul ]

Czym powinno być współżycie seksualne?

Treści "rubryk" takich czasopism jak "Bravo", "Popcorn" czy "Dziewczyna", całkowicie negują naukę Jezusa Chrystusa. Fałszują prawdę o ludzkiej płciowości twierdząc, że najważniejsza jest przyjemność seksualna.

Natomiast Jezus Chrystus objawia, że to sam Bóg jest Miłością, i tylko ta Miłość jest jedynym sensem i celem naszego życia. Skoro największą wartością jest Bóg - Miłość, wobec tego wszystkie inne wartości powinny być jej podporządkowane - również ta wartość, jaką jest przyjemność seksualna.

Jaka jest więc prawda o ludzkiej płciowości?

W zamiarach Stwórcy współżycie seksualne zawsze powinno być wyrazem miłości ale - niestety - z winy człowieka może ono również wyrażać egoizm. Kochający nas Bóg dał nam VI i IX przykazanie oraz zasady moralne, aby bronić wolność serca i godność człowieka przed tym strasznym zniewoleniem, jakim jest egoizm i uzależnienie od przyjemności seksualnej . Człowiek uzależniony od tych doznań nie potrafi kochać i traktuje seks tylko pod kątem przyjemności, zapominając o tym, że z płciowością wiąże się zdolność do przekazywania życia i tworzenia więzów miłości i przyjaźni.

Dlaczego współżycie seksualne może być wyrazem miłości tylko w sakramencie małżeństwa?

Dlatego, że tylko w małżeństwie stosunek seksualny może wyrazić autentyczną miłość, czyli bezwarunkowe, całkowite i na zawsze, oddanie się drugiej osobie. Tylko w sakramencie małżeństwa stosunek seksualny jest znakiem prawdy o miłości. Jaka to jest prawda? Jaką prawdę po winien wyrażać stosunek seksualny? Oddajmy głos ekspertom. Kto może być ekspertem w tej dziedzinie? Tylko ci, którzy się wzajemnie kochają: mężczyzna i kobieta.

Wyobraźmy sobie, że para zakochanych wyraża wzajemną miłość po raz pierwszy w życiu poprzez seksualne współżycie. Jeżeli zrozumiemy, co się tam dokonuje, dopiero wtedy zobaczymy we właściwym świetle rolę i znaczenie seksu.

Zapytajmy najpierw dziewczynę, co ona mówi do chłopca, którego kocha?

- Patrz, to, co się między nami dokonało, zmieniło całe moje życie.

To było więcej aniżeli doświadczenie przyjemności. Od tego momentu jestem inną osobą. Od tego momentu inaczej doświadczam siebie, inaczej będę patrzyła na ciebie i na każdego mężczyznę. To jest całkowita i trwała zmiana, której we mnie dokonałeś. Oddając się tobie, dałam ci nie tyłko moje ciało, ale siebie samą, moją osobę, i to oddałam ci się całkowicie i na zawsze, ponieważ na zawsze kocham ciebie. I chcę, abyś wiedział, że jestem bardzo z tego powodu szczęśliwa.

A teraz posłuchajmy, co by powiedział chłopiec.

- Nie myśl, że to, co między nami się dokonało, było dla mnie tylko doświadczeniem ekstatycznej przyjemności. Tak było, ale dokonało się tam też coś o wiele głębszego, aniżeli sama przyjemność. To ja oddałem się tobie na zawsze, oddałem samego siebie, moje życie, bo kocham ciebie na zawsze. Jestem szczęśliwy, że pozwoliłaś mi oddać całą moją osobę w darze miłości tobie, że pozwoliłaś mi wziąć odpowiedzialność za ciebie oraz za dziecko - owoc naszej i Boskiej miłości.

Po tym obrazowym opisie lepiej można zrozumieć, że stosunek seksualny tylko wtedy jest znakiem miłości, jeżeli wyraża całkowite i wzajemne, osobowe oddanie się na zawsze, z wzięciem pełnej odpowiedzialności za kochana osobę i za dzieci, które mogą się zrodzić z tego związku. Jest to możliwe tylko w sakramencie małżeństwa, czyli w zjednoczeniu z miłością Chrystusa. Bo tylko Chrystus jest źródłem miłości silniejszej niż śmierć i potężniejszej niż ciemność grzechu.

