GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Porachunki dzis na Posacie o 23:15

03.12.2005
17:35
smile
[1]

Mortan [ ]

Porachunki dzis na Posacie o 23:15

"Porachunki" (Lock Stock & Two Smoking Barrels) to pierwszy film spod rękiGuya Richiego, reżysera znanego filmu "Snatch", do którego to filmu "Porachunki" są bardzo podobne - równie zagmatwana fabuła, podobny humor, a nawet wielu tych samych aktorów (między innymi Jason Flemyng, Jason Statham, czy też Vinnie Jones).


Ed (Nick Moran) jest karcianym mistrzem - dla jego oczu karty są praktycznie prześwitujące, nie istnieje układ, którego on by nie odczytał z twarzy przeciwnika. Pewny swoich zdolności postanawia wziąć udział w rozgrywce o wysokie pieniądze u znanego z brudnych interesów i prowadzenia porno-biznesu Harrego "Hatcheta" Lonsdale'a (P.H. Moriarty). Nie dość, że traci u niego okrągły milion, zadłuża się u niego na kolejne 500 000 funtów, które gangster zamierza mu odebrać w ten, czy inny sposób. W odzyskaniu tych pieniędzy pomagają mu jego trzej kumple - Tom (Jason Flemyng), "Soap" (Dexter Fletcher) oraz "Bacon" (Jason Statham). W końcu, podsłuchawszy rozmowę swoich sąsiadów spod ciemnej gwiazdy wpadają na przewrotny plan jak uzyskać taką fortunę.

03.12.2005
17:39
smile
[2]

bialy kot [ Generaďż˝ ]

Warto zobaczyc, chociazby dla pewnej slynnej sceny z plastikowym fallusem :)

03.12.2005
17:40
[3]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Przedwczoraj przypomniałem sobie ten film. Naprawdę kawałek dobrej komedii, choć do Przekrętu trochę jej brakuje.

03.12.2005
18:46
[4]

Promyk [ Sylwester B. ]

TYlko jakoś to, że to Polszmat zniechęca... Reklamy...

03.12.2005
20:25
smile
[5]

mmomm [ Pretorianin ]

Super fimik - super klimaty - podobnie rzecz ma sie w 'Snatch' - polecam! :)

03.12.2005
22:50
[6]

Mortan [ ]

up

03.12.2005
23:07
smile
[7]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

Bede ogladac skoro tak zachwalacie:)

03.12.2005
23:18
smile
[8]

wysiu [ ]

Zaczyna sie.
Jedna tylko rzecz mbnie zastanawia - kto tak "pomyslowo" przetlumaczyl tytul....:) No ale chyba trzeba sie przyzwyczaic..:)

03.12.2005
23:22
smile
[9]

Mortan [ ]

wysiu -- > NIe ja, ale oryginalny by sie pewnie nie zmiescił :) Wydaje mi sie, że gość równierż odpowiadał, za Podziemny krąg aka Figth Club itp ;)

03.12.2005
23:39
[10]

Aceofbase [ El Mariachi ]

offtopic:

widzial ktos ta reklame, "el matador"? zaraz na poczatku przerwy?
o co biega, to reklama piwa jest czy jak?

04.12.2005
01:50
smile
[11]

Misiak [ Pluszak ]

Filmik bardzo fajny, obejrzałem przypadkiem :)
Ciekawe czy wyrzucił te strzelby :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.