tedorrr [ Konsul ]
Hasacze cz.1
Nie wiem czy to wypali :P Jest wątek co to znaczy hasacz... zrobimy drużynę hasaczy GOLa :)tylko pomysły o czym pogadamy w karczmie.. moim zdaniem ROBIMY CO CHCEMY!!! Oprócz klnienia itp. :)
tedorrr [ Konsul ]
Hasacze Team
Skład:
1.tedorrr
Zapisywać się

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Skład:
1.tedorrr
2. Ich spiele klavier
Świetny wątek -> mam nadzieje że ludki będą w nim hasać

tedorrr [ Konsul ]
no ty z rozporka jesteś:P ja też do tego należę ... ej słuchaj może jakaś spułka.. rozpinasz rozporek a ja hasam :D ahahaaha

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
xD :)
tedorrr [ Konsul ]
podaj mi swoje gg jak masz :P moje to 2165216
Regulamin:
1.Zasady obowiązują tu takie same jak w każdym wątku
2.Nie mówimy o religijnych sprawach...
3.Chyba to wszystko :P

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Dobra napisze do Ciebie to pohasamy

Janczes [ You'll never walk alone ]
1. tedorrr
2. Ich spiele klavier
3. Janczes
Pohasajmy!!

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
troszkę to idiotyczne... :X
wysiu [ ]
Jest jakis cel tego czegos?
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
karas_PL -> Czemu idiotyczne? Śmieszne hasanie:) Nie podoba sie to sie nie dopisuj.
tedorrr [ Konsul ]
a więc tak
Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż -
Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
Pirotechnik -
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -
-
-
-
-
Wpisywać się !

Regis [ ]
Super watek!
O, ja wam napsize regulamin!
1.Zasady obowiązują tu takie same jak w każdym innym wątku procz watkow: "Prosby i pytania do admina", "Prosby o zmiane stopnia" i wszystkich z kategorii "gry internetowe" :P
2.Nie mówimy o sprawach religii, polityce, ojcu Rydzyku, radiu maryja, homoseksualizmie, karze smierci, cenie ogorkow, seksie, cenie skupu zywca wolowego, koszykarskiej reprezentacji polski, wojnie w Iraku, polityce zagranicznej polski, prezydencie Francji, prezydencie Putinie, ptasiej grypie, gazetach lub czasopismach, aferze starachowickiej, edukacji seksualnej w szkolach, sld, lsd, ld, kalkulatorach graficznych, prawach czlowieka, prawach dziecka, prawie jazdy, prawicy, lewicy, reklamach Plusa, Johnym 11 Palcow i o niczym, co nie jest hasaczem!
3. Chyba to wszystko :P

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Snajperów ma być 5, pirpechnikow 6, inzynierow 4 a wojownikow 20

Janczes [ You'll never walk alone ]
Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
Pirotechnik -
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -
-
-
-
-
Wpisywać się !
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
edit*
Pirotechników
tedorrr [ Konsul ]
pirotechników* mały błąd :P
Punks Not Dead [ change my nick ]
Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Pirotechnik -
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -
Deepdelver [ aegnor ]
moim zdaniem ROBIMY CO CHCEMY!!! Oprócz klnienia itp. :)
Proszę. Oto kleń. Złamałem regulamin. >>>
tedorrr [ Konsul ]
ej no nei psuj wątka tylko się zapisuj !

Janczes [ You'll never walk alone ]
Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniarz - Janczes
Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Pirotechnik -
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -
bo mi wstyd........
olo_7 [ Konsul ]
Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Żołnierz-olo_7
Pirotechnik -
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -
mogę?
Misiolo [ Generaďż˝ ]
W wojsku jestem przydzielony do saperów no to mogę być tylko pirotechnikiem :).
Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Pirotechnik - 1. Misiolo
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -
Misiolo [ Generaďż˝ ]
Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Żołnierz-olo_7
Pirotechnik - 1. Misiolo
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -
olo_7 [ Konsul ]
może być tak:
Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Żołnierz-olo_7
Pirotechnik - Misiolo
Inżynier -
Wojownicy z tasakami

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Wspaniale:) Hasać tak dalej
tedorrr [ Konsul ]
POPRAWKA!
Dyrektor - Tedorrr[ja]
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Pirotechnik -
Inżynier -
Wojownicy z tasakami -
Połączmy nasze moce, zabijmy tych którzy nie lubią HASACZY !
tedorrr [ Konsul ]
TO KOPIOWAĆ !!!
Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Żołnierz-
1.olo_7
2.
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
dobra ja moge byc Pirotechnikiem :D
tedorrr [ Konsul ]
wpisz się !