Mówiąc o prawdzie, jaką powinien wyrażać stosunek seksualny, nie można zapominać o tym, że wyrazem miłości jest także powstrzymywanie się od współżycia płciowego. Kto tej umiejętności nie posiadł, nie potrafi kochać, ponieważ dla niego najważniejszą sprawą jest zaspokojenie własnej seksualnej potrzeby, a nie troska o dobro swojego partnera czy partnerki.

Uzależnienie od przyjemności seksualnej i uważanie jej za największą wartość sprawia, że człowiek staje się niezdolny do bezinteresownego daru z siebie i traktuje drugiego człowieka tylko jako przedmiot wyżycia seksualnego.Uzależnienie od seksu jest więc głównym powodem frustracji i dramatu w pożyciu małżeńskim. Najnowsze badania potwierdzają, że z tego powodu około 2/3 kobiet jest głęboko sfrustrowanych swoim pożyciem małżeńskim.

Z tego zniewolenia przez egoizm może wyzwolić tylko miłość Chrystusa.

Czy wierzysz Chrystusowi, że każde w pełni świadome i dobrowolne prowokowanie przyjemności seksualnej poprzez cudzołóstwo, współżycie przed ślubem, pornografią, samogwałt, traktowanie współmałżonka jako przedmiotu, pogłębia egoizm i niszczy w człowieku zdolność do miłości?

Czy masz świadomość i wierzysz w to, co mówi do ciebie Chrystus w Piśmie Świętym: "Nie powołał nas Bóg do nieczystości, ale do świętości. A więc kto to odrzuca, nie człowieka odrzuca lecz Boga, który przecież daje nam swego Ducha Świętego" (1 Tes 4, 7-8).

Kto jest dla ciebie większym autorytetem - Chrystus, czy też ci wszyscy, którzy odrzucają Jego naukę?

Grzechy nieczyste mogą doprowadzić do śmierci wiecznej. Przypomniała o tym Matka Boża w Fatimie. Powiedziała wtedy, że "grzechami, które najwięcej ludzi wtrącają dopiekła są grzechy nieczystości cielesnej". Piekło jest brakiem miłości. Egoizm wprowadza więc człowieka w rzeczywistość piekła.

O. Karol Meissner. słynny polski zakonnik i lekarz seksuolog, w jednej ze swoich wypowiedzi stwierdził, że niespokojne zafascynowanie seksem doprowadza do autoerotyzmu. To jest początek bolesnej frustracji. Potem dziewczyna będzie gorzko przeżywać swój "pierwszy raz". "Bravo" może sobie opisywać "pierwszy raz" i robić z tego nabożeństwo, ale te dziewczyny, z którymi udało mi się szczerze porozmawiać, zawsze przeżywają "pierwszy raz" jako osobistą klęskę. Mogą się do tego nie przyznawać, mogą udowadniać sobie i innym, że to przyjemność, ale jakiś system wartości się zawalił.

Gdybyś już był w stanie nałogowego uzależnienia od seksualnych przyjemności to pamiętaj, że tylko Jezus Chrystus może uwolnić cię z niewoli tego grzechu. Gdy uwierzysz, że On jest w tobie naprawdę zakochany i rozpoczniesz żyć według wymagań Ewangelii - dopiero wtedy wejdziesz na stromą drogę prowadzącą na najwyższy szczyt świata jakim jest Miłość. Jezus zaprasza wszystkich do przyłączenia się do Jego rewolucji miłości. Szczególne zaproszenie kieruje do tych, którzy są na samym dnie uzależnienia. "Nie lękajcie się miłości, która stawia wymagania. Właśnie te wymagania są zdolne uczynić waszą miłość prawdziwą miłością" (Jan Paweł II).

