junich [ Junior ]
problem z network w pes 5
mam taki problem probuje sie podłaczyc do gry przez neta i po testowaniu łacza wyskakuje mi komunikat unable transit using udp port 5730 i cos tam dalej jeszcze wie ktos co trzeba rzobic ?