Jamkonorek [ Konsul ]
Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
loosiek [ Kanonier ]
Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Anty-Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
To ja se bede INŻINYR
tedorrr [ Konsul ]
Patrzcie.. troche banalne ale jest ! Proszę jakiegoś grafika który zrobi to pięknie !
tedorrr [ Konsul ]
Ma byćwojownicy hasacze a nie anty hasacze !! więc to kopiujcie !!!
Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
tedorrr [ Konsul ]
Zmieniam ilość wojowników z tasakiem na 5!!!
Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.
3.
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.
Zapraszam na kucharza :)
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka
Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.
3.
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.
Zarobki:
- Kucharz - 1500$ miesiecznie
- Sprzątaczka - 800$ miesiecznie
- Barman - 1000$ miesiecznie
- Ochorniaż - 700$ miesiecznie
- Kelnerka - 1000$
Zapraszamy na posady:)
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Hej super esktra komiks o bochaterskim hasaczu, macie haśnijcie w link:
tedorrr [ Konsul ]
Jak ten wątek upadnie dam drugą część która będzię nazywać się : HasaczeTeam, czyli Hasaj z nami Hasaczami
MOTTO DZISIEJSZEGO HASACZA - Hasaj z GOLymi Hasaczami

loosiek [ Kanonier ]
takie se oto logo zrobilem na poczekaniu , wiem ze denne ale ....

Gaara [ Generaďż˝ ]
moge logo zrobić:P a napis ma być "Hasacze" czy "Hasacze Team" ??
tedorrr [ Konsul ]
Oczywiście że możesz!!! Ej zapisz się jako grafik... przekopiuj liste pod kucharzem weż Grafik daj nick i zarabiasz 2500$ na miesoc
tedorrr [ Konsul ]
Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara
Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.
3.
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.
Zarobki:
- Kucharz - 1500$ miesiecznie
- Sprzątaczka - 800$ miesiecznie
- Barman - 1000$ miesiecznie
- Ochorniaż - 700$ miesiecznie
- Kelnerka - 1000$
-Grafici - 2500$
tedorrr [ Konsul ]
Prośba do grafików -Na obrazku musi być- Ogórek,Napis(Hasacze Team) oraz Hasacz