Jezus czeka na Ciebie w konfesjonale, aby Cię zanurzyć w oceanie Swojego Miłosierdzia. On zawsze kocha, uzdrawia i uwalnia z największych zniewoleń. Całym sercem zaufaj Mu i idź do spowiedzi, a kiedy przyjmiesz Go w Komunii św. oddaj Mu siebie odmawiając następującą modlitwę:

Panie Jezu, dziękuję Ci za Twoją miłość. Za to, że dla Ciebie nie ma ludzi zbyt brudnych, grzesznych i poranionych. Oddaję Ci, Panie, moją pamięć, rozum i ciało razem z moją płciowością, wszystko, czym jestem, i co posiadam. Pragnę w ten sposób oddać się całkowicie do Twojej dyspozycji, abyś uczył mnie coraz pełniej kochać, abym codziennie był otwarty na Twoje działanie. Postanawiam i przyrzekam codziennie modlić się, czytać przynajmniej mały fragment Pisma Świętego, regularnie przystępować do sakramentu pokuty i jak najczęściej przyjmować, Eucharystię. A także żyć według zasad ABC Społecznej Krucjaty Miłości. Postanawiam również zdobywać umiejętność kontrolowania swojego popędu seksualnego. W tym celu postanawiam powstrzymać się od współżycia seksualnego do czasu zawarcia sakramentu małżeństwa, nigdy nie kupować i nie czytać demoralizujących czasopism, oraz nie oglądać filmów o treściach pornograficznych. Panie, proszę Cię, ucz mnie tak żyć i postępować, aby w moim życiu najważniejsza była miłość. Maryjo, Matko moja, prowadź mnie drogami wiary do samego źródła Miłości, do Jezusa, abym zawsze tylko Jemu ufał (ufała) i wierzył (wierzyła). Amen.

Ten akt oddania można ponawiać w czasie codziennej modlitwy. Dziękujemy Warn za wspaniałe świadectwa, które będziemy publikowali w miarę naszych możliwości. Jezus pragnie byście dzielili się z innym swoim skarbem wiary, historią klęsk i zwycięstw na drodze duchowej wspinaczki na szczyty Miłości.

Pamiętamy o Was w naszej codziennej modlitwie i polecamy się Waszej pamięci


ks. M. Piotrowski

03.12.2005
22:13
[46]

VmacV [ Konsul ]

Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara

Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.
3.
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.

Zarobki:

- Kucharz - 1500$ miesiecznie
- Sprzątaczka - 800$ miesiecznie
- Barman - 1000$ miesiecznie
- Ochorniaż - 700$ miesiecznie
- Kelnerka - 1000$
-Grafici - 2500$

03.12.2005
22:13
[47]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

J_A_C_K -> Co to ma do hasaczy?

03.12.2005
22:15
smile
[48]

loosiek [ Kanonier ]

ks. M. Piotrowski Też zapewne jest hasaczem :);)

03.12.2005
22:16
smile
[49]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara

Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3.
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.

Zarobki:

- Kucharz - 1500$ miesiecznie
- Sprzątaczka - 800$ miesiecznie
- Barman - 1000$ miesiecznie
- Ochorniaż - 700$ miesiecznie
- Kelnerka - 1000$
-Grafici - 2500$

03.12.2005
22:16
[50]

J_A_C_K [ Konsul ]

Ich spiele Klavier --> Musisz odwołać się do toposu ekstremalnego seksu w literaturze francuskiej późnego średniowiecza.

03.12.2005
22:17
[51]

tedorrr [ Konsul ]

To ja :)

03.12.2005
22:18
[52]

Gaara [ Generaďż˝ ]

zrobiłem logo :P

03.12.2005
22:19
[53]

tedorrr [ Konsul ]

sorka fota sie nie dała

03.12.2005
22:19
smile
[54]

Gaara [ Generaďż˝ ]

podoba się wam:>

03.12.2005
22:20
[55]

tedorrr [ Konsul ]

GARA!!! super!!! dostajesz 500$ :)

03.12.2005
22:21
smile
[56]

Gaara [ Generaďż˝ ]

Gaara - pisze się przez 2 a :D:D:D

03.12.2005
22:22
[57]

tedorrr [ Konsul ]

u góry napis Hasaj z nami Hasaczami


I w prawym górnym rogu (tak jak np. znaczek TVN) taki mały ogórek :P


Da się zrobić?

03.12.2005
22:22
smile
[58]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Gaara -> genialne logo:))

03.12.2005
22:24
[59]

J_A_C_K [ Konsul ]

Zapomniałem, nie ma prawdziwej karczmy bez tego.

