Kultek1 [ Pretorianin ]
Fifa 2006 - problem
Siema
Grałem sobie normalnie w fife 2006.
Wyłączyłem,a gdy potem chciałem zagrac to wyskakuje mi bład przy uruchamianiu z windowsa
co do wyboru mam : Wysyłaj;Nie wysyłaj.
Nie z kompem nie robiłem,przeinstalowałem fife i dalej to samo :/

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

Kultek1 [ Pretorianin ]
Nie chce mi sie dzwonić :D
Chce zaczerpnąć pomocy od was =D
Kultek1 [ Pretorianin ]
Miał ktoś taki problem? xD
eJay [ Gladiator ]
Jak nie chce ci sie dzwonic to oznacza, ze nie chce ci sie grac. A jak nie chce ci sie grac to po co pomagać??
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 13:31:08]

Janczes [ You'll never walk alone ]
tobie nie chce sie dzwonic a nam pomagać
1:1