oooololo [ d0b3rmAn!? ]
Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka
Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3.
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2.
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.
Zarobki:
- Kucharz - 1500$ miesiecznie
- Sprzątaczka - 800$ miesiecznie
- Barman - 1000$ miesiecznie
- Ochorniaż - 700$ miesiecznie
- Kelnerka - 1000$
J_A_C_K [ Konsul ]
Czym powinno być współżycie seksualne?
Treści "rubryk" takich czasopism jak "Bravo", "Popcorn" czy "Dziewczyna", całkowicie negują naukę Jezusa Chrystusa. Fałszują prawdę o ludzkiej płciowości twierdząc, że najważniejsza jest przyjemność seksualna.
Natomiast Jezus Chrystus objawia, że to sam Bóg jest Miłością, i tylko ta Miłość jest jedynym sensem i celem naszego życia. Skoro największą wartością jest Bóg - Miłość, wobec tego wszystkie inne wartości powinny być jej podporządkowane - również ta wartość, jaką jest przyjemność seksualna.
Jaka jest więc prawda o ludzkiej płciowości?
W zamiarach Stwórcy współżycie seksualne zawsze powinno być wyrazem miłości ale - niestety - z winy człowieka może ono również wyrażać egoizm. Kochający nas Bóg dał nam VI i IX przykazanie oraz zasady moralne, aby bronić wolność serca i godność człowieka przed tym strasznym zniewoleniem, jakim jest egoizm i uzależnienie od przyjemności seksualnej . Człowiek uzależniony od tych doznań nie potrafi kochać i traktuje seks tylko pod kątem przyjemności, zapominając o tym, że z płciowością wiąże się zdolność do przekazywania życia i tworzenia więzów miłości i przyjaźni.
Dlaczego współżycie seksualne może być wyrazem miłości tylko w sakramencie małżeństwa?
Dlatego, że tylko w małżeństwie stosunek seksualny może wyrazić autentyczną miłość, czyli bezwarunkowe, całkowite i na zawsze, oddanie się drugiej osobie. Tylko w sakramencie małżeństwa stosunek seksualny jest znakiem prawdy o miłości. Jaka to jest prawda? Jaką prawdę po winien wyrażać stosunek seksualny? Oddajmy głos ekspertom. Kto może być ekspertem w tej dziedzinie? Tylko ci, którzy się wzajemnie kochają: mężczyzna i kobieta.
Wyobraźmy sobie, że para zakochanych wyraża wzajemną miłość po raz pierwszy w życiu poprzez seksualne współżycie. Jeżeli zrozumiemy, co się tam dokonuje, dopiero wtedy zobaczymy we właściwym świetle rolę i znaczenie seksu.
Zapytajmy najpierw dziewczynę, co ona mówi do chłopca, którego kocha?
- Patrz, to, co się między nami dokonało, zmieniło całe moje życie.
To było więcej aniżeli doświadczenie przyjemności. Od tego momentu jestem inną osobą. Od tego momentu inaczej doświadczam siebie, inaczej będę patrzyła na ciebie i na każdego mężczyznę. To jest całkowita i trwała zmiana, której we mnie dokonałeś. Oddając się tobie, dałam ci nie tyłko moje ciało, ale siebie samą, moją osobę, i to oddałam ci się całkowicie i na zawsze, ponieważ na zawsze kocham ciebie. I chcę, abyś wiedział, że jestem bardzo z tego powodu szczęśliwa.
A teraz posłuchajmy, co by powiedział chłopiec.
- Nie myśl, że to, co między nami się dokonało, było dla mnie tylko doświadczeniem ekstatycznej przyjemności. Tak było, ale dokonało się tam też coś o wiele głębszego, aniżeli sama przyjemność. To ja oddałem się tobie na zawsze, oddałem samego siebie, moje życie, bo kocham ciebie na zawsze. Jestem szczęśliwy, że pozwoliłaś mi oddać całą moją osobę w darze miłości tobie, że pozwoliłaś mi wziąć odpowiedzialność za ciebie oraz za dziecko - owoc naszej i Boskiej miłości.
Po tym obrazowym opisie lepiej można zrozumieć, że stosunek seksualny tylko wtedy jest znakiem miłości, jeżeli wyraża całkowite i wzajemne, osobowe oddanie się na zawsze, z wzięciem pełnej odpowiedzialności za kochana osobę i za dzieci, które mogą się zrodzić z tego związku. Jest to możliwe tylko w sakramencie małżeństwa, czyli w zjednoczeniu z miłością Chrystusa. Bo tylko Chrystus jest źródłem miłości silniejszej niż śmierć i potężniejszej niż ciemność grzechu.
Mówiąc o prawdzie, jaką powinien wyrażać stosunek seksualny, nie można zapominać o tym, że wyrazem miłości jest także powstrzymywanie się od współżycia płciowego. Kto tej umiejętności nie posiadł, nie potrafi kochać, ponieważ dla niego najważniejszą sprawą jest zaspokojenie własnej seksualnej potrzeby, a nie troska o dobro swojego partnera czy partnerki.
Uzależnienie od przyjemności seksualnej i uważanie jej za największą wartość sprawia, że człowiek staje się niezdolny do bezinteresownego daru z siebie i traktuje drugiego człowieka tylko jako przedmiot wyżycia seksualnego.Uzależnienie od seksu jest więc głównym powodem frustracji i dramatu w pożyciu małżeńskim. Najnowsze badania potwierdzają, że z tego powodu około 2/3 kobiet jest głęboko sfrustrowanych swoim pożyciem małżeńskim.
