GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z network w pes 5

03.12.2005
13:54
[1]

junich [ Junior ]

problem z network w pes 5

mam taki problem
probuje sie podłaczyc do gry przez neta i po testowaniu łacza wyskakuje mi komunikat
unable transit using udp port 5730 i cos tam dalej jeszcze wie ktos co trzeba rzobic ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.