GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

konkurs knorr :p

03.12.2005
15:19
[1]

vult-q3 [ Konsul ]

konkurs knorr :p

bral ktos udzial ? jak tak to podajcie swoje czasy bo chce zobaczyc jakie mam szanse na psp :P

03.12.2005
15:21
smile
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

Zdajesz sobie sprawe z tego, ze wklejajac ten link zmniejszasz swoja szanse na wygrana? :P

03.12.2005
15:23
smile
[3]

vult-q3 [ Konsul ]

ha wlasnie nie :p czekalem az sie skonczy :D

03.12.2005
15:25
[4]

MAROLL [ United Offensive ]

LooooooL co to ma byc ja tu g**** widze :P

03.12.2005
15:27
smile
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

a to zle patrzysz, bo tam kopytko jest :)

03.12.2005
15:36
[6]

_bubba_ [ - - - - - - - - - - - ]

Ej, no czemu ja tam nic nie widzę?! To głupie jest jakieś

03.12.2005
15:39
[7]

vult-q3 [ Konsul ]

popatrzcie sie za monitor albo zrobcie zeza to zobaczycie :P

03.12.2005
15:40
[8]

garfield_junior [ ]

qrde, ja tutaj nic nie widze :P łatwiej na takie cuda mi się patrzyło na monitorze CRT(teraz mam LCD) :P

04.12.2005
12:02
[9]

vult-q3 [ Konsul ]

ok czyli na golu nie ma konkurencji ? :>

04.12.2005
12:15
[10]

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]

Mój czas: 3:09
Może sobie jeszcze popróbuję:)

04.12.2005
12:23
[11]

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]

Za drugim razem: 1:44. Więcej mi się nie chce, bo nie wiem gdzie jest formularz zgłoszeniowy:/

04.12.2005
12:55
smile
[12]

_bubba_ [ - - - - - - - - - - - ]

Popatrzyłem się za monitor i tam jest tylko ściana, a takiej odpowiedzi nie było...

04.12.2005
12:58
smile
[13]

koko spoko [ Konsul ]

ja to strzelałem przez 30 min. i doszłem do 9 obrazka!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.