GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fifa 2006 - problem

03.12.2005
13:01
[1]

Kultek1 [ Pretorianin ]

Fifa 2006 - problem

Siema

Grałem sobie normalnie w fife 2006.
Wyłączyłem,a gdy potem chciałem zagrac to wyskakuje mi bład przy uruchamianiu z windowsa
co do wyboru mam : Wysyłaj;Nie wysyłaj.
Nie z kompem nie robiłem,przeinstalowałem fife i dalej to samo :/

03.12.2005
13:01
smile
[2]

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]

03.12.2005
13:04
smile
[3]

Kultek1 [ Pretorianin ]

Nie chce mi sie dzwonić :D
Chce zaczerpnąć pomocy od was =D

03.12.2005
13:10
[4]

Kultek1 [ Pretorianin ]

Miał ktoś taki problem? xD

03.12.2005
13:11
[5]

eJay [ Gladiator ]

Jak nie chce ci sie dzwonic to oznacza, ze nie chce ci sie grac. A jak nie chce ci sie grac to po co pomagać??

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 13:31:08]

03.12.2005
13:15
smile
[6]

Janczes [ You'll never walk alone ]

tobie nie chce sie dzwonic a nam pomagać
1:1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.