GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NFS:MW - kłopot

03.12.2005
14:07
[1]

Drak0n [ Junior ]

NFS:MW - kłopot

Witam
mam problem takieo rodzaju, Gdy włanczam gre to wszystko chodzi ok, bez problemowo. Dopeiro gdy włacze jakikolwiek wyscig czy to kariera lub trening to zaczyna dziwnie gra sie zatrzymywać uniemożliwiając gre. W karierze dzieje sie to na samym poczatku gdy jest widok z helikoptera a w treningu gdy zaczynamy wysig. Po prosto gra sie zatrzymuje, i po 30 sekundach rusza na jakieś 0,5 sekundy moze nawet krócej znowu by sie zatrzymać na 30 sekund. Zatrzymuje sie i dźwięk i animacja i wszystko co możliwe :/ O co chodzi :/ Mam GeForce 6600GT, 1Gb ramu roaz Athlona 64 3000, dzieje sie tak przy każdej konfiguracji gry :/

03.12.2005
16:33
smile
[2]

Apokalips7 [ Centurion ]

masz problem...

:D:D

03.12.2005
16:53
smile
[3]

Aceofbase [ El Mariachi ]

zjedz banana

03.12.2005
17:01
[4]

_bubba_ [ - - - - - - - - - - - ]

Jak banan nie pomoże, to sprawdź sterowniki do karty.

03.12.2005
17:21
smile
[5]

ossa201 [ Generaďż˝ ]

... i kolejni statsiarze którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia.

Ściągnij 81.95.

03.12.2005
17:32
smile
[6]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

a tak w ogóle to czas na słownik ortograficzny

03.12.2005
19:00
[7]

Aceofbase [ El Mariachi ]

no straszny ze mnie statsiarz, o taki --> o.0 <uuuuuu>

+1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.