GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czym odpalic plik w formacie MKV

03.12.2005
13:16
[1]

KAMERA6 [ Konsul ]

Czym odpalic plik w formacie MKV

Jak w temacie szukam programu ktory odpali mi film w formacie MKV i dolaczy do tego napisy bo moj francuski jest conajmniej slaby :)

P.S. Odpalil mi to Media Player Classic ale bez naspisow :/ a Sub Edit i ALLPlayer nie ruszaja tego :(

03.12.2005
13:18
[2]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

hmm a może pierw download tego?
v

03.12.2005
13:21
[3]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

zainstaluj program VObSuB Joiner

za jego pomoca "wmontujesz" napisy i w mpc bedzie mogl ogladac...

03.12.2005
13:24
[4]

KAMERA6 [ Konsul ]

Bardzo dziekuje juz zaczynam ogladac :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.