Drak0n [ Junior ]
NFS:MW - kłopot
Witam
mam problem takieo rodzaju, Gdy włanczam gre to wszystko chodzi ok, bez problemowo. Dopeiro gdy włacze jakikolwiek wyscig czy to kariera lub trening to zaczyna dziwnie gra sie zatrzymywać uniemożliwiając gre. W karierze dzieje sie to na samym poczatku gdy jest widok z helikoptera a w treningu gdy zaczynamy wysig. Po prosto gra sie zatrzymuje, i po 30 sekundach rusza na jakieś 0,5 sekundy moze nawet krócej znowu by sie zatrzymać na 30 sekund. Zatrzymuje sie i dźwięk i animacja i wszystko co możliwe :/ O co chodzi :/ Mam GeForce 6600GT, 1Gb ramu roaz Athlona 64 3000, dzieje sie tak przy każdej konfiguracji gry :/

Apokalips7 [ Centurion ]
masz problem...
:D:D

Aceofbase [ El Mariachi ]
zjedz banana
_bubba_ [ - - - - - - - - - - - ]
Jak banan nie pomoże, to sprawdź sterowniki do karty.

ossa201 [ Generaďż˝ ]
... i kolejni statsiarze którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia.
Ściągnij 81.95.

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
a tak w ogóle to czas na słownik ortograficzny
Aceofbase [ El Mariachi ]
no straszny ze mnie statsiarz, o taki --> o.0 <uuuuuu>
+1