vult-q3 [ Konsul ]
konkurs knorr :p
bral ktos udzial ? jak tak to podajcie swoje czasy bo chce zobaczyc jakie mam szanse na psp :P

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Zdajesz sobie sprawe z tego, ze wklejajac ten link zmniejszasz swoja szanse na wygrana? :P

vult-q3 [ Konsul ]
ha wlasnie nie :p czekalem az sie skonczy :D
MAROLL [ United Offensive ]
LooooooL co to ma byc ja tu g**** widze :P

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
a to zle patrzysz, bo tam kopytko jest :)
_bubba_ [ - - - - - - - - - - - ]
Ej, no czemu ja tam nic nie widzę?! To głupie jest jakieś
vult-q3 [ Konsul ]
popatrzcie sie za monitor albo zrobcie zeza to zobaczycie :P
garfield_junior [ ]
qrde, ja tutaj nic nie widze :P łatwiej na takie cuda mi się patrzyło na monitorze CRT(teraz mam LCD) :P
vult-q3 [ Konsul ]
ok czyli na golu nie ma konkurencji ? :>
(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]
Mój czas: 3:09
Może sobie jeszcze popróbuję:)
(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]
Za drugim razem: 1:44. Więcej mi się nie chce, bo nie wiem gdzie jest formularz zgłoszeniowy:/

_bubba_ [ - - - - - - - - - - - ]
Popatrzyłem się za monitor i tam jest tylko ściana, a takiej odpowiedzi nie było...

koko spoko [ Konsul ]
ja to strzelałem przez 30 min. i doszłem do 9 obrazka!