Lista osób niemile widzianych:
- J_A_C_K

03.12.2005
22:24
[60]

Gaara [ Generaďż˝ ]

tedorrr -> to do mnie?

03.12.2005
22:25
[61]

tedorrr [ Konsul ]

daje do regulaminu puntk taki : Jeśli ci karczma nie pasi nie odzywaj się !

03.12.2005
22:25
[62]

tedorrr [ Konsul ]

tak

03.12.2005
22:28
[63]

Kyahn [ Kibic ]

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi hasaczami?
Co to w ogóle jest i skąd się wzięło, a i przede wszystkim po co?

03.12.2005
22:28
[64]

tedorrr [ Konsul ]

HASAJ Z NAMI GOLasami !!!

03.12.2005
22:29
[65]

tedorrr [ Konsul ]

Był taki wątek co to jest hasacz... ja wpadłem na pomysł, że stworzę Hasacze Team !!! no i jest !!! nie pytaj się o co chodzi tylko się zapisuj !!

03.12.2005
22:30
[66]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Po prostu hasaj a na dzień dobry masz link wprowadzający:

03.12.2005
22:38
[67]

tedorrr [ Konsul ]

Słabo coś hasacie... jutro napewno będzię lepiej :)

03.12.2005
22:39
[68]

Gaara [ Generaďż˝ ]

jest nowe logo :P

03.12.2005
22:41
[69]

tedorrr [ Konsul ]

Super logo !!! Dostajesz 1500$ :D !!!

03.12.2005
22:42
[70]

Kyahn [ Kibic ]

Ale gówno, tragedia.
Wam to się chyba już naprawde nudzi i nie macie normalnych pomysłów, że zakładacie karczmę
o małym zielonym przeklinającym robaczku, którego pewnie stworzył jakiś oszołom.
Myślałem, że to coś ciekawego, ale jak widać nieźle się pomyliłem.
Za stary jestem na takie idiotyzmy.

03.12.2005
22:44
smile
[71]

tedorrr [ Konsul ]

Regulamin czytaj !!! Nie pasi Ci karczma więc nie pisz!!!

Jakoś niektórym to humor porawiło ... OCHRONIAŻ dawaj go.. a właśnie ja jestem wojownikiem z tasakiem... zaraz Ci łeb obetnę

03.12.2005
22:44
smile
[72]

Mierosisko [ Pretorianin ]

Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara

Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3. MIEROSISKO
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.

03.12.2005
22:47
smile
[73]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara

Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3. MIEROSISKO
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2. Ich spiele Klavier
3.
4.
5.

Pomogę Ci tedorrr, już biore swój tasak, ŚCIĄĆ MU GŁOWE!!

03.12.2005
22:49
[74]

tedorrr [ Konsul ]

Nowego snajpera mamy !!! Ściągnij tego kolesia co ma coś do nas ! Ma nick Kyahn ... celuj w głowę .. :)

03.12.2005
22:52
smile
[75]

Mierosisko [ Pretorianin ]

sciongam go ze snajperki :p w głowe :P

03.12.2005
22:52
[76]

tedorrr [ Konsul ]

---(00)--->

Ale dostał :P

Ja o 23:00 kończę... hasujcie dalej... walczcie o prawo Hasaczy !!!

03.12.2005
22:53
[77]

zylla [ Dezerter ]

Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara

Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3. MIEROSISKO
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2. Zylla
3.
4.
5.

03.12.2005
22:53
[78]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Brawo, pierwsza misja udana:) Walczmy o nasze prawo... Hasajmy dalej:))

03.12.2005
22:54
[79]

zylla [ Dezerter ]

poprawka =D

Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara

Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3. MIEROSISKO
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2. Ich spiele Klavier
3.Zylla
4.
5.