Z tego zniewolenia przez egoizm może wyzwolić tylko miłość Chrystusa.
Czy wierzysz Chrystusowi, że każde w pełni świadome i dobrowolne prowokowanie przyjemności seksualnej poprzez cudzołóstwo, współżycie przed ślubem, pornografią, samogwałt, traktowanie współmałżonka jako przedmiotu, pogłębia egoizm i niszczy w człowieku zdolność do miłości?
Czy masz świadomość i wierzysz w to, co mówi do ciebie Chrystus w Piśmie Świętym: "Nie powołał nas Bóg do nieczystości, ale do świętości. A więc kto to odrzuca, nie człowieka odrzuca lecz Boga, który przecież daje nam swego Ducha Świętego" (1 Tes 4, 7-8).
Kto jest dla ciebie większym autorytetem - Chrystus, czy też ci wszyscy, którzy odrzucają Jego naukę?
Grzechy nieczyste mogą doprowadzić do śmierci wiecznej. Przypomniała o tym Matka Boża w Fatimie. Powiedziała wtedy, że "grzechami, które najwięcej ludzi wtrącają dopiekła są grzechy nieczystości cielesnej". Piekło jest brakiem miłości. Egoizm wprowadza więc człowieka w rzeczywistość piekła.
O. Karol Meissner. słynny polski zakonnik i lekarz seksuolog, w jednej ze swoich wypowiedzi stwierdził, że niespokojne zafascynowanie seksem doprowadza do autoerotyzmu. To jest początek bolesnej frustracji. Potem dziewczyna będzie gorzko przeżywać swój "pierwszy raz". "Bravo" może sobie opisywać "pierwszy raz" i robić z tego nabożeństwo, ale te dziewczyny, z którymi udało mi się szczerze porozmawiać, zawsze przeżywają "pierwszy raz" jako osobistą klęskę. Mogą się do tego nie przyznawać, mogą udowadniać sobie i innym, że to przyjemność, ale jakiś system wartości się zawalił.
Gdybyś już był w stanie nałogowego uzależnienia od seksualnych przyjemności to pamiętaj, że tylko Jezus Chrystus może uwolnić cię z niewoli tego grzechu. Gdy uwierzysz, że On jest w tobie naprawdę zakochany i rozpoczniesz żyć według wymagań Ewangelii - dopiero wtedy wejdziesz na stromą drogę prowadzącą na najwyższy szczyt świata jakim jest Miłość. Jezus zaprasza wszystkich do przyłączenia się do Jego rewolucji miłości. Szczególne zaproszenie kieruje do tych, którzy są na samym dnie uzależnienia. "Nie lękajcie się miłości, która stawia wymagania. Właśnie te wymagania są zdolne uczynić waszą miłość prawdziwą miłością" (Jan Paweł II).
Jezus czeka na Ciebie w konfesjonale, aby Cię zanurzyć w oceanie Swojego Miłosierdzia. On zawsze kocha, uzdrawia i uwalnia z największych zniewoleń. Całym sercem zaufaj Mu i idź do spowiedzi, a kiedy przyjmiesz Go w Komunii św. oddaj Mu siebie odmawiając następującą modlitwę:
Panie Jezu, dziękuję Ci za Twoją miłość. Za to, że dla Ciebie nie ma ludzi zbyt brudnych, grzesznych i poranionych. Oddaję Ci, Panie, moją pamięć, rozum i ciało razem z moją płciowością, wszystko, czym jestem, i co posiadam. Pragnę w ten sposób oddać się całkowicie do Twojej dyspozycji, abyś uczył mnie coraz pełniej kochać, abym codziennie był otwarty na Twoje działanie. Postanawiam i przyrzekam codziennie modlić się, czytać przynajmniej mały fragment Pisma Świętego, regularnie przystępować do sakramentu pokuty i jak najczęściej przyjmować, Eucharystię. A także żyć według zasad ABC Społecznej Krucjaty Miłości. Postanawiam również zdobywać umiejętność kontrolowania swojego popędu seksualnego. W tym celu postanawiam powstrzymać się od współżycia seksualnego do czasu zawarcia sakramentu małżeństwa, nigdy nie kupować i nie czytać demoralizujących czasopism, oraz nie oglądać filmów o treściach pornograficznych. Panie, proszę Cię, ucz mnie tak żyć i postępować, aby w moim życiu najważniejsza była miłość. Maryjo, Matko moja, prowadź mnie drogami wiary do samego źródła Miłości, do Jezusa, abym zawsze tylko Jemu ufał (ufała) i wierzył (wierzyła). Amen.
Ten akt oddania można ponawiać w czasie codziennej modlitwy. Dziękujemy Warn za wspaniałe świadectwa, które będziemy publikowali w miarę naszych możliwości. Jezus pragnie byście dzielili się z innym swoim skarbem wiary, historią klęsk i zwycięstw na drodze duchowej wspinaczki na szczyty Miłości.
Pamiętamy o Was w naszej codziennej modlitwie i polecamy się Waszej pamięci
ks. M. Piotrowski
VmacV [ Konsul ]
Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara
Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.
3.
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.
Zarobki:
- Kucharz - 1500$ miesiecznie
- Sprzątaczka - 800$ miesiecznie
- Barman - 1000$ miesiecznie
- Ochorniaż - 700$ miesiecznie
- Kelnerka - 1000$
-Grafici - 2500$
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
J_A_C_K -> Co to ma do hasaczy?