03.12.2005
22:54
smile
[80]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Ej Zylla nie bądz żyła kopiuj całą liste

03.12.2005
22:55
[81]

tedorrr [ Konsul ]

Jutro Hasacze mamy tening Hasania w lesie !!! Każdy bierze potrzebny ekwpipunek: Pirotechnicy dynamoty, Inżynierowie miny, Wojownicy tasaki, snajperzy awp,żołnierze kałachy. Każdy ma latarkę. PAMIĘTAJCIE JUTRO HASAMY W BUSZU PANA ZBIGNIEWA... ( no chyba wicie gdzie ten busz się znajduję)

03.12.2005
22:56
[82]

Mierosisko [ Pretorianin ]

chyba nie dżordża :P

03.12.2005
22:57
smile
[83]

Mierosisko [ Pretorianin ]

znaczy ten busz zbigniewa nie u dżordża :P

03.12.2005
22:58
[84]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

No ja jakoś trafie, dobrze że trening organizujesz, Wreszcie się wyhasam:))

03.12.2005
22:58
smile
[85]

tedorrr [ Konsul ]

no ten busz... osłania latarnie morską !!

03.12.2005
23:02
smile
[86]

Gaara [ Generaďż˝ ]

ja tam wogóle niewiem coto są te hasacze a jakbym wiedział to bym mógł gierke zrobić ;)

03.12.2005
23:04
[87]

tedorrr [ Konsul ]

hm... wejdź na nasza strona i tam są hasaczę ... Taki zie;pny ogórek albo cuś...


A na temat gry mam pomysł:
1.Pancerfast
2.Z tego pancerfasta są wywalane małe hasacze
3.hasacze lecą w ludzi :)

03.12.2005
23:14
[88]

tedorrr [ Konsul ]

Nasz hymn:

My sachacze, my ogórki nieczego się nie boimy
Bo tedorrr, nasz dowódca niszczy wszystkich hasaczo-bójców
Ale jego drużyna, bardzo mu pomaga
Bo jest wspaniała i shaczała
Ref. Marsz Marsz Hasacze, zasuwać po drewno, bo zamrzniemy z zimna i przegramy wojne :|


Trochę zwalone :p kto ma inny pomysł... Rytm musi być pod nasz prawdziwy hymn :P

A teraz coś innego

Tedorrr:Dalej hasacze wódke pić
Wy: Bo musimy jakoś żyć
Tedorrr: Dalej hasacze hasac hej
Wy: Bo hasanie jest OK

03.12.2005
23:18
smile
[89]

Gaara [ Generaďż˝ ]

"My sachacze, my ogórki(...)"

a nie hasacze :>

03.12.2005
23:24
smile
[90]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Dobra ja hasam do mojego łóżka xD Do jutrzejszego hasania

03.12.2005
23:25
[91]

tedorrr [ Konsul ]

Jutro zrobię nową część nie będzię takiego bałaganu :P

03.12.2005
23:28
smile
[92]

OzOr [ Wrocław ]

Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman - OzOr
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara

Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3. MIEROSISKO
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2. Ich spiele Klavier
3.Zylla
4.
5.


HaSaCzE RuzlezzZ:P

03.12.2005
23:30
smile
[93]

Gaara [ Generaďż˝ ]

a ja chyba też zaraz se pochasam do łóżka ale najpierw musze se posprzątać w pokoju :D w poniedziałek chyba gre zrobie bo niewiem czy jutro będę na necie :P

04.12.2005
08:03
[94]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Siemka, już wyhasałem z łóżka, jest tu ktoś oprócz mnie:))?

04.12.2005
08:40
[95]

tedorrr [ Konsul ]

Witam hasaczy... o wychodzę o 9:00 a później będę o 11:00 :) Barman podaj piwo hasaczowe :)

04.12.2005
08:45
[96]

tedorrr [ Konsul ]

Niech wątek opadnie już nic nie piszczie!! i 11:00 zrobię drugą część itp :)

04.12.2005
09:44
smile
[97]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]


Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman - OzOr
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara

Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3. MIEROSISKO
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3. karas_PL
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2. Ich spiele Klavier
3.Zylla
4.
5.

dopisałem się do pirotechnikow

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-04 09:43:29]

04.12.2005
09:53
smile
[98]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Kolejny wątek z serii elo ziomy? ;)

04.12.2005
13:55
smile
[99]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

A ja pohasam na miacho :D

04.12.2005
14:05
[100]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Żadnego zdjęcia hasacza w wątku? :| zdziwiony jestem...

04.12.2005
14:17
[101]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

Nowa częśc:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4486905&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.