loosiek [ Kanonier ]
ks. M. Piotrowski Też zapewne jest hasaczem :);)

oooololo [ d0b3rmAn!? ]
Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara
Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3.
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.
Zarobki:
- Kucharz - 1500$ miesiecznie
- Sprzątaczka - 800$ miesiecznie
- Barman - 1000$ miesiecznie
- Ochorniaż - 700$ miesiecznie
- Kelnerka - 1000$
-Grafici - 2500$
J_A_C_K [ Konsul ]
Ich spiele Klavier --> Musisz odwołać się do toposu ekstremalnego seksu w literaturze francuskiej późnego średniowiecza.
tedorrr [ Konsul ]
To ja :)
Gaara [ Generaďż˝ ]
zrobiłem logo :P
tedorrr [ Konsul ]
sorka fota sie nie dała

Gaara [ Generaďż˝ ]
podoba się wam:>
tedorrr [ Konsul ]
GARA!!! super!!! dostajesz 500$ :)

Gaara [ Generaďż˝ ]
Gaara - pisze się przez 2 a :D:D:D
tedorrr [ Konsul ]
u góry napis Hasaj z nami Hasaczami
I w prawym górnym rogu (tak jak np. znaczek TVN) taki mały ogórek :P
Da się zrobić?

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Gaara -> genialne logo:))
J_A_C_K [ Konsul ]
Zapomniałem, nie ma prawdziwej karczmy bez tego.
Lista osób niemile widzianych:
- J_A_C_K
Gaara [ Generaďż˝ ]
tedorrr -> to do mnie?
tedorrr [ Konsul ]
daje do regulaminu puntk taki : Jeśli ci karczma nie pasi nie odzywaj się !
tedorrr [ Konsul ]
tak
Kyahn [ Kibic ]
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi hasaczami?
Co to w ogóle jest i skąd się wzięło, a i przede wszystkim po co?
tedorrr [ Konsul ]
HASAJ Z NAMI GOLasami !!!
tedorrr [ Konsul ]
Był taki wątek co to jest hasacz... ja wpadłem na pomysł, że stworzę Hasacze Team !!! no i jest !!! nie pytaj się o co chodzi tylko się zapisuj !!
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Po prostu hasaj a na dzień dobry masz link wprowadzający:
tedorrr [ Konsul ]
Słabo coś hasacie... jutro napewno będzię lepiej :)
Gaara [ Generaďż˝ ]
jest nowe logo :P
tedorrr [ Konsul ]
Super logo !!! Dostajesz 1500$ :D !!!
Kyahn [ Kibic ]
Ale gówno, tragedia.
Wam to się chyba już naprawde nudzi i nie macie normalnych pomysłów, że zakładacie karczmę
o małym zielonym przeklinającym robaczku, którego pewnie stworzył jakiś oszołom.
Myślałem, że to coś ciekawego, ale jak widać nieźle się pomyliłem.
Za stary jestem na takie idiotyzmy.

tedorrr [ Konsul ]
Regulamin czytaj !!! Nie pasi Ci karczma więc nie pisz!!!
Jakoś niektórym to humor porawiło ... OCHRONIAŻ dawaj go.. a właśnie ja jestem wojownikiem z tasakiem... zaraz Ci łeb obetnę

Mierosisko [ Pretorianin ]
Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara
Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3. MIEROSISKO
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2.
3.
4.
5.

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara
Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3. MIEROSISKO
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2. Ich spiele Klavier
3.
4.
5.
Pomogę Ci tedorrr, już biore swój tasak, ŚCIĄĆ MU GŁOWE!!
tedorrr [ Konsul ]
Nowego snajpera mamy !!! Ściągnij tego kolesia co ma coś do nas ! Ma nick Kyahn ... celuj w głowę .. :)

Mierosisko [ Pretorianin ]
sciongam go ze snajperki :p w głowe :P
tedorrr [ Konsul ]
---(00)--->
Ale dostał :P
Ja o 23:00 kończę... hasujcie dalej... walczcie o prawo Hasaczy !!!
zylla [ Dezerter ]
Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara
Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3. MIEROSISKO
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2. Zylla
3.
4.
5.
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Brawo, pierwsza misja udana:) Walczmy o nasze prawo... Hasajmy dalej:))
zylla [ Dezerter ]
poprawka =D
Dyrektor - Tedorrr
Vice-Dyrektor - Ich spiele Klavier
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman -
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara
Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3. MIEROSISKO
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2. Ich spiele Klavier
3.Zylla
4.
5.

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Ej Zylla nie bądz żyła kopiuj całą liste
tedorrr [ Konsul ]
Jutro Hasacze mamy tening Hasania w lesie !!! Każdy bierze potrzebny ekwpipunek: Pirotechnicy dynamoty, Inżynierowie miny, Wojownicy tasaki, snajperzy awp,żołnierze kałachy. Każdy ma latarkę. PAMIĘTAJCIE JUTRO HASAMY W BUSZU PANA ZBIGNIEWA... ( no chyba wicie gdzie ten busz się znajduję)
Mierosisko [ Pretorianin ]
chyba nie dżordża :P

Mierosisko [ Pretorianin ]
znaczy ten busz zbigniewa nie u dżordża :P
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
No ja jakoś trafie, dobrze że trening organizujesz, Wreszcie się wyhasam:))

tedorrr [ Konsul ]
no ten busz... osłania latarnie morską !!

Gaara [ Generaďż˝ ]
ja tam wogóle niewiem coto są te hasacze a jakbym wiedział to bym mógł gierke zrobić ;)
tedorrr [ Konsul ]
hm... wejdź na nasza strona i tam są hasaczę ... Taki zie;pny ogórek albo cuś...
A na temat gry mam pomysł:
1.Pancerfast
2.Z tego pancerfasta są wywalane małe hasacze
3.hasacze lecą w ludzi :)
tedorrr [ Konsul ]
Nasz hymn:
My sachacze, my ogórki nieczego się nie boimy
Bo tedorrr, nasz dowódca niszczy wszystkich hasaczo-bójców
Ale jego drużyna, bardzo mu pomaga
Bo jest wspaniała i shaczała
Ref. Marsz Marsz Hasacze, zasuwać po drewno, bo zamrzniemy z zimna i przegramy wojne :|
Trochę zwalone :p kto ma inny pomysł... Rytm musi być pod nasz prawdziwy hymn :P
A teraz coś innego
Tedorrr:Dalej hasacze wódke pić
Wy: Bo musimy jakoś żyć
Tedorrr: Dalej hasacze hasac hej
Wy: Bo hasanie jest OK

Gaara [ Generaďż˝ ]
"My sachacze, my ogórki(...)"
a nie hasacze :>

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Dobra ja hasam do mojego łóżka xD Do jutrzejszego hasania
tedorrr [ Konsul ]
Jutro zrobię nową część nie będzię takiego bałaganu :P

OzOr [ Wrocław ]
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman - OzOr
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara
Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3. MIEROSISKO
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3.
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2. Ich spiele Klavier
3.Zylla
4.
5.
HaSaCzE RuzlezzZ:P

Gaara [ Generaďż˝ ]
a ja chyba też zaraz se pochasam do łóżka ale najpierw musze se posprzątać w pokoju :D w poniedziałek chyba gre zrobie bo niewiem czy jutro będę na necie :P
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Siemka, już wyhasałem z łóżka, jest tu ktoś oprócz mnie:))?
tedorrr [ Konsul ]
Witam hasaczy... o wychodzę o 9:00 a później będę o 11:00 :) Barman podaj piwo hasaczowe :)
tedorrr [ Konsul ]
Niech wątek opadnie już nic nie piszczie!! i 11:00 zrobię drugą część itp :)

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
Kucharz -
Sprzątaczka -
Ochroniaż - Janczes
Barman - OzOr
Kelnerka -
Graficy-loosiek i Gaara
Wojownicy Hasacze(bronią prawa hasaczy)
Snajper -
1.Punks Not Dead(awp magnum)
2.oooololo
3. MIEROSISKO
Żołnierze :
1. olo_7
2. Jamkonorek
3.
4.
5.
6.
Pirotechnik -
1. Misiolo
2. VmacV
3. karas_PL
4.
5.
6.
Inżynier -
1.loosiek
2.
3.
4.
Wojownicy z tasakami
1. Tedorrr
2. Ich spiele Klavier
3.Zylla
4.
5.
dopisałem się do pirotechnikow
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-04 09:43:29]

pajkul [ Generaďż˝ ]
Kolejny wątek z serii elo ziomy? ;)

oooololo [ d0b3rmAn!? ]
A ja pohasam na miacho :D
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Żadnego zdjęcia hasacza w wątku? :| zdziwiony jestem...
karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
Nowa częśc:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4486905